Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest potwierdzenie - sport znika z głównego Canal+, a to oznacza, że abonenci pakietu sportowego otrzymają dostęp do "pełnej" oferty sportowej:

http://media2.pl/media/107752-Nowa-paki ... lplus.html

Tyle ze jaka tu logika Sport na kanale Family gdzie 90% zawartosci to filmy i jeszcze dodatkowo platny?

czyli zmniejsza sie ilosc dostepnych kanalow sportowych

ciekawe jak to bedzie jak bedzie nadmiar meczy gdzie puszcza alternatywnie np liga mistrzow zawsze byly minimum 4 transmisje

th_289413984_161002_122_981lo.jpg

 

Takie karty sa sprzedawane nie tylko w zestawach chip pair ale sa takze w zestawach nc+ mix czyli wszystko siedzi w boxach

co ciekawe z zestawow mix czyli jednorazowo platnych zestawow karty sa z tunerow BSLA czyli dzilalaja na oscama ale nie w tym rzecz

czemu nie ma np takich samych kart w drugim systemie

czemu jest taka propaganda conaxu

co jesli ktos ma 2 karty jedna z abo druga z pre paid a chce sobie zrobic multiroom po oscamie na juz posiadamym zestawie a tam wystarczy poinformowac BOK o nr dekoderka i sla uprawnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dwa grosze.

Jednym słowem eksperymenty. Pod pretekstem, że to z woli abonentów? A rzeczywiście? No właśnie jak jest rzeczywiście! Platforma nc+ - która najpierw w wielkiej tajemnicy pod znakiem cicho sza a później szumnie przy dźwiękach fanfar ogłaszała wszem i wobec swój wielki sukces. Ostatecznie popełnia falstart. Falstart, który do dzisiaj trwa. I nie znajduje sposobu na wyjście z impasu. Stale pozorując zmiany i eksperymentując. Gorzej, że te wynalazki nic nowego nie wnoszą, co najwyżej, odbije się to na kosztem na niekorzyść abonentów. Powoli tracę wiarę, że nc+ jest w stanie wstrząsnąć platformą tak, aby wszyscy uwierzyli w jej najnowocześniejszą platformę telewizyjną w Polsce.

By od razu tego "szczęścia" nie było naraz. O oferowanym i postępach w sprzęcie platformy nc+ napiszę następnym razem.

I to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś dziwnym trafem temat ucichł: https://satkurier.pl/news/90053/canal-ev ... -w-nc.html 8)

 

" Od połowy września 2013 roku platforma nc+ zmienia nazwy dodatkowych kanałów, na których emitowane są równoległe transmisje sportowe. Chodzi o transmisje, dla których brak miejsca w pozostałych kanałach paczki CANAL+ i stacji nSport.

Platforma nc+ ujednolica nazwy swoich dodatkowych kanałów telewizyjnych, które od teraz mają bardziej kojarzyć się z marką CANAL+. Jak wynika z ramówek dla mediów, od połowy września br. Kanał 36 oraz Kanał 37 platformy nc+ otrzymają nowe nazwy - CANAL+ Event 1 i CANAL+ Event 2. Kanały emitują swój program w jakości HD.

 

Pod marką CANAL+ nadają obecnie w Polsce następujące stacje: CANAL+, CANAL+ HD, CANAL+ Film, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film 2, CANAL+ Film 2 HD, CANAL+ Family, CANAL+ Family HD, CANAL+ Family 2, CANAL+ Family 2 HD, CANAL+ Sport i CANAL+ Sport HD."

 

Temat nie ucichł, tylko się skończył dawno temu. Platforma 13 września przeprosiła za błędną informację.

A szkoda, bo wkurza mnie, że na Family wciskają mi sport, zamiast filmów, a niedoszłe Event'y (zwłaszcza Event2) są nieużywane!!!! :evil: Wywalić mi sport z kanału filmowego!!!! :chair:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+Family 1 i 2 nigdy nie były i nie będą kanałami filmowymi. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości zostaną one zastąpione przez C+Sport2 i C+Sport3.

 

Na kanale 37 rzadko coś pokazują, ponieważ wystarczają pozostałe kanały. Nic nie jest marnotrawione, ponieważ pasmo, które okazjonalnie zajmuje k37 jest rozdzielane na inne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop, tyle że byłby problem wtedy w kablówkach z pakietem Silver, bylby dostępny tylko C+Sport 2 i 3, gdzie tu logika?

Zawsze można zacząć używać pakietyzacji takiej samej jak w nc+. Wiązałoby się to ze zmianą umowy z operatorami, ale jeżeli taki podział (na sport i film) ma się utrzymać, to i kablówki będą musiały to wdrożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś dziwnym trafem temat ucichł: https://satkurier.pl/news/90053/canal-ev ... -w-nc.html 8)

 

" Od połowy września 2013 roku platforma nc+ zmienia nazwy dodatkowych kanałów, na których emitowane są równoległe transmisje sportowe. Chodzi o transmisje, dla których brak miejsca w pozostałych kanałach paczki CANAL+ i stacji nSport.

Platforma nc+ ujednolica nazwy swoich dodatkowych kanałów telewizyjnych, które od teraz mają bardziej kojarzyć się z marką CANAL+. Jak wynika z ramówek dla mediów, od połowy września br. Kanał 36 oraz Kanał 37 platformy nc+ otrzymają nowe nazwy - CANAL+ Event 1 i CANAL+ Event 2. Kanały emitują swój program w jakości HD.

Pod marką CANAL+ nadają obecnie w Polsce następujące stacje: CANAL+, CANAL+ HD, CANAL+ Film, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film 2, CANAL+ Film 2 HD, CANAL+ Family, CANAL+ Family HD, CANAL+ Family 2, CANAL+ Family 2 HD, CANAL+ Sport i CANAL+ Sport HD."

Temat nie ucichł, tylko się skończył dawno temu. Platforma 13 września przeprosiła za błędną informację.

A szkoda, bo wkurza mnie, że na Family wciskają mi sport, zamiast filmów, a niedoszłe Event'y (zwłaszcza Event2) są nieużywane!!!! :evil: Wywalić mi sport z kanału filmowego!!!! :chair:

No i to jest najwiekszy fail w tym sport na kanale typowo filmowym Pawop jednak ma wlasna teorie na ten temat i jeszcze dodatkowo platne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest najwiekszy fail w tym sport na kanale typowo filmowym Pawop jednak ma wlasna teorie na ten temat i jeszcze dodatkowo platne

To nie jest moja teoria na temat kanałów C+Family, tylko oni sami sobie tak wymyślili, ale oczywiście Ty wiesz lepiej.

 

Tak na marginesie, to zacznij pisać tak, żeby można było Cię zrozumieć, bo z tym jest ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest najwiekszy fail w tym sport na kanale typowo filmowym Pawop jednak ma wlasna teorie na ten temat i jeszcze dodatkowo platne

To nie jest moja teoria na temat kanałów C+Family, tylko oni sami sobie tak wymyślili, ale oczywiście Ty wiesz lepiej.

 

Tak na marginesie, to zacznij pisać tak, żeby można było Cię zrozumieć, bo z tym jest ciężko.

 

To jest twoja teoria bo sam ta to opisales ze nie jest kanalem filmowym tyle ze ja pamietam zapowiedz kanalow a tam bylo jak wol powiedziane kino dla calej rodziny

ale to ze wstawili tam sport i dodali 25zl chyba na dzien dobry to juz podchodzi pod patologie.

 

Lepiej zrobic serwis sportowy ala Sky SPort tak jak maja to niemcy czy wlosi a jak meczy niema to serwis niedostepny no ale coz wola doic kasy od nas bo wiedza ze Polska to glupi narod i zaplaca ale sie przeliczyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty myślałeś, że C+Family 1 i 2 będą za darmo? :lol2:

Pakiet Canal+ Silver, zawiera C+Family 1 i 2 i był od początku pomyślany, jako mieszanka filmu, sportu czy dokumentu. Taka najtańsza opcja Canal+.

Więc nie pisz głupot, że C+Family był reklamowany jako kanał jedynie z kinem rodzinnym, bo nigdy nie miało to miejsca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExper

Używam nbox'a z enkowym softem więc nawet go na liście nie mam wiec wiesz...jak dla mnie to nic -żadnej transmisji od kiedy nc+ powstała na nim nie widziałem.

Od kiedy mam kanał 37 na Smarcie, to również nic tam nie widziałem, ale kiedyś transmisje na nim były ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak koledzy ''Nie ma o co kopi kruszyć''. Kanały zapowiadane jako EVENT 1 i 2 powstaną tylko pewnie trzeba poczekać na przyznanie koncesji na ich nadawanie.Zgodzę sie z kolega @bogdan425 a mianowicie to co było sprzedawane jako ''event'' czyli tenis i derby Hiszpanii to były typowe testy zarówno wydolności systemu na nadawanie uprawnień oraz zbadanie zainteresowania abonentów takim kontentem.Po drugie nie wiem jak jest to u Was w ICA widoczne ale wiedze na trwałe dodaną nową zakładkę w ''Moja Oferta'' jest zakładka ''czasowy dostęp'' Ciekawe po co ;-) ;-) ;-) Pewnie tak do jaj bo na pewno nie do planowanych za jakiś czas zmian ;-) i startem EVENT 1 i 2 ;-) No cóż czas pokaże czy ''nc+'' pójdzie po rozum do głowy czy będzie chciała z nas robić jeleni zaklinając rzeczywistość bo takimi działaniami przez dekadę nie zbudują 6 mln bazy abonentów jak zapowiadał to Julian ze jest to ich celem ;-) No chyba ze kupią CP albo CP kupi ich ;-) To nawet wtedy będą mieć 5,7 mln abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak Kolega @pawop ma coś z pamięcią..... Family na wiosnę reklamowane były jako typowo rodzinne z JEDNĄ (iak rozumiem DUŻĄ) premierą filmową tygodniowo.

W rzeczywistości wpakowali tam sport, popłuczyny filmowe....a o tej premierze to już zapomnieliśmy , nigdy tez nadawca nie określił kiedy ta PREMIERA miałaby być - za to mieliśmy mnóstwo innych (malutkich) , które tylko wk...y widzów bo premierami przecież nie były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...