Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, takiego [beep]u by nie było,gdyby właśnie ci ludzie z n,czytaj iti nie byli przy korycie. Ale na szczęście jest ich coraz to mniej. Zobacz kto jest operatorem nc+. Tak tak, iti Neovision,to samo iti co n na dno pociągło. I to właśnie oni podejmują kluczowe decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz...kazdy ma swoje poglady na ten temat...dopoki zab nie bylo,nie mialem powodu do narzekan...teraz jak dla mnie jest syf i teorie ze ludzie z n maja cos z tym wspolnego moim zdaniem jest wyssane z palca majac jakiekolwiek pojecie o pracy w korporacji...no ale kazdy musi sobie jakos tlumaczyc badz pisac zeby pisac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze Cie rozczarowac bo nie ogladam produkcji +hd,jak dla mnie nic interesujacego tam niema,ale to oczywiscie kwestia gustu...a na canalach + obejrzalem tyle samo filmow co w npremium wiec roznica niezauwazalna...krotko mowiac troche Cie ponioslo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios nie dołuj kolegi @dreamslon bo on uwielbia mieć sprzęt sparowany z lista operatora i może sobie pomarzyć o oglądaniu testu z kanałem muzycznym który to sie na ''gorącym ptaku'' pojawił ;-) Pewnie pan Christian A. i Markus T. to ''mózgi z byłej Cyfry+ HD ;-);-) ;-)

 

@Kibo nie ładnie nie ładnie co ty tu z Wizja TV wyjeżdżasz kolego to było dekadę temu prawie :D Ico to ma wspólnego z pomysłem pana Christiana A, i przymusową migracja wszystkich abo do ''nc+'' bo chyba kolega zapomniał kto Juliana wkręcił w ta kabałę bo pamiętam jak było pisane ze to był jego pomysł a to ze dostał inny stołek w TVN to nie znaczy ze winy za to nie ponosi

 

Tak tylko koledze przypomnę jesli już takie ''trupy z szafy wyciąga'' ze to ITI wypromowało się dzięki byłej Cyfrze+ i współpraca choć ''szorstka i z przygodami'' no chyba ze kolega zapomniał o ''Big Brother'' dzięki to któremu programowi ITI ma dzisiejszą pozycje a Cyfra+ miała z tego abo bo na dekach byłej Cyfry+ były dostępne serwisy 24 h z tego show

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat odpowiada mi parowany sprzet..wlaczam i ma dzialac,tyle w temacie...a test o dziwo dziala :)...od tego mam tv jak juz najdzie mnie ochota na grzebanie a nie ferdek tudziez inne dziwadlo za 100 pln ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth ma/miałem to i to i powiem Ci ''nPremium - usiądziesz z wrażenia'' (taki był slogan rozczarowało mnie) choć skusiło do zakupu subskrypcji ''n'' bo kolega chyba zapomniał co ''n'' miało za wytwórnie a co pokazywało na tych kanałach.Pierwsze poł roku było ''git'' a pózniej sie staczało :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Chyba tu mi nie zaprzeczysz ze tak było a owszem nabrałem sie na te nPremium i tyle

 

Pamiętasz jakie dyskusje były na ten temat na forum''n'' to przypomnij sobie :mrgreen: Tam mam inny nick i dużo pisałem oj dużo a walczono ze mną na maksa i usuwano posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z oficjalnego forum wpis moderatora Paweł_nc+ i powiem tak jestem ''rozwalony'' ta treścią i dla mnie to chyba kpina lub żart

 

Witajcie,

Dziś wprowadzona (17.01.2014) zostanie zmiana w sposobie wyświetlania informacji EPG. Pierwsze trzy dni, będą tak jak dotychczas zawierały pełne opisy programów, natomiast kolejne pozbawione będą długich i szczegółowych informacji. Wprowadzona zmiana ma na celu poprawę pracy dekoderów ADB.

 

Pozdrawiam.

 

No gratuluje ''nc+'' i co ty na to @kibo i@kingofsouth bo mi słabo jest :mrgreen::mrgreen: :mrgreen:W sumie to po co wogóle EPG :mrgreen::mrgreen::mrgreen: i przeciążać kondensatory ni i ile mniej energii zaraz taki spambox+ będzie pobierał :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Normalnie żart miesiąca :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

@ircios słyszałeś ten news bo dla mnie przyćmił nawet FTA emisje MTV HITS :jupi::jupi::jupi:

 

@pincet karta Cyfry+ HD nie zmigrowana pozwoli Ci odbierać ten program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodali kodowanie do Universal chanel HD powtarzam HD ( a dla ciebie to nadal śmieci) więc co mogą to dadzą w HD. TVP sport też będzie w HD to kwestia czasu.

Tak, dodali kodowanie do kanału, który cenzuruje wszystko co popadnie. Jeśli takie śmieci mają być oferowane to ja dziękuję za taką ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z oficjalnego forum wpis moderatora Paweł_nc+ i powiem tak jestem ''rozwalony'' ta treścią i dla mnie to chyba kpina lub żart

 

Witajcie,

Dziś wprowadzona (17.01.2014) zostanie zmiana w sposobie wyświetlania informacji EPG. Pierwsze trzy dni, będą tak jak dotychczas zawierały pełne opisy programów, natomiast kolejne pozbawione będą długich i szczegółowych informacji. Wprowadzona zmiana ma na celu poprawę pracy dekoderów ADB.

 

Pozdrawiam.

 

No gratuluje ''nc+'' i co ty na to @kibo i@kingofsouth bo mi słabo jest :mrgreen::mrgreen: :mrgreen:W sumie to po co wogóle EPG :mrgreen::mrgreen::mrgreen: i przeciążać kondensatory ni i ile mniej energii zaraz taki spambox+ będzie pobierał :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Normalnie żart miesiąca :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

@ircios słyszałeś ten news bo dla mnie przyćmił nawet FTA emisje MTV HITS :jupi::jupi::jupi:

 

@pincet karta Cyfry+ HD nie zmigrowana pozwoli Ci odbierać ten program

To epg i tak często nie działa.A żeby działało NC+ zmusza do oglądania 11 kanału bo wtedy się pojawia po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GoldSat ależ kolega się uczepił tego kanału 13 ULICA tylko przypominam ze w ostatniej konkurencji sat-tv w RP ten kanał tez jest a w kablówkach to nie wiem bo to nie moja broszka ;-)

 

@moryl to co teraz gazetkę z opisami będą posyłać na mail :D Bo juz piszą co niektórzy ze jest to zmuszanie do oglądania reklam przerywanych serialami/programem tak ażeby oglądać reklasmy a nie czytać EPG co w danym odcinku będzie sie dziać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodali kodowanie do Universal chanel HD powtarzam HD ( a dla ciebie to nadal śmieci) więc co mogą to dadzą w HD. TVP sport też będzie w HD to kwestia czasu.

Tak, dodali kodowanie do kanału, który cenzuruje wszystko co popadnie. Jeśli takie śmieci mają być oferowane to ja dziękuję za taką ofertę.

 

Chciałeś HD będziesz miał HD. Jak dla mnie to wszystkie kanały mogą mieć HD a i tak nie będzie co tam obejrzeć. Wolałbym jeden kanał w SD powiedzmy z filmami i bez reklam niż 100 kanałów w HD typu Fox,AXN, czy nawet ten universal. Myślę że więcej ludzi oglądałoby dobry kanał filmowy w SD niż powiedzmy TVP sport w HD. Taka prawda. Ja osobiście TVP sport włączam tylko jak zły guzik na pilocie wcisnę :mrgreen:

 

Ja nie piszę że te różne kanały są super czy śmieciowe tylko że lepiej kiedy je dodają niż kiedy je usuwają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie. Super ADB wymiękł :D . Ja osobiście z EPG korzystam co najwyżej do następnego dnia i tylko,aby sprawdzić opis. Więc to info jak dla mnie jest bez znaczenia. Choć nie do końca,bo pokazuje,że ADB to po prostu złom i nic więcej. Te po C+ też,ale przez nie,jak dotąd nie wprowadzano jakichś zmiam na gorsze dla abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...