Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem przeciwny obecności tego kanału w nc+. Kto jest zainteresowany jego odbiorem to niech sobie wybierze usługodawce, który go oferuje. Nie chcę mieć tego tworu na liście kanałów w swoim domu.

A ja nie chcę w nc+ obecności np. tefałenów. Ale mam na to lepszy sposób. Po prostu omijam te kanały i tyle. Chodzi o to żeby każdy miał wybór. Jeden będzie oglądał "prawdy" Kuźniara, inny TV Republikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy mała wojenka na lini GP-RM przeniesie się na TVRep-TV Trwam? Poczytajcie:

"Jakiś czas temu „Gazeta Polska” opublikowała tekst, w którym sugerowano, że Radio Maryja współpracuje z rosyjskim wywiadem, czego potwierdzeniem miały być nadajniki radiowe za Uralem. To nie były nasze nadajniki, wynajmowaliśmy je na kilka godzin dziennie w sposób zupełnie legalny. (…) Z tego by wynikało, że powinniśmy być też amerykańskimi agentami. Jeśli dobrze pamiętam, „GP” nigdy nie sprostowała tych swoich sensacji, a one były później powtarzane nie tylko w Polsce, ale i na świecie. To jest odbieranie dobrego imienia. Dlatego z dystansem patrzę na pewne redakcje i na pewne media (o.Rydzyk)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka informacji o TV Republika

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... i-i-znizki

138?? Kogoś tu chyba "pogięło", rozumiem ,że chcą zarabiać,ale to są raczej stawki ala NC+ i żabojadzi,to już beton PZPN kartę kibica dawał taniej.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... nie-z-pike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piszesz bzdury? Ja abonując pakiet Familijny Max HD w CP będę miał ten kanał w ramach podstawowej oferty, a pakiet ten ma zresztą masę ludzi. Kopara to mi najwyżej opadła kiedy dowiedziałem się że nie będę musiał dopłacać za ten kanał ekstra. Nie będę więc skazany na TVN24, Superstację...zresztą nigdy ich nie oglądałem i nawet jakby TV Republika nie nadawała to nic by to nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie piszę bzdur... :) Ty jak widzę masz CP, pakiecik Familijny Max HD, to Ci wisi, a co z innymi, którzy CP nie mają? Mają się uzbrajać w sprzęt od Solorza i pakiety po 50zł dla - jak to określili - jednego kanału? :lol:

 

Rydzyk zaczłął medialny atak, by chronić się przed konkurencją. Zaczął od pożalsięboże redaktora Sakiewicza:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-w ... omosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolennik TV Republika? Padłem :). Stacja po prostu nie jest w moim odczuciu tak zła, jak inne, a więc nie mam potrzeby dla własnej rozrywki, czy dla czego, jej krytykować. Zwolenników TV Republiki można znaleźć na jej stronie w komentarzach pod każdym materiałem ;).

 

EDIT: O, widzę, że wczoraj był w TV Rep poseł PO Żalek. Próbują jak najczęściej pokazują, że nie będą taką bardziej polityczną TV Trwam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piszesz bzdury? Ja abonując pakiet Familijny Max HD w CP będę miał ten kanał w ramach podstawowej oferty, a pakiet ten ma zresztą masę ludzi.

Masa ludzi? Coś Ci się kolego pomyliło. Na ponad 3,5 mln abonentów CP może z kilkadziesiąt tysięcy posiada ten pakiet. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzę, że zwolennikom TV Republika już kopary opadły na widok ceny jaką krzyczy sobie nadawca za odbiór :) Oj przykro mi kochani, niestety będziecie skazani na kłamliwą TVN24 jeszcze dłuugo... :) A TV Republice wróżę rychły upadek.

Słaby post. Kolego jest wiele źródeł informacji, przede wszystkim internet i nie jesteśmy skazani na oglądanie TVN24. Czasy komunistyczne i era jednego kanału telewizyjnego minęły bezpowrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że powstaje ta stacja. Przyda się dla równowagi lewicowych TVN24 i Superstacji.

Czy kogoś dziwi, że w USA CNN ma skrzywienie lewicowe, a FOX News prawicowe?

A czy Euronews jest stacją niezależną? Nie, bo jest zależna od pieniędzy Parlamentu Europejskiego.

A BBC? BBC jest zależna od Parlamentu Brytyjskiego i od rodziny królewskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego, co niektórych tak "grzeje" Telewizja Republika.

Tyle zawistnych ludzi z tendencją do narzekania.

Czemu tak jest? Jakieś opinie?

Ciebie grzeje TVN 24, a innych Telewizja Republika. Nie wiem z czym masz problem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN24 jest lewicowa? A myślałem, że wspiera PO... No cóż, ilu widzów, tyle opinii. Szkoda tylko, że aż tak bardzo się od siebie różnią.

 

A TV Republika? Jest zależna od poglądów Bronisława Wildsteina czy "redaktora" Sakiewicza.

 

Cóż ty się tak czepiasz stale tej TV Republika? Non stop widzę twoje śnięte riposty jak tylko ktoś napisze coś in plus o tej stacji. Rozumiem że może ci się ten kanał nie podobać z różnych względów, ale twoje ciągłe przytyki nic nie pomogą i nikogo nie przekonają do twoich poglądów. Nie wiem czy aż tak bardzo boisz się że Superstacja straci widzów po starcie nowego kanału czy to zwykła zawiść?

Niektórzy chyba byli pewni że skoro Superstacja jest po części własnością Polsatu to taki kanał jak TV Republika (czyli całkowicie inny biegun) będzie od niechcenia dodany jako opcja dodatkowa za opłatą ekstra i to tyle, będzie bo będzie. A tu okazuje się że będzie częścią najbardziej rozwijanego obecnie pakietu CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: O, widzę, że wczoraj był w TV Rep poseł PO Żalek. Próbują jak najczęściej pokazują, że nie będą taką bardziej polityczną TV Trwam :).

A Janusz Palikot już był? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ty się tak czepiasz stale tej TV Republika? Non stop widzę twoje śnięte riposty jak tylko ktoś napisze coś in plus o tej stacji. Rozumiem że może ci się ten kanał nie podobać z różnych względów, ale twoje ciągłe przytyki nic nie pomogą i nikogo nie przekonają do twoich poglądów. Nie wiem czy aż tak bardzo boisz się że Superstacja straci widzów po starcie nowego kanału czy to zwykła zawiść?

No cóż. Mogę albo krytykować albo chwalić. Wybrałem tą pierwszą opcję i wypadałoby abyś to uszanował - w końcu to forum dyskusyjne.

 

Niektórzy chyba byli pewni że skoro Superstacja jest po części własnością Polsatu to taki kanał jak TV Republika (czyli całkowicie inny biegun) będzie od niechcenia dodany jako opcja dodatkowa za opłatą ekstra i to tyle, będzie bo będzie. A tu okazuje się że będzie częścią najbardziej rozwijanego obecnie pakietu CP.

Nie wiem czemu myślisz, że boję się o Superstację :) Fakt, że mam ją w awatarze, nie oznacza, że jej zaciekle kibicuję. Wolę TVN24 :) A Familijny MAX HD czy jak to się zwie to jak dlam nie nie tyle najbardziej rozwijany pakiet, tylko jeden z droższych. Dla takiej szmiry jak TV Republika to zbyt wysokie progi, tym bardziej, że konkurencja jest w tańszych ofertach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...