Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie dokońca jet tak jak twierdzisz, choć masz sporo racji, miałem problem z MR Standard i kołowali mnie 4 dni a potem trafiłem na infolinii na laskę która przez kolejnych 4 dni ( szukała błędu oprogramowania) dzwoniła 3-4 razy dziennie z pytaniem czy już wszystko gra aż w końcu znalazła problem i go u mnie usunęła zadzwoniła i mnie o tym poinformowała wielkie dzięki za pomoc i szacun za wytrwałość. Oby więcej takich pracowników a nie o.p.i.e.r.d.a.l.a.c.z.y

To była chyba konsultantka z CYFRY+ , bo ja też zawsze miałem kontakt z kompetentnymi konsultantkami przez kilka dobrych lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też migrowałem pod koniec marca i Polsat HD miał być od 1.04 później z forum dowiedziałem się że 5.04 a teraz już nikt nie wie kiedy będzie i czy w ogolę będzie, do tego powinienem mieć przez 2 miesiące dostęp do Canal+Family i Canal+family2 i nie mam dostępu do dziś mimo że taka była promocja na universe gdy migrowałem właśnie pod koniec marca teraz widzę że tych kanałów Canal+ gratis jest więcej bo wszystkie tylko nie wiem czy i ja bym dostał możliwość ich odbierania :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem fajnie jak dla MNIE codzienna premiera FILMU o 20 w tych NOWYCH canalach + f,f2,fam,fam2

Pewnie że fajnie. Tylko jak dla mnie, jest jeden znaczący problem, który utrudnia mi życie. Mianowicie ramówka na kanałach Canal+ ułożona jest w sposób chaotyczny i bardzo sztywny. Na czym to polega? Nie zawsze o 20.00 mam czas na obejrzenie jakiejś premiery. W końcu nie samymi filmami człowiek żyje. I najbardziej denerwuje mnie to, że na Canal+ lecą np. "Igrzyska śmierci" dziś o 20.00, ale nie ma tego filmu już nigdy potem albo jest on ciągle nadawany w sztywnych godzinach, co uniemożliwia jego nagranie bądź obejrzenie. Ramówka powinna być maksymalnie elastyczna, czyli taka jak w HBO: tam każdy film leci w każdej porze emisji (rano, po południu, wieczorem, w nocy), co umożliwia zaplanowanie obejrzenia danej pozycji, bądź jej nagranie. Ponadto, na stronach HBO mam możliwość podejrzenia programu na kolejne 30 dni, więc łatwiej mi jest zaprogramować nagrania, ustalić grafik, tak żebym wiedział gdzie, kiedy, co mam nagrać bądź obejrzeć. A Canal+ na wszystkich swoich antenach daje w noy stare polskie filmy albo Łapu-capu po 10 razy w kólko, do obrzydzenia.To jest wyjątkowy dyskomfort i wielka uciążliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z lubością obserwuję awanturę o Polsat HD i resztę, firma NC+ nie wywiązała się z obowiązujących z nami umów, a wy im naiwnie ponownie uwierzyliście jeszcze raz że to niby tym razem to oni dotrzymają zobowiązań płynących z umowy. O naiwni !!! Nie współczuje wam ani trochę, sami sobie zasłużyliście na swój los !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem fajnie jak dla MNIE codzienna premiera FILMU o 20 w tych NOWYCH canalach + f,f2,fam,fam2

Pewnie że fajnie. Tylko jak dla mnie, jest jeden znaczący problem, który utrudnia mi życie. Mianowicie ramówka na kanałach Canal+ ułożona jest w sposób chaotyczny i bardzo sztywny. Na czym to polega? Nie zawsze o 20.00 mam czas na obejrzenie jakiejś premiery. W końcu nie samymi filmami człowiek żyje. I najbardziej denerwuje mnie to, że na Canal+ lecą np. "Igrzyska śmierci" dziś o 20.00, ale nie ma tego filmu już nigdy potem albo jest on ciągle nadawany w sztywnych godzinach, co uniemożliwia jego nagranie bądź obejrzenie. Ramówka powinna być maksymalnie elastyczna, czyli taka jak w HBO: tam każdy film leci w każdej porze emisji (rano, po południu, wieczorem, w nocy), co umożliwia zaplanowanie obejrzenia danej pozycji, bądź jej nagranie. Ponadto, na stronach HBO mam możliwość podejrzenia programu na kolejne 30 dni, więc łatwiej mi jest zaprogramować nagrania, ustalić grafik, tak żebym wiedział gdzie, kiedy, co mam nagrać bądź obejrzeć. A Canal+ na wszystkich swoich antenach daje w noy stare polskie filmy albo Łapu-capu po 10 razy w kólko, do obrzydzenia.To jest wyjątkowy dyskomfort i wielka uciążliwość.

 

No sorry ale jeszcze się taki nie urodził aby wszystkim dogodził. Jakby zmienili wg. Twoich życzeń zaraz byłby post innego abo., że ramówka i układ jest fatalny. Swoją drogą niby co ma w nocy dawać ? Najnowsze filmy czy puszczać w pętli to co było w dzień czy tez stare polskie filmy, które to pewnie sporo osób ponownie obejrzy z przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra coś wiem ale nic już nie wiem. Więc tak naściemniałem na infolini że jestem u klienta i mnie opier że ma antenę popsutą bo nie działają mu kanały fox discovery hd, knowlage hd itp, a ja mu nie chce jej naprawić i zapytałem w dziale technicznym o tą promocję usłyszałem po konsultacji że [beep]a blada będą tylko kanały c+. I tak ie zrażony informacją i z wrodzoną u[beep]liwością poprosiłem o przełączenie do działu sprzedaży... Tam usłyszałem zaprzeczenie że włączone będą wszystkie kanały z pakietu platinum w tym foxy itp w ciągu 72 godzin od dziś wszystkim abo z npremium i c+.. no więc wiemy tyle że nic nie wiemy i że w NC+ każdy mówi co innego pisze co innego i myśli jeszcze co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę sadzisz, że Polsat HD to kluczowy punkt programu? Ja na przykład wcale tego nie oglądam.

 

ArtS

 

To jest absolutnie kluczowy punkt programu, stacja którą ma największą oglądalność w Polsce i ma być w HD. Ktoś napisał że 80% to emisje w SD, co z tego skoro stosuje się upscaling a to [beep]nie poprawia jakość na przynajmniej 47 calowych TV.

Wiem co mówię bo porównuję.

Do tego dochodzi Formuła 1 która ma masę fanów w Polsce. Mnie np w ogóle nie interesuje piłka nożna a właśnie Formułą 1. Dla mnie Polsat HD to absolutnie kluczowy program i pewnie dla wielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że oni specjalnie nawet nie proszą się Polsatu o dołączenie kodowania, bo chcą zmusić wszystkich do tych śmieci z ADB w systemie conax z jedyną słuszną listą kanałów i brakiem możliwości nagrywania na własny dysk. Niedługo będą wam to proponować i obiecywać, że Polsat HD tam zadziała. ich głównym celem jest wyplenić ludzi z własnymi dekoderami.

Gdyby chcieli osiągnąć taki efekt, to raczej po prostu powiedzieli by bye bye, Seca. Po co kombinować. Czy naprawdę sadzisz, że Polsat HD to kluczowy punkt programu? Ja na przykład wcale tego nie oglądam. A wcześniej, czy później, wszystkich zmuszą do przesiadki. Na razie to im się po prostu nie opłaca. Oczywiście w jakimś zakresie jest to pewnie spowodowane obawa o negatywne reakcje klientów Cyfry. Ale to przejściowe.

 

ArtS

 

Po to kombinować, żeby nie stracić od razu wszystkich abonentów z własnym sprzętem. Już ktoś tu wspominał, że ten myk z kanałami niegwarantowanymi mogą wykorzystać i np Eurosport straci po jakimś czasie wsparcie dla Seca i będą wciskać jedyny słuszny dekoder z conax.

 

Po tych kilku dniach nowej platformy widać że praktyki są znane z n. Wiadomo, że n kochał parować karty i dlatego też dla nowych abonentów nie ma samych kart sprzedawanych

 

Opowiadacie, tutaj że ciągle do was wydzwaniają z ofertami, a do mnie ani razu po moim telefonie do nich. Wiedzą, że jestem hard-loverem gołych kart i na rękę moje rozstanie z nimi, bo potem gołej karty do nowej umowy nie dostanę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wysoka oglądalność wynika przede wszystkim z tego, ze jest szeroko dostępny. Poza tym, to problem przejściowy. Najwyraźniej maja techniczny problem z dołożeniem kodowania Seca.

 

 

Mnie się docelowy kształt tej platformy zdecydowanie nie podoba, ale trudno się dziwić, ze chcą ujednolicić sprzętowo sposób odbioru. Im mniej zmiennych, tym łatwiej nad tym panować. Każdy niezależny dekoder to potencjalny kłopot, a nie mogą powiedzieć, że skoro pozwolili odbierać na obcym sprzęcie, to w razie kłopotów mogą poprzestać na stwierdzeniu: "nas to nie obchodzi".

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jaki, ale jak się to ogląda zza własnego monitora, to może wydawać się śmieszny i banalny. Jak sądzisz, robią to specjalnie?

 

Moim zdaniem powinni jedynie na stronie nc+ napisać o tych problemach i już.

 

Dziś, jutro, za tydzień włączą i wszyscy zapomnimy o tym problemie.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techniczny problem ?! Buhahahahaha

 

Kolesie z NC+ myśleli że jak Nka miała podpisaną umowę z Cyfrowym Polsatem na ten kanał to dostaną do niego kodowanie SECA z automatu. Oni naprawdę chyba upadli na głowę jeśli myślą że Solorz będzie im firmował platformę swoim czołowym kanałem HD bez odpowiedniej zapłaty. Teraz nawet przyszłość paczki Polsat stoi pod znakiem zapytania. Polsat SD zostanie napewno, bo CP ma obowiązek udostępniania go innym platformom satelitarnym i kablowym, ale reszta ? Na moje oko pożegnacie się z kanałami Polsatu już niedługo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało jeszcze parę godzina ale chyba już możemy powiedzieć nie dopięli sprawy umowy z Solorzem taka jest prawda. Pełna amatorka, a Solorzowi choć go nie cierpię wcale się nie dziwię skoro może dzięki temu wyciągnąć jeszcze trochę abonentów z NC+ to teraz na pewno się nie zgodzi na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yakuzzi: TVN były w CP mimo tego że Polsatu nie było przez wiele lat w Nce! TVN i grupa ITI nie może sobie pozwolić na utratę ponad 3,5 mln potencjalnych widzów, ponieważ przychody z reklam (od lat idące w dół) będą jeszcze mniejsze. Nie zapominaj że mimo wpompowania ogromnej kasy przez Vivendi, widmo bankructwa nadal stoi na całą grupą ITI. Polsat natomiast mimo ogromnych kredytów, ma zdecydowanie lepszą ocenę ratingową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...