Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na obsesje, że prezes ciągle rządzi
To było pytanie, nie oznaka obsesji. Obsesje to ty możesz mieć co najwyżej.

 

nie wpieraj mi słów o abonamencie,których nigdy nie wypowiedziałem
Nigdzie nie napisałem że "ty". Napisałem ogólnie że taki jest trend. Chyba mogę TOBIE o KIMŚ OGÓLNIE napisać, czy już też nie moge? Czytaj powoli i ze zrozumieniem to nie będziesz się czuł obrażony.

 

Jakiej obłudzie i zakłamaniu? Czyżby dlatego, że ktoś kupuje dobrowolnie cegiełki ulubionej stacji TV w postaci gadżetów?
No widzisz, nie zrozumiałeś. Ale my polacy już tak mamy.

Lepiej "zaoszczędzić" i urwać sobie twarz na budowie niż kupić maske ochronną za 5 zł.

Lepiej sprawić sobie internet za 200 pln/mies. i piracić filmy niż pójść 10 razy w miesiącu do kina za te same pieniądze.

Lepiej populistyczno-politycznej telewizji płacić dobrowolny abonament (pewnie za jej wartościowe kulturalne treści i bogatą oferte programową dostosowaną do każdego widza), a publiczną wyzywać od złodziei jednocześnie im nic nie płacąc (bo jakoś oprócz wiadomości i paru felietonów to oni polityki za bardzo nie mają gdzie przemycać - co oczywiście nie przeszkadza zawlec ich na stos i zlinczować jako najgorszych).

Lepiej narzekać jak jest ciężko i że nie ma pracy niż sie wziąć do roboty i troche poszukać (a na fajki, piwo, kablówke, 4 komórki i dwa samochody jakoś dziwnie jest...).

 

ps. w opolskim kabarecie był fajny tekst w jednym skeczu: "To u was bezrobotni mają pieniądze na zakupy??? łał, beatifull co ża cudowny kraj Polska".

Drwie z nas / was - i tyle.

 

I co to za generalizowanie mojej osoby? Skąd w ogóle wiesz, że popieram TV Republika? Bo mam zasady i zgodnie z nimi opowiedziałem się w tym wypadku za republiką? Ogarnij się.
Generalizuje bo moge. A skąd wiem? Nie wiem. Jak napisze że "w moskwie kradną rowery" w tym poście to znaczy że jesteś z moskwy i kradniesz rowery? No przecież że nie. Ogarnij się troche do kontaktu z ludźmi, bo wygląda jakbyś wyszedł z jaskini i chciał mordować każdego napotkanego w nadziei że to akurat wróg. Z niektórymi już w ogóle nie da się prowadzić dyskusji bo od razu FOCH i obraza. Co za czasy...

 

 

PS. a w ogóle, jest taka mądra teoria psychologiczna.

Jak się napisze w "" np. "Wy jacyśtam", "Wami" etc. to zwykle obrażają się ... właśnie te osoby co powinny - a Ci których to nie dotyczy... przechodzą obok tego jakby było z powietrza.

Przykłady? Brzydki napis na ścianie powiedzmy HW DP... wiemy wszyscy kto się obrazi. Brzydki napis "Geje to..." - wiemy kto się obrazi. Brzydki napis "Wy zakłamani obłudnicy" ...

no i tyle, nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmp widzisz przypisujesz mi słowa jasia i stasia to po pierwsze - w ostatnim poście .

Po drugie. Po drugie cytujesz w poście powyższym Stasia i Jasia i moją osobę po czym piszesz " Nic żal nie ściska, ja piszę o obłudzie i zakłamaniu. I ich i "waszym"." po czym jako dowód tej obłudy piszesz o abonamencie . Jeśli cytujesz moje wypowiedzi to mam prawo uważać ,że się do mnie odnosisz. Po trzecie: Nie jestem obrażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest powtórka jakiegoś programu, to wiadomo że nie będą wycinać informacji o godzinie. Każdy chyba ma zegarek w domu i może sobie sprawdzić aktualną godzinę.

 

Pasek info mam nadzieję że się pojawi, ale tylko na programach informacyjnych i publicystycznych. Mam nadzieję że jak będą emitować np. jakiś film dokumentalny to pasek będzie wyłączany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest powtórka jakiegoś programu, to wiadomo że nie będą wycinać informacji o godzinie. Każdy chyba ma zegarek w domu i może sobie sprawdzić aktualną godzinę.

 

Pasek info mam nadzieję że się pojawi, ale tylko na programach informacyjnych i publicystycznych. Mam nadzieję że jak będą emitować np. jakiś film dokumentalny to pasek będzie wyłączany.

Każdy kogo stać oglądać TV Republika ma możliwość sprawdzenia sobie w sieci bądź w gazecie najświeższych informacji, więc po co pasek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kogo stać oglądać TV Republika ma możliwość sprawdzenia sobie w sieci bądź w gazecie najświeższych informacji, więc po co pasek?

No właśnie. A każdy kogo stać na oglądanie TV Republika, ma prawdopodobnie jakiś zegarek, albo i więcej i nie musi słuchać smęta który co kilka minut podaje mu godzinę, a potem w powtórkach tylko irytuje ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym to widzę bardzo się nudzi ,szukają byle pretekstu żeby tylko dopiec ,mimo ze oglądam ta tv często daleki jestem żeby we wszystkim ich chwalić bo jest kilka rzeczy które mi się nie podobają ,ale bez przesady żeby dzień w dzień szukać uchybień i się z tego wyśmiewać,wracając do paska ,to mnie osobiście bardzo podoba się ze go nie mam i mam nadzieje ze przyszłości go nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem z początku pozytywnie nastawiony tym, że CP wprowadziło TV Republika, bo jakiś pluralizm w telewizji powinien być. Ale niestety nie ustąpię w kwestii wprowadzenia paska, bo to nie durne wymagania, tylko konieczność stacji informacyjnej, za którą podaje się TV Republika. W tej chwili rolę paska spełnia jeden i ten sam, (z drugim młodym na zmianę) prowadzący podając co 5 minut godzinę. Amatorszczyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Republika ma nowy pomysł na zdobycie środków : https://satkurier.pl/news/86928/tv-r ... wideo.html

Dla mnie to [beep] pomysł, nie widzę powodu dla którego firma miała by łożyć 30 000 rocznie nic z tego nie mając , dodatkowo ten manifest i fakt,że uważam,że przynależność do czegoś takiego tylko im zaszkodzi w biznesie. Biznes is biznes i robi się go z różnymi osobami , niezlaeżnie od ich przekonań,światopoglądu i wiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisłok, mówi Ci coś to zdanie:

Członkowie izby będą mieli dodatkowo możliwość promowania swoich firm za pośrednictwem takich mediów, jak TV Republika, i tygodniki „Do Rzeczy” czy „Gazeta Polska”.

Myślę że 30 000 to po kilku reklamach się zwróci. Zresztą - nie uczmy ojców jak się dzieci robi :)

Jak ktoś chce koniecznie nawiązać do Kaczyńskiego - owszem, jak Donek "chce" zlikwidować subwencje na partie polityczne to trzeba się jakoś w tym znaleźć, no nie "mózgowcy"? Co, tylko Kulczyk ma bulić swoim na sushi z damskiego ciała? To niesprawiedliwe :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKOKI odpadają,bo one finansują konkurencyjne pismo do "Do rzeczy" , czyli tygodnik "Sieci" ,zresztą Karnowski myśli otworzyć własną telewizję.

TV Republika ile twoim zdaniem taka reklama niby kosztuje,zresztą jakby chcieli to i teraz by ją sobie wykupili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W Republice jest za dużo "gadających głów", co niestety ujmuje jej widzów.

Oprócz newsów, publicystyki i wieści ze świata kultury (nawiasem mówiąc cośkolwiek zbyt jednostronnych), potrzeba jest reportażu z prawdziwego zdarzenia i filmu.

 

Bez tego, nie wróżę tej stacji długiego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...