Skocz do zawartości

Złote +


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O tym pisałem strona wcześniej, że większości złote plusy przepadną :P , bo nie ma co za nie wziąć.

Takie oto mamy programy lojalnościowe :P

 

Już od dawna było widać , że ten program nadaje się do wyłączenia. W zasadzie od początku 2010roku przestali dodawać jakiekolwiek nagrody rzeczowe. Także moim zdaniem słuszna decyzja i miejmy nadzieje , że wymyślą coś lepszego. :)

 

To trzeba działać,a ktoś wie czy te bilety da rady do kina w Poznaniu? (bo do Wawy za daleko)

 

Jest możliwość wyboru biletów do kina w Poznaniu - Kino Rialto

 

Troszkę dziwne. Ja mam Prestiż HD i wykorzystuję Złote+ na bonifikaty za poszczególne kanały. Ostatnio wziąłem sobie Eurosport HD pomniejszone o 50%.

 

Wydaje mi się , że to zależy od kiedy ma się pakiet Prestiż. @nin a masz możliwość wybrać bonifikatę na poszczególne kanały w ICA czy musisz dzwonić na infolinię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja robią sobie z tymi punktami. Nie moge ich wykorzystać nawet na obniżenie ceny za kanały które mam w pakiecie bo ... ich już nie ma na liście nagród. Na dzisiaj mam: 1546 punktów a nagrody to:

MEZZO 1 miesiąc gratis 400

2 bilety na Wymyk - Wrocław 1500

2 bilety na Wymyk - Warszawa 1500

2 bilety na Wymyk - Kraków 1500

2 bilety na Wymyk - Poznań 1500

2 bilety na Wymyk - Gdańsk 1500

 

Wiec nawet jezeli chcialbym pomniejszyc abo o punkty i wziac to co mam, tj. Eurosport HD, NG HD czy MTV HD to ich na liście nagród nie ma. Wyparowały aby C+ nie zbiedniała. Tak się nie robi tym bardziej, ze zalacznik nr 1 Zlotych Plusow te pozycje zawiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem meila do Cyfry. W grudniu bede mial lekko ponad 6000 punktow. Bilety do kina mnie nie interesuja bo do najblizszego mam z 300km. Poprosilem wiec o przedstawienie innej opcji wykorzystania punktow jesli nagrod rzeczowych juz od bardzo dawna nie oferuja. Dostalem odpowiedz zebym sie skontaktował gdy juz bede mial 6000 punktow to bede mogl wykorzystac je na Pakiet Canal+ Optium. Opcja oplacalna biorac pod uwage, ze w grudniu bede mial juz nowa umowe w ktorej za ten pakiet placic bede 99zl ( 10 zl za multi , gratis HD Optium i 15zl multiroom ). Zostanie mi wiec do zaplacenia 24 zl za jeden miesiac pelnej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Podejrzewam, że skoro rezygnują całkiem ze Złotych Plusów to przejdą na Payback, jak kiedyś Orange. Gdyby Cyfra miała zrobić jakiś nowy program lojalnościowy, to tak na dobrą sprawę wystarczyłaby tylko zmiana nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...