Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Cudownie" jest doswiadczac permanentnej amatorszczyzny w wykonaniu nc+!

 

Ciekawe kto firmuje personalnie ten caly [beep] w nc+?

Po skali roznych bledow i wpadek wyglada na to, ze w tej firmie na wszystkich szczeblach zarzadzania pracuja intelektulnie ograniczenii!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie koledzy dziwicie jak oferta ze strony nie jest zgodna z tym co jest na ulotce (mam takowa przed sobą) z tym co na sklepie internetowym i co maja APS-y ;-)

 

Kolega @cyfra.tv myli sie co do opcji EXTRA+ jest niestety obowiązkowy bo fajnie jest napisane na ulotce pod ''8''

cytuje

 

*Comfort+ z opcja Multi+

Podane powyżej ceny to opłaty w okresie oznaczonym umowy.Po czasie oznaczonym umowy,umowa przekształca sie w umowe na czas nieoznaczony a ceny ulegają zmianie.Powyższe stanowi jedynie graficzną prezentacje przykładowych ofert.Szczegóły poszczegółnych ofert zawarte sa we właściwych warunkach promocji,dostępnych w Punktach Sprzedaży,BOK ina www.ncplus.pl.

Liczba kanałów jest podana łącznie z opcja EXTRA+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

* z tego nie wynika, że opcja Extra+ jest obowiązkowa, żadne zdanie na to nie wskazuje :smile:

 

Kolega @cyfra.tv myli sie co do opcji EXTRA+ jest niestety obowiązkowy bo fajnie jest napisane na ulotce pod ''8''

cytuje

 

*Comfort+ z opcja Multi+

Podane powyżej ceny to opłaty w okresie oznaczonym umowy.Po czasie oznaczonym umowy,umowa przekształca sie w umowe na czas nieoznaczony a ceny ulegają zmianie.Powyższe stanowi jedynie graficzną prezentacje przykładowych ofert.Szczegóły poszczegółnych ofert zawarte sa we właściwych warunkach promocji,dostępnych w Punktach Sprzedaży,BOK ina http://www.ncplus.pl.

Liczba kanałów jest podana łącznie z opcja EXTRA+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv okaże sie w praniu bo ulotka która mam wskazuje co innego a do tego jest dużo szumu na wstępie i poczekamy az sie wszystko rozjaśni

 

Jak będziesz miał ''łosia'' do spisania umowy to wszystko Tobie i nam rozjaśni bo w innym temacie piszesz/cytujesz wynika coś innego z opcja EXTRA+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@marcelnorbert: tutaj masz wyciągi z regulaminu przy podpisaniu umowy : viewtopic.php?f=174&t=30713&start=1515

 

Nie sugeruj się ulotką, bo sami napisali na ulotce "Powyższe stanowi jedynie graficzną prezentacje przykładowych ofert.Szczegóły poszczegółnych ofert zawarte sa we właściwych warunkach promocji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bo może chcą mieć większe ARPU, ale w przy zamówieniu przez stronę masz na dole regulaminy, które zacytowałem w wątku o promo dla nowych klientów, z których jednoznacznie wynika, że można wyłączyć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś ani w najbliższych dniach nie brał bym umowy w abo bo moze sie okazać źe regulamin w końcu pózniej powie co innego niz co jest na obecna chwilę i to co jest teraz wieczorem może byc nieaktualne ;-)

 

Przyznasz mi kolego chyba racje w tym aspekcie ;-) ze ten tydzień to ryzyk fizyk brania umowy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin wskazuje, że w przypadku samego COMFORT+ opcja EXTRA+ jest bez możliwości rezygnacji ze skutkiem na koniec Okresu, w którym się zgłosiło taką prośbę

W przypadku opcji COMFORT+ z pakietem Premium pakiet Extra+ nie jest obowiązkowy - można zrezygnować w dowolnym momencie

 

 

Z regulaminu Comfort + Family Sport

10. Abonent ma prawo zrezygnować z Opcji dodatkowej Extra+ ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego, w którym zgłosił

wyłączenie Opcji dodatkowej Extra+.

 

 

Z regulaminu Comfort+:

8. Abonent ma prawo zrezygnować z Opcji dodatkowej Extra+ udostępnianej na warunkach niniejszej Promocji:

1) w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania z Extra+, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu gwarantowanego

korzystania z Extra+,

2) po Okresie gwarantowanego korzystania z Extra+, na warunkach określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia

Opcji dodatkowej Extra+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Czy ja wczoraj tego nie napisałem :?::lol2:

Ktoś puścił plotkę o tej reklamie w której niby są nowe kanały i zobaczcie co narobił :lol2:

 

image.jpg

To jakiemu teraz programowi podniesiemy oglądalność :?::lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...