Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Albo na przykrytym przekazie, jak jest ten biały pasek dolny, to tam, żeby pisało coś w stylu: "Z powodu praw autorskich, emisja filmu została zastąpiona innym programem".

I wtedy jest i informacja o prawach autorskich i nie ma czarnego ekranu.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę to jeśli telewizja wiedziała, a zapewne wiedziała, że nie może danego filmu wyemitować w przekazie internetowym, to ta informacja powinna być wcześniej podana, przy promocji filmu. Mam jeszcze pytanie: debata już szła w każdym przekazie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już śmiesznie się robi z TV Republika. A dlaczego? Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Maciej Świrski w Radiowej Trójce mówił że nie chcę karać stację za skandaliczne słowa Jana Pietrzaka.

Cytat

„Satyryk ma prawo powiedzieć, co mu się żywnie podoba, jest wolność słowa w tym kraju - podkreślił. - To była satyra pokazująca dwulicowość rządu, który najpierw mówi jedno, potem robi drugie, jeszcze kontekst brukselski. Spokojnie, tutaj nie ma mowy o żadnym wykroczeniu.”

 

Maciej Świrski - przewodniczący KRRiT

Polskie Radio Trójka, audycja "Bez Uników" z dn. 15.04.2024

Skomentuję jedno: Satyra? Taaa... Chyba propagandowa satyra!

Edytowane przez WA2511
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kirk napisał(a):

Na dobrą sprawę to jeśli telewizja wiedziała, a zapewne wiedziała, że nie może danego filmu wyemitować w przekazie internetowym, to ta informacja powinna być wcześniej podana, przy promocji filmu. Mam jeszcze pytanie: debata już szła w każdym przekazie?

Gdyby ktoś był ciekaw jak to wyglądało, to przesyłam filmik:

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartosz10 Najprawdopodobniej nie chcieli puścić filmu na żywo na YouTube w internecie z powodu praw autorskich, ale popełnili błąd odcinając widzów Republiki (w tym mnie), którzy korzystają z sieci światłowodowej Inea od premiery filmu który leciał wczoraj w telewizji.

Edytowane przez Adrian96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subiektywnym, ale eksperckim okiem na "śniadaniówkę" tej stacji Katarzyna Nazarewicz

Cytat

doświadczoną wydawczynię, scenarzystkę i przez lata także prowadzącą telewizyjne magazyny śniadaniowe

https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,30879999,obejrzelismy-sniadaniowke-republiki-popek-ktora-klajstruje.html#s=BoxOpImg11

Przemawia to do mnie, a najbardziej to ;)

Cytat

Są krótkie i słabo słyszalne rozmowy z gośćmi, które zamiast poradnictwa są czystą publicystyką, albo rozmowami z lekarzami, że choroby są niebezpieczne. Zamiast felietonów czasem pojawiają się nieudane łączenia na żywo z reporterką. Na przykład w czwartek miała porozmawiać z kupującymi na lokalnym bazarku, ale redakcja nie przewidziała, że kilka minut po szóstej rano nie będzie tam ani kupujących, ani nawet otwartych stoisk. Więc reporterka Natalia Rzeźniczak stała tylko wśród zamkniętych bud i mówiła, że chyba jest za wcześnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...