Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kłamstwo, kłamstwo... Tylko tyle umiesz zarzucić? :lol: A skąd się wzięli ludzie, którzy np. spalili tęczę? Bo o ile mi wiadomo odłączyli się od marszu. Ale nie, sorry - powiedzieli tak na TVN24, pewnie skłamali. Bo przecież wszyscy kłamią w ramach zemsty za spalony poprzednio wóż transmisyjny. Ogarnij się synku. Wyciągnięcie wniosków to coś najlepszego, co można teraz zrobić - zobaczyć relację TVP, TVN i TV Republika, wymieszać i ocenić. No ale przecież kurde, nie mogę - muszę zapytać dziennikarzy i prezenterów czy mówią mi prawdę, nie można zgadywać.

 

Skąd się wzięli ludzie, którzy spalili tęczę? A skąd mi to wiadomo? W każdym razie "Marsz Niepodległości" tamtędy nie przechodził (jedyną palącą się rzecz podczas marszu to widziałem tą budkę sprzed Ambasady FR), więc to mógł być każdy. Nie wiem, skąd ci wiadomo, że odłączyli się od marszu. A może podłączyli się pod marsz, żeby później odbić w bok i rozpocząć burdy? Bo to naocznie, jako uczestnik marszu widziałem - ci, którzy wywoływali burdy w znaczący sposób odróżniali się od uczestników marszu - ubrani w ciemne ubrania, bez flag, biało-czerwonych elementów. "Bo przecież wszyscy kłamią w ramach zemsty za spalony poprzednio wóż transmisyjny." - to najlepszy przykład na to, że wyciągasz zbyt daleko idące wnioski, nie wiem skąd, bo ja nic takiego nie napisałem, ani nie zasugerowałem. Nie muszę pytać dziennikarzy - byłem tam, rozmawiałem z innymi uczestnikami, z moimi dobrymi znajomymi, czytałem wiele relacji, fotorelacji, wideorelacji.

 

EDIT: Na pierwszym filmiku widać, że tęcza już płonęła, jak marsz do niej dotarł. Szczerze mówiąc, ja szedłem dosyć z przodu, a jakoś mi ona umknęła, musiała chyba już spłonąć, jak obok niej przechodziłem i nie rzucać się w oczy, albo po prostu jakaś grupa się oddzieliła od rzeczywistego marszu. Co do drugiego filmiku - wspominani przeze mnie "zamaskowani" (jak wielu ich nazywa) zaczęli wywoływać burdy na kolejnym skrzyzowaniu, widać, że rzeczywiści manifestujący starają się odejść na bezpieczną odległość od bandytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok: Gdyby ten reporter był profesjonalistą, wiedziałby, że marsz został zdelegalizowany o 16:40. Dziwne, że policja tam wparowała po godz. 18? Niech się cieszy, że sam nie dostał. Zresztą słyszałem dzisiejsze wypowiedzi organizatorów, którzy się do niczego nie poczuwają. A powinni płacić forsę, bo większość zadymiarzy wyszła właśnie z ich pochodu. Żal.

Karol : Marsz został rozwiązany,ale druga zgłoszona impreza czyli zgromadzenie pod Agrykolą czy manifestacja tam, nie i uczestnicy marszu musieli tam jakoś dotrzeć. Zresztą jak sobie to wyobrażasz: Ratusz ogłosi i nagle kilkadziesiąt tysięcy osób się tak po prostu rozpłynie. Policja zabezpieczała przejście uczestników na drugą legalną imprezę zgłoszoną oddzielnie. Zresztą uważam,że warto posłuchać uczestników marszu,a nie tylko brnąć w swoje wyobrażenia.

Pavl6 zamaskowani osoby po prostu się dołaczyły do marszu, w takiej grupie wielotysięcznego tłumu nie da uniknąć się pewnych incydentów.

Kto spalił tęczę ?? Nie wiem, Tumianowicz wcale się nie odżegnywał,że to oni na antenie PN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karol powiadasz że w momencie podpalenia dziesiątki tysięcy osób przez to miejsce przechodziły?

W którym momencie tak napisałem? Rzeczywiście - było pusto, a tęcza zapaliła się od spadającej gwiazdy. :brawo: A dla grupy idiotów przejście od 160m w bok od trasy marszu, to przecież problem.

 

Ciekawa wypowiedź pana Cejrowskiego, który jak zwykle reprezentuje swój ustrój polityczny:

–Każdy Polak ma konstytucyjne prawo nie lubić Ruskich i głośno o tym mówić, ile tylko mu się podoba. Każdy Polak, ma konstytucyjne prawo obrzucać ruską ambasadę (nie ludzi, tylko posesję) wszystkim czym tylko chce, a policja ma obowiązek skutecznie bronić placówki dyplomatycznej nawet tak wrogiego państwa, jakim jest Rosja. Na tym polega ta gra w demokrację. To policja jest winna, że nie obroniła ambasady, a nie obywatele, którzy mają konstytucyjne prawo ambasadę obrzucać.

 

Z kolei samą tęczę nazywa mianem "gejowskiej". Cóż, typowa wrogość i zawiść Polaka. Homoseksualistę bić tak żeby zabić, a wszystko co z nim związane spalić. Szkoda tylko, że gdyby to weszło od obiegu w życiu codziennym nie jeden ze wspierających te wybryki straciłby wielu, wielu znajomych. Wstyd za taki kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racy też może być gwiazda :roll:

Temat z waszych rozmów robi się durnowaty. Szkoda, że tak wielu daje się wciągać do takiej martwej dyskusji. Cały watek tonie w rywalizacji o swoich racjach i przekonaniach. Pora z tym skończyć. Bo nie o tym w tym miejscu powinna kwitnąć dyskusja.

Przypominam, że to nie jest temat o marszach z 11 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu, non stop wyciągasz zbyt daleko idące wnioski. Przez to żyjesze w swoim wyimaginowanym światku.

- "tęcza zapaliła się od spadającej gwiazdy" - wiem, że to twoja ironia (bo ty zawsze unikasz rozsądnej dyskusji, a sprowadzasz ją do pojedynku na ironie), ale gdyby przyjąć to za rzeczywistą hipotezę, to muszę zauważyć, ze spadająca gwiazda wyrządziłaby o wiele więcej szkód ;). Kto podpalił? Powtarzam - nie wiem, ale na pewno nie ci, którzy szli w marszu (podkreślam - nie ci, którzy szli - to nie wyklucza tego, że mogli to być ci, którzy biegali "w" marszu). To mógł być każdy. Czy przejście 160m w bok od trasy to problem? Nie wypuszczałem się aż tak daleko w bok, ale na filimikach widziałem, że jeżeli zamaskowane grupki się oddzielały, wpadały w bok to otaczała ich policja i Straż Marszu. W każdym razie powino być tak, żeby był to problem.

- nie rozumiem z jakiej racji łączysz nazwanie tęczy tak, albo inaczej z wrogością i zawiścią. Jakbym określił tęczę jako muzułmańską to będzie to również świadczyć o "typowej dla Polaka zawiści i wrogości"?

- "Homoseksualistę bić tak żeby zabić, a wszystko co z nim związane spalić." - znów wyciągasz zbyt daleko idące wnioski, przez co żyjesz we własnym matriksie, a nie w rzeczywistości. Dla ciebie są tylko dwie rzeczywistości - albo ta przy jednej ścianie (pełna tolerancja), albo ta przy drugiej ścianie (pełna nietolerancja, z maksymalną agresją), a w rzeczywistości tak nie jest. Znam wielu homosceptycznych ludzi i z ich ust nie padają argumenty mordu na homoseksualistach. Homosceptycy po prostu chcą, żeby homoseksualiści nie żądali tego, co im się nie należy. Z resztą poczytaj sobie, np. ostatnie wypowiedzi Terlikowskiego, to zobaczysz, że homosceptycy wcale nie pałają nienawiścią do homoseksualistów - po prostu nazywają rzeczy po imieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze,nie dojdziemy do porozumienia.Tylko chciałem zaznczyć,że jednak nie cały marsz dotarł na Agrykolę. Niestety media starające się rzetelnie relacjcjonować zdarzenia nie są do końca precyzyjne. Wróćmy jednak do wątku relacji TV Republiki, Bartłomiej Maślankiewicz stał się powodem do dumy stacji. Powstała już wersja rapowa, którą stacja się chwali : http://youtu.be/8N7dhQCWDro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę to śmieszne, że stacja kreująca się na alternatywę dla mainstream-u, mająca publicystyczno-infromacyjny profil chwali się reporterem, który najzwyczajniej w świecie nie podołał powierzonym mu obowiązkom. Chyba nie na tym powinni się skupić, bo wrzask faceta, który zachowuje się jak dziewica przy pierwszym razie jest nad wyraz irytujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl prawdziwy, mlody ale prawdziwy , nie byla to zwykla setka tylko naprawde nad nim lataly te butelki i ganiali z palami policjanci , targali ludzi no tak czy nie? tak czy owak widzialem w TV R. jak puszczali te remixy z Youtuba wiec chlopaki maja do siebie dystans i nie odcinaja sie od swoich reporterow ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mają inne wyjście? Reporter zrobił pośmiewisko z siebie i pracodawcy. Ta jego prawdziwość wcale się nie podobała widzom, co widać chociażby po ocenach na YT i wielu negatywnych komentarzach (chociaż są także pozytywne, często ludzi ślepo broniących TV Republika, tak, aby tylko coś napisać). A teraz wybaczcie - albo tworzymy telewizję tanią z nieprofesjonalnym zespołem i nie afiszujemy się jako niezależna, prawdziwa, etc. tylko po prostu robimy informacje albo bierzemy 5zł od gniazdka, ale cały zespół dzieciaków wyrzucamy, uruchamiamy wszystko od nowa w normalnej jakości i na normalnym poziomie merytorycznym, a nie dajemy jakieś wyjce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol patrzac na Twoj awatar widze ze blizej ci do lewicujacych kanalow wiec nie spodziewam sie ze bedziesz popieral TV R... ale pamietam tez jak slynna byla Superstacja z wpadek jak zaczynali dzialalnosc .... a zeby pokazac ze TV R maja zdrowy dystans do swoich redaktorow wrzucam link do smiesznego miksu ...

 

aha temat pogodynek... i żeby nie było .... .... pogodynka w Trwam lepsza niż w TV Republika ... co sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz mi narzuca kryteriów oceny kanałów . Cena to nie wszystko. Wolałbym zapłacić kilka złotych więcej za jedną telewizję reopublikę niż kilka złoty mniej za całą gamę kanałów powtórkowych z portofilio Polsatu. Lub za media kłamliwe typu TVN24. Dla Was najważniejsza jest jakość, dla mnie treść,a TVN24,TVP INFO,a także Polsat News udowodniły podczas marszu,że nie są warte złamanego grosza.

Karolu bo Ciebie nie interesuje jak tam bylo, ważne by twój wyimaginowy świat nie legł w posadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamliwe, kłamliwe... Polsat nie rzuca takimi powtórkami jak Ty :) Serio, co niektórym udziela się już polityka :censored: . Nie patrzycie na media pod względem technologii, jakości przekazu, czasem szybkości informacji, tylko przez okulary z napisami :censored: . Argumenty nudne do bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...