Skocz do zawartości

Gra w ciemno.


Gość Warblade3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pamiętam. Gdy go emitowali w latach 2005 - 2007 nie rozumiałem o co w nim chodzi. Teraz wszystko rozumiem i uważam jest drugi najlepszy program Polsatu obok Awantury o Kasę. Najbardziej podobały mnie się odcinki, co koperty były na stole i jak grali aktorzy z seriali emitowanych przez Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pamiętam ten teleturniej. No i też zmienili "sposób" wybierania kopert: w starszych odcinkach stewardesa zasłaniała oczy graczowi, żeby nie mógł podglądnąć zawartości koperty. W nowszych odcinkach z tego zrezygnowano.

Pamiętam też odcinek,w którym grał jakiś młodszy pan. Kiedy otworzył kopertę nr.1, w której było 100 tys. zł, powiedział dość cicho wulgaryzm: ja p*******! I chyba ludzie zaczęli się śmiać.

I pamięta się też mina zawodnika,kiedy nic nie wygrał(wygrał kopertę, w której było -100%).

Albo była też jeszcze dziwniejsza sytuacja: raz był taki odcinek, w którym pan Krzysiu zaproponował, że jak w w kopercie będzie -100%, to żeby jakaś para się pocałowała :lol2: .

Wstydziłbyś się, panie Krzysiu! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ten teleturniej.

Bodajże w pierwszych 18 odcinkach było 10 kopert do wyboru (bez minusów), około 5 odcinków z 8 kopertami do wyboru (chyba że niektóre odcinki w ATM Rozrywka były pomijane), a reszta odcinków z 5 kopertami do wyboru.

O ile dobrze kojarzę, nie było w ogóle odcinka, w którym gracz był bez osoby towarzyszącej.

Według mnie najlepszy był odcinek, w którym pewna uczestniczka źle odpowiedziała na wszystkie pytania, ale wygrała 1000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

W tym programie grali niezbyt mądrzy ludzie. Wszyscy wszystkie swoje najlpesze koperty oddali prowadzącemu za grosze. Mnóstwo osób miało koperty 100000 i 50000 i ani jedna osoba nie wygrała takiej koperty. W tym programie było najłatwiej wygrać duże pieniądze ale nikt nie chciał wygrać. A w ostatniej edycji poza 3 kopertami -100% były prawie same duże koperty 100000, 50000, 30000 samochody i ludzie to wszystko oddawali za np. 2000 zł. Po co Ci głupi ludzie a zwłaszcza w ostatniej serii gdzie było tyle wysokich kopert się wdawali w negocjacje? Gdyby ludzie brali koperty to by mocno uszczuplili budżet Polsatu. Ale WSZYSCY posiadacze dużych kopert woleli zostawić duże pieniądze w Polsacie a dla siebie wziąć ochłap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten program dosyć regularnie i muszę powiedzieć,że naprawdę ciężko było wygrać duże kwoty.Ponieważ prowadzący a tym przypadku Krzysztof Ibisz tak manipulował tymi kopertami,że trudno było to ogarnąć przed telewizorem a co dopiero będąc w studiu przed kamerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dzisiaj trafiłem na odcinek, w którym koleś z Krakowa, w 18 sekund odpowiedział, kto był mordercą w "Pierwszej miłości", odpowiedział prawidłowo na cztery pytania:

1 - -100%

6 - 10000zł

7 - 30000zł

8 - 0zł

 

No cóż koleś oddał dwie koperty 1 i 6 za 5000 zł i przez 7 minut się Ibisz targował z tym Panem, żeby Mu dał jeszcze 7 i 8. Tak oto ten Pan dzisiaj wyciągnał za 4 koperty... 50 tys. zł, choć w kopertach było o 20% mniej zwycięskiej kwoty. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - naprawdę ciężko było wygrać duże pieniądze - Ibisz blefował, że np. nie ma - 100%, a był. Nie chciał także, żeby jakiś gracz wziął ze sobą np. kopertę z 50 000 zł. Gracz odsprzedawał je za grosze, a Ibisz się śmiał z tego, że ktoś malutko wygrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra w ciemno została zdjęta z anteny ponieważ zirytowani widzowie blefowaniem prowadzącego wysyłali do redakcji tego programu listy krytykujące podstawę prowadzącego. Te listy jak widać mocno zniechęciły Polsat do dalszej emisji Gry w ciemno. A w ostatnim odcinku programu Krzysztof Ibisz na koniec programu zachęcał do wysyłania SMS-ów i on wtedy nie wiedział że zdejmą ten teleturniej. Tak więc nastąpiła taka sama sytuacja jak w ostatnim odcinku "Awantury o kasę" gdzie też w ostatnim odcinku prowadzący zachęcał do udziału w programie, poprzez wysyłanie SMS-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - powtarzam - Ibisz tak blefował, żeby jakiś gracz nie wygrał dużo pieniędzy. Gdyby Ibisz nie blefował, to by i tak, czy siak Gra w ciemno zeszła z anteny, bo by przynosiła bardzo dużo strat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba było do kopert nie dawać kwot 30000, 50000 i 100000 i by było ok. Po co dawac takie kwoty i to jeszcze w dużych ilościach skoro nie miało się zamiaru ich rozdać i wszelkimi możliwymi oszustwami zabrać graczowi te koperty? Po trupach do celu. Zamiast tego po prostu mogły w kopertach być kwoty do 5000 lub 10000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie rozumiem tych pretensji. Przecież nikt nie kazał ludziom oddawać tych kopert. Gdybym ja tam był to bym powiedział tak: "Wygrałem te koperty i biorę je do domu i nie obchodzi mnie czy wygram dużo czy nic, bo to jest zabawa, jest ryzyko, jest zabawa!! Nie dawałbym się w licytację z Ibiszem,bo zazwyczaj ludzie podejmowali złe decyzje i to nie jest tak,że zawsze Ibisz źle radził.. Inna sprawa,że Ibisz był prowadzącym,ale on dostawał rozkazy przez ucho przez reżysera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...