Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
... Zapowiadana jest kolejna emisja akcji i nowy wystrój, a także drugie studio.

I cóż z tego, skoro jakość nadawania tej stacji, pozostawia nadal wiele do życzenia?

 

Wpadki techniczne, to już norma TV Republika.

 

Czytam i aż nie mogę uwierzyć że w końcu do nc+ może zawitać Tv Republika. ...

Na to i ja oczekuję z niecierpliwością, by wziąć wreszcie rozwód z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że sytuację z reklamami poprawi wejście do Panelu Nielsena,a to zapowiada TV Republika . Z tego co pisał Stars.TV to jest miernik zarówno dla stacji jak i potencjalnych reklamodawców. Może nie jest zbyt precyzyjny,ale lepszego nie ma. Moim zdaniem treść będzie miała mniejsze znaczenie, jeśli oglądalność jaka by wyszła w tych badaniach była by zadowalająca, ważny byłby chyba także przedział wiekowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej nie emitować żadnych reklam niż pokazywać reklamy oszustów i naciągaczy z telezakupów jak to robią w superszicie

A ciekawe jak w ogóle nadawać, jak się nie ma dochodów. Z datków jak to ma miejsce w :censored:

Wybaczcie rynsztok, ale czytając posta kolegi nie mogłem się powstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/an ... i-granice#

Skandal!! Jak można z jednej strony krytykować zaangażowanie dziennikarzy mainstreamu,a z drugiej strony brać udział w spotach wyborczych jednej z partii. Przecież to się ze sobą kłóci. Szkoda gadać. Żeby nie było,że ja niby fan TV Republiki przemilczam tę sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A Tobie co, co to za zdziwienie, że pokazali się z Krasnodębskim, niewola jakaś czy co?

Mamy wolne media, to robią co im się podoba i na szczęście nie muszą nikogo pytać i zgodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest to brak rzetelności dziennikarskiej. I umocnili jedynie niepisane stwierdzenie, że jest to telewizja pewnej partii - nazwiska z niezależnej wobec PO i zależnej wobec PiS telewizji promują kampanie wyborcze. No ale amatorką tam wieje od początku.

 

Jednocześnie jestem ciekaw co by się stało, gdyby jakiś krzykacz z TV Republika wystąpił w spocie PO albo SLD... Pewnie już by nie miał do czego wracać. Niewola jakaś czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Krasnodębski nie jest członkiem żadnej partii, bo to niegłupi facet, a nikt nie zabroni dziennikarzowi lubić Krasnodębskiego i się z nim pokazać w klipie, także nie ma co szukać dziury w całym.

 

... a że startuje w wyborach do parlamentu UE z list PIS-u, to moim zdaniem nie powinno powodować szczególnego zgorszenia, bo w końcu z czyich list miał startować, z PO-wskich, czy może SLD-owskich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl co by wygadywał Wildstein i jego koledzy gdyby np. Żakowski, Paradowska wspierali np. Michała Boniego.. Zresztą co tu sobie wyobrażać-przecież wiemy jakie były wonty prawicy gdy okazało się,że Meller prywatnie koleguje się z Tuskiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaje*iście, co nie zmienia faktu, że telewizja informacyjna nie powinna brać udziału w kampanii politycznej. Nie jest to swobodna wypowiedź do jakiegoś reportażu, lecz reklamy zrealizowane przez lub na zlecenie Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwość, osoby w nich występujące są podpisane jako dziennikarze i publicyści (w tym także wyeksponowane jest ich miejsce pracy - Telewizja Republika), a co za tym idzie ciągną za sobą całą stację totalnie zerując jej obiektywność, bo przecież nie wypowiadają się jako osoby prywatne. No ale Ty dalej będziesz wiedział swoje, TV Republika pewnie masz na pierwszym kanale w telewizorze i oglądacie całą rodziną wieczorami, ja niestety nie podzielę twoich poglądów, jak i większość z nas.

 

Z ust niektórych co trochę padają zarzuty na temat stronniczości TVN i nawet jeśli taka istnieje, to nie jest bezpośrednia i tak bezczelna jak wpisanie za jednym zamachem trzech niepasujących do siebie form: nazwisk dziennikarzy, nazwy telewizji (niezależnej przecież!) i nazwy partii politycznej, którą się promuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

TV Republika, to swoistego rodzaju ewenement i to na skalę światową, jako że promuje punkt widzenia dosyć skomplikowanych środowisk, zbliżonych do dzieci wdowy w niewidzialnych kipach na głowie, o ile ktoś ma w ogóle pojęcie, o czym ja tu w ogóle mówię.

 

Więc ich jakieś szczególne przywiązanie do takiego, czy innego pracownika naukowego, również nie jest ani jednoznaczne, ani tak oczywiste, jakby się tam komuś zdawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi poważnie proponuję obejrzeć odcinek serialu pt. "Świat według Kiepskich" z tym tematem związanym. W którym jest pięknie pokazana satyra na nasze życie polityczne.

Czasami ten serial mnie zdumiewa, jeśli tylko potrafi się odczytać naszą polską rzeczywistość. Tak! Tacy jesteśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bogdan sorry ale mimo najlepszych chęci, nie dostrzegam żadnych podobieństw, miedzy mną, a Andrzejem Grabowskim, a tym bardziej między kreowaną przez niego postacią Ferdynanda Kiepskiego.

 

Z jednym mogę się zgodzić, że takie są media, jak mądre są Polaków wybory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci ciekawe Pan Łukasz, który na SatKurierze tak bardzo angażuje się w promocję TV Republika i TV Trwam, zapomniał napisać o braku dziennikarskiej etyki dziennikarzy TV Republika, którzy wystąpili w spocie PiS. Może poczuł się oszukany, bo"włączył prawdę", a tu bida :jupi:

 

TV Republika, to swoistego rodzaju ewenement i to na skalę światową

 

Masz racje. Jeszcze nie widziałem Olejnik, Durczoka czy Kraśko w spotach wyborczych. Ale jak widać, innym można więcej :D

 

Poglądy, poglądami, ale występ w spotach wyborczych to już jawne podpisywanie się za PiS-em. Do tej pory mogli mówić tylko, że mają takie przekonania itd. Teraz jawnie przyznają się - popieramy PiS :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@bat, owszem przeciwwaga, ale trzeba zdawać sobie sprawę do czego.

TV Republika, to tuba określonych środowisk, które nie mogą się zbytnio afiszować (wcale nie PIS), i jak na razie, dość skutecznie wypełnia swoją misję.

To przeciwwaga, również dla nazbyt dociekliwych poglądów, głoszonych z toruńskich mediów zresztą nietrudno, jeśli ktoś ma smykałkę analityka, prześledzić choćby daty startu tej stacji i TV Trwam z naziemnej.

I dobrze , że są, bo jest przynajmniej bardziej różnorodnie, prawie jak za czasów pierwszej RP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muzo... wystawiasz świadectwo swej naiwności czy grasz głupa.

 

Daj spokój. Ja się aż popłakałem. Oszukano mnie! Do tej pory myślałem, że "włączam prawdę" :lol2::lol2::lol2:

 

TV Republika, to tuba określonych środowisk, które nie mogą się zbytnio afiszować (wcale nie PIS), i jak na razie, dość skutecznie wypełnia swoją misję.

To przeciwwaga, również dla nazbyt dociekliwych poglądów, głoszonych z toruńskich mediów zresztą nietrudno, jeśli ktoś ma smykałkę analityka, prześledzić choćby daty startu tej stacji i TV Trwam z naziemnej

 

No i mamy Twoje sedno. Wcale nie chodzi Ci o sprawdzone informacje, ale o "głoszenie poglądów" po Twojej myśli. Sorrry. Ja inaczej rozumiem misję kanału informacyjnego. Mam wrażenie, że jeśli TVN24 napisze na pasku "spadł czerwony śnieg", a TV Republika, że "spadł zielony śnieg" to i tak uwierzysz w zielony, mimo, że spadł biały. Ale to Twój wybór ;)

 

Natomiast w całej sprawie Bronisława Wildsteina i Anity Gargas nie chodzi o poglądy, bo te znamy od lat. Chodzi o to, że dziennikarz uważający się za "niezależnego" uczestniczy w kampanii wyborczej. Czy wiesz co to jest etyka dziennikarka? Po występie w spocie partii politycznej dziennikarz polityczny w normalnym kraju traci wiarygodność, ale dla "prawicowych [beep]gów" będzie bohaterem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@muza_tv, obawiam się że o poglądach Bronka Wildsteina wiesz tak samo mało, jak o obiektach z krańca naszego Wszechświata.

 

Pozory mylą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...