Skocz do zawartości

Złote +


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Cześć. Właśnie dzwoniłem do CTA, aby się dowiedzieć czy mogę wykorzystać swoje + na włączenie HBO. Owszem, ale w styczniu muszę znowu do nich zadzwonić, żeby mi ta opcję odłączyli. Zawsze kiedy włączałem sobie sam przez BOA nie było z tym problemu. Po promocyjnym miesiącu samo się ładnie odłączało i był spokój. Jak włączysz sobie przez CTA, to musisz pamiętać o wyłączenie, bo jak nie, to pieniążki polecą z konta. Dobrze, że kończy mi się prawie 9 letnia umowa z tą platformą, bo pomału przestaje rozumieć jej zachowań wobec klientów, którzy tak naprawdę ich utrzymują. Miłej weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pepe1974 ma racje.

 

Jak zamówisz np. dzisiaj HBO przez CTA to grudzień masz za darmo. Później wystarczy za punkty zamówić sobie rabat 50% lub 100%, który zostanie naliczony od 1 do 31 stycznia. Następnie w styczniu trzeba zadzwonić lub napisać maila, aby wyłączyć opcje od 1 lutego. Dzięki temu masz prawie 2 miesiące np. HBO za połowę ceny lub za darmo.

 

P.S. Sam z tego wczoraj skorzystałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przez BOA miałbyś włączone od dzisiaj, ale trzeba pamiętać o telefonie w styczniu.

Przez CTA włączyłoby się samo 01/01/2011 i samo wyłączyło 31/01/2011... jak by nie liczyć, to 20 dni mniej

...a wybór jest Twój.

 

 

A może mi ktoś wyjaśnić co to jest BOA a co to jest CTA i czym się różnią, bo na pewno mi się to przyda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie to w Cyfrze są tylko dwie opcje

CTA - Centrum Telefoniczne Abonentów / tel: (dla komórek) 223104545; (dla stacjonarnych) 801066066; fax: 223104544 / (i)

ICA - Internetowe Centrum Abonentów / http://ica.cyfraplus.pl /

...w swoim poprzednim wpisie zachowałem skrótowce ciciol'a, żeby było mu to łatwiej ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze takie pytanko. Wiem, że jak się placi poleceniem zapłaty to Złote Plusy naliczane są podwójnie i za samo wybranie polecenia zapłaty są jednorazowo jakieś Złote Plusy. Przy podpisywaniu umowy parę dni temu, wybrałem jako formę płatnosci polecenie zapłaty, jednak przez pierwszy miesiac lub dwa przyjdą normalne rachunki do domu. I teraz czy to jakieś znaczenie kiedy przystapię do programu, żeby nie ominęły mnie te jednorazowe Złote Plusy za wybranie polecenia zapłaty? Mogę przystapić np. dziś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyborze polecenia zapłaty otrzymuje się jednorazowo 200 złotych plusów. Jeżeli zrobiłeś to u dystrybutora to otrzymasz dodatkowy rabat w wysokości 5% od ceny abonamentu przez 6 miesięcy (przynajmniej tak jeszcze było rok temu). Następnie zapisz się do programu np. poprzez ICA. W moim przypadku punkty nie zostały przydzielone z automatu, ale złożyłem reklamacje i przyznano mi te 200 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przystąpiłem do programu "Złoty Plus". Dziś naliczono mi 200 punktów powitalnych. I teraz mam wątpliwości, bo w regulaminie programu jest napisane, że dla abonentów, których czas trwania umowy w momencie przystapienia do programu jest równy lub dłuższy niż 24 miesiące przyznaje się 500 plusów powitalnych, a nie 200 (jak w przypadku krótszej umowy). A ja przecież kilka dni temu podpisałem umowę na 25 miesięcy :shock: To jak to w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przy wyborze polecenia zapłaty otrzymuje się jednorazowo 200 złotych plusów. Jeżeli zrobiłeś to u dystrybutora to otrzymasz dodatkowy rabat w wysokości 5% od ceny abonamentu przez 6 miesięcy (przynajmniej tak jeszcze było rok temu). Następnie zapisz się do programu np. poprzez ICA. W moim przypadku punkty nie zostały przydzielone z automatu, ale złożyłem reklamacje i przyznano mi te 200 punktów.

 

No i właśnie ja także nie mam złotych plusów za wybranie polecenia zapłaty. Mam 200 powitalnych i 100 za dekoder. Pierwsze dwa rachunki przyjdą do domu, zanim bank zaakceptuje tę formę płatnosci, ale czy to jest powód tego, że jeszcze nie mam tych złotych plusów? Czy czekać dwa miesiące na to, aż przyznają mi te złote plusy czy dzwonić i się pytać już teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o podłączenie tej opcji przez internet.

Czyli lepiej zadzwonić i poprosić. Konsultant zgodzi się też na darmowe podłączenie jeśli zadzwoniłbym bym 2 stycznia aby aktywować to na luty?

Dzięki za info, że będe to musiał odłaczyć tego nie wiedziedziałem swoją drogą to ciekawe przecież pojedyńczych kanałów HD nie ma juz w ofercie. Ciekawe jaką opłate by naliczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...