Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A właśnie, bo jakoś przeoczyłem w tej całej akcji z zimowymi promocjami nc+ temat HBO GO, niby pojawia się jako opcja w regulaminie, a nie ma tam słowa o HBO OD, za to na stronie internetowej z zamówieniem jest tylko HBO OD możliwe do dokupienia a nic nie mówi się o HBO GO, może mi ktoś to objaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop jak czytam Twój wpis a miedzy innymi ''Nieważne są różnice w zarobkach'' to usprawiedliwia Cie jedynie to iż pisałeś ten post o 1.40 w nocy ;-)

 

Powiem tak Twoje wpisy świadczą o jednym ze ''hajtujesz'' (chyba tak to sie nazywa fachowo choć mogę się mylić gdyż urodziłem sie w latach komunistycznych :D ) dla ''NC+'' :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

A to ze zaraz pojedziesz po mnie to spływać to będzie jak po E.Gierku :D I w nosie mam co tam sobie ''pro-nc+'' popiszesz na mnie :D

Nie jestem żaden "pro nc+", po prostu realnie patrze na to co się dzieje na rynku medialnym. Ceny są zbliżone, do tych z Cyfry. Ja rozumiem, że byłych abo n mogą trochę one szokować, bo mieli oni WPT z HBO i nPremium często za 64 PLN.

 

O zarobkach pisałem w kontekście usługodawców (takich jak Eutelsat), czy właścicieli praw. Czy naprawdę sądzisz, że obchodzi ich to, że w Polsce są niższe zarobki i przez to zaoferują swoje usługi za 40% wartości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się bardziej opłaca dokupić do COMFORT+:

pakiet 3 x CANAL (kanały sportowe) lub 3 x CANAL+ (kanały filmowe) za 40 PLN

czy pakiet 6 x CANAL+ za 50 PLN?

 

Odpowiedź jest oczywista - 6 x CANAL + - pytanie czy komuś komu zależy na sporcie albo na filmie jest potrzebne do szczęścia cała paczka? Chyba NIE. Interes polega na tym, że ceny paczek sportowych i filmowych są horrendalnie wywindowanie tak, żeby klient zapłacił i tak za całość

i tu do tego żaden Eutelsat juz nic nie ma

 

Elastyczność jest tylko pytanie jakim kosztem? Czy elastycznością można by nazwać dokupienie tylko kanału C+ SPORT za 35 PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro 3 kanały Premium kosztują 40 zł to jakim cudem wszystkie 6 można mieć za 10 zł więcej? Jak 3 kanały to płać 40 zł, ale za wszystkie to nagła zniżka, od razu 3 pozostałe kanały są warte 10 zł? I gdzie tu logika? Bezsensu...

Tu jest wszystko przemyślane. Celowo są zawyżone niepełne paczki Canal+, żeby brać trochę droższy pełny pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że w nowej ofercie z universe+ jak weźmie się premiumsport+ to nie można wtedy już dostać opcji gratis 4 miesięcy superfilm+ jest to albo to, tak już bym się zdecydował.

ta wcześniejsza oferta bardziej była opłacalna, bo tam z tego co pamiętam za 99zł był cały canal+ i 6 miesięcy HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...