Skocz do zawartości

Walka Tytanów : Wach vs Kliczko


bartolinos
 Udostępnij

Wach vs Kliczko - kto wygra ?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wach vs Kliczko - kto wygra ?

    • Wygra Mariusz Wach
      3
    • Wygra Władimir Kliczko
      14
    • Remis/No contest
      1


Rekomendowane odpowiedzi

5090cb23c768d_kim1.jpg

Do walki już niespełna tydzień(dokładnie 10 listopada), więc rozpoczynam taką małą forumową ankietę. Kto w/g was wygra pojedynek określany "Walką Tytanów"

Czy będzie to Mariusz Wach, czy jednak po raz kolejny posiadane pasy obroni Władimir Kliczko ?

 

Będę nieoryginalny i powiem tak: serce za Mariuszem, umysł i cała reszta wszelakich statystyk przemawia za Władimirem, dlatego też mój głos idzie na konto jednego z braci KO. Choć mam nadzieję na ciekawy 12 rundowy pojedynek i oby Mariusz nie spalił się jak Tomek Adamek na dzień przed walką z Witalijem.

 

Do wytypowanej opcji możecie dopisać komentarz - dlaczego zagłosowaliście tak, a nie inaczej i w razie wytypowania wygranej któregoś z bokserów możecie napisać też w jaki sposób zakończy się walka - w której rundzie.

 

Remis i No contest umieściłem pod jedną opcją, bo są to raczej mało prawdopodobne wyniki, ale niczego nie można odrzucać, dlatego też mimo różnic między nimi są w jednym punkcie.

 

Przypominam, że walkę będzie można obejrzeć na żywo:

 

-w jakości obrazu HD dostępna będzie na platformie n w systemie Pay Per View za 40 zł. (tylko abonenci posiadający dekodery PVR)

-na kanale RTL z 13E i 19,2E FTA

-w Multikinie. Bilety w przedsprzedaży za 30 zł i w dni walki za 40 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś to zainteresuje to walka w PPV także w Cyfrowym Polsacie oraz na platformie Cyfra+. Cena pewnie jak w N-ce.

 

Oficjalna(no prawie oficjalna) rozpiska gali dzięki bokser.org :

 

19:35 - Patryk Szymański vs Tarik Sahibeddine

20:10 - Tony Harrison vs Daniel Urbański

20:50 - Rakhim Czakijew vs Andres Taylor

21:30 - Rafał Jackiewicz vs Rick Godding

23:05 - Mariusz Wach - Władimir Kliczko

Jeśli któryś z pojedynków zakończy się przed czasem, na gali wystąpi również Michał Chudecki, który zawalczy z Ryan'em Peleguer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP nie zakoduje sygnału bo może to zrobić inna jednostka niezależna od CP, prawa transmisji bla bla bla czy coś w tym stylu :)

CP ma kanał RTL tylko na swojej oficjalnej liście kanałów.

 

Tyle wiem ja, a co inni odpiszą nie interesuje mnie to i tych którzy sygnał RTL będą mieli z Astry :D

A czy RTL będzie kodowany z Hot Birda to może tylko wróżka wiedzieć np, z RODIN TV, KOSMICA TV czy Inne twory :)

 

Dla zainteresowanych kodowane czy nie kodowane RTL z Hot Birda, proponuje założyć osobny wątek,

albo podać konkretne info w tej sprawie, co w to wątpię. Gdybanie będzie do samej "Walki Tytanów : Wach vs Kliczko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych kodowane czy nie kodowane RTL z Hot Birda, proponuje założyć osobny wątek,

Może lepiej nie zakładać nowego wątku i nie zaśmiecać choć do soboty można się takich ruchów spodziewać u nowych użytkowników, bo po co czytać. Temat o RTL jest i to wystarczy. Odpowiedź co do kodowania dostał jeden z użytkowników i jest ona tam umieszczona viewtopic.php?f=12&t=1408&p=681373#p681373 A skoro CP, Cyfra nie kodowała walki "popularniejszej" Adamek vs Kliczko więc dlaczego mieli by to robić teraz? Niestety kodowanie może dotyczyć operatorów kablówek, czym już raz się popisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...