Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Reaktywacja karty. Można w ICA ustaw dekoder na kanał 211/212

 

ciagle mam brak uprawnien do odbioru..

w ICA to w ogole mam napisane ze posiadam " pakiet PLATINUM NC+ PG" + "opcje dodatkowe:

BEZPŁATNE UŻYTKOWANIE0zł

BASIC ACCOUNT NC+ VN1.99zł

VNET BUNDLE PLATINUM NC+ VB8zł

CDEK NC+ NAJEM"

 

i za wszystko mam niby placic 178.99zl

umowa zawarta telefonicznie migracja z cyfry+ do nc+, za wszystko obiecane mi bylo 119zl. ktos wie o co tutaj chodzi?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie taka jak w ICA Cyfry podane ceny są bez rabatu, będziesz płacił 119zł, spokojnie :-)

 

to w kwestii finansow... :)

ale dlaczego mam brak uprawnien do odbioru niektorych kanalow (nsportHD foxHd itd) dzis mija 2 dzien od migracji, niby na ICA wszystko jest napisane ze jestem w NC+, dodzwonic sie do nich rowniez nie idzie, ale bajzel:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa pytania:

 

1. W dniu wczorajszym przeszedłem z Cyfry+ do nc+. Mam uprawnienia do nowych kanałów z wyjątkiem ESPN America. Ktoś kto przeszedł z Cyfry ma może już ten kanał?

 

2. Podczas rozmowy z konsultantką przeczytała mi aneks do umowy (pakiet Platinum). Wymieniła mi kanały, które mogą być wyłączone za jakiś czas. Zapytałem czy, aby na pewno w tym pakiecie jest taka możliwość. Po rozmowie z przełożonym stwierdziła, że w przypadku pakietu Platinum takiej opcji nie ma, a aneks jest ogólny dla wszystkich. Zapewniała mnie, że na 100% będę miał wszystkie kanały przez cały czas trwania umowy. Nie wiem czy czasem nie wykiwała mnie? Chodzi mi szczególnie o Eurosporty. Na Satkurierze był artykuł, że możliwość wyłączenia kanałów jest tylko dla dwóch najniższym pakietów. Może mi ktoś to wyjaśnić? Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego mam brak uprawnien do odbioru niektorych kanalow (nsportHD foxHd itd) dzis mija 2 dzien od migracji, niby na ICA wszystko jest napisane ze jestem w NC+, dodzwonic sie do nich rowniez nie idzie, ale bajzel:/

 

Spróbuj uaktualnić listę kanałów i potem zostaw włączone na TVP INfo na jakiś czas do 1 godz. max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka mi łaska z tymi 3 miesiącami. A poza tym "abonenci mają dostęp do autorskich kanałów tematycznych" - liczba mnoga. A do ilu kanałów mają dostęp abonenci Cyfry+, bo chyba do jednego. A do ilu abonenci n ... ? A przecież jest jeszcze jeden kanał autorski, do którego mogliby uzyskać dostęp abonenci Cyfry+. Skoro dostęp do "kanałów", to do "kanałów", a nie do kanału. To jest chyba różnica.

 

Tak więc nadal dzielimy abonentów na lepszych i gorszych. Jedni dostali dostęp do kilku, inni tylko do jednego, choć mogli do dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle za błędy zagranicznych fachowców od siedmiu boleści mają zapłacić miejscowi.

 

http://www.marketing-news.pl/message.php?art=37985

"Staniszewski przebywał na zwolnieniu lekarskim, a potem na urlopie, więc od dwóch miesięcy nie uczestniczył w pracach na projektem nowej platformy NC+."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie coś zaświtało do tych pustych i zadufanych łbów. Szybko spadła jedna głowa - raptem tydzień. Może jednak coś się zmieni. Póki co prezes Julien zaprosił na spotkanie nawet autora profilu Anty nc+ na facebook'u - niezłego, ale pozytywnego zamieszania narobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
I jak zwykle za błędy zagranicznych fachowców od siedmiu boleści mają zapłacić miejscowi.

 

http://www.marketing-news.pl/message.php?art=37985

"Staniszewski przebywał na zwolnieniu lekarskim, a potem na urlopie, więc od dwóch miesięcy nie uczestniczył w pracach na projektem nowej platformy NC+."

Nie tyle zapłacić co chcą go w to wrobić. Facet sam jakiś czas temu złożył wypowiedzenie i jest okazja do podczepienia go "pod zasługi programowe" nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się ekscytować jedną ściętą głową, bo z informacji w necie wynika, że nie został wycięty ale sam zrezygnował i to nie on odpowiadał za marketing nc+. Moim zdaniem ciągle uznają potencjalnych abonentów za durniów.

 

http://www.ekonomia24.pl/artykul/706258 ... z-nC-.html

 

http://www.marketing-news.pl/message.php?art=37985

 

Kozła ofiarnego nc+ sobie znalazło, teraz warto, żeby ludzie wiedzieli, że to tylko kolejny głupi chwyt marketingowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...