Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Nie miałem za bardzo okazji oglądać was w Sylwestra w takim razie 9 lutego oglądam na pewno. Do 2005 to idealny czas kiedy jeszcze tej sieczki nie było. Według mnie sieczka zaczęła się jakoś od 2008/2009. Mam jeszcze album 5CD Gorąca 100 Radia Eska 2007 oraz kilka pierwszych Hop Bęców RMF MAXXX i same fajne kawałki. Potem nie kupiłem już żadnej takiej kompilacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tylko niech te nowe teledyski mają ujednolicony format, bo teraz jest wolna amerykanka - jedne teledyski są w formacie 4:3 i z witrażami, drugie przycięte do nie wiadomo czego i z witrażami, a trzecie przycięte do formatu 16:9. :) Powtarzam się, ale może łatwiej zapamiętacie, że nie można spie.przyć tej sprawy. :)
Bo jedne teledyski wyglądają lepiej tak przycięte, a inne inaczej. Takie ja mam odczucie. Nie słuchajcie się Wikinga, tylko róbcie swoje ;).
My się zawsze wsłu[beep]emy i zawsze robimy swoje :lol2:

 

A poważnie, dokładnie tak jest... czasem lepiej w ten sposób a czasem w inny. Nie patrzymy na to jako na całość tylko na każdy klip z osobna...

Patrzycie na każdy klip z osobna, więc proszę o wyjaśnienie dlaczego poniższy teledysk został przycięty w taki dziwny sposób, tj. dlaczego teledysku nie przycięto do pełnego 16:9, tylko zostawiono taki maciupki witraż?

starstv.png

 

Nadal podtrzymuję, że w przypadku teledysków w oryginale w formacie 4:3 powinniście zachować format 4:3 plus witraż albo przyciąć je do pełnego 16:9. :) No, chyba, że nie macie na to wpływu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą odmiennością sylwestrowej playlisty było to, że została ona ustawiona w pełni ręcznie z zastanowieniem się nad każdym kolejnym ruchem. Tak jak układający zagrałby to na imprezie a nie w telewizji. Pary, trójkąty i inne układy utworów których na co dzień się nie praktykuje.

 

Decyzja została podjęta. Nie będziemy powtarzać dokładnie układu sylwestrowego ale układający zrobi to jeszcze raz. Specjalne BEST WEEKEND PARTY odbędzie się w ostatnia sobotę karnawału czyli 09.02.2013r. ( będzie jeszcze fajniej bo będzie więcej utworów do dyspozycji ) :)

 

Bardzo dobry ruch i zadne inne @Karol(e) tego nie zmienia :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzając stronkę widzę że będzie nowe pasmo BEST CHART. Dobrze że głosować będzie można przez tą stronę a nie przez ,,fejsa''.

@ Stars. TV od Nowego roku zauważyłem że jakby lepszy dźwięk jest tzn: głośniej gracie kombinowaliście coś czy może słuch mi się wytężył :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem się spytać czy z tym bitrate już się wyjaśniło? Kiedyś mieliście 7Mbps ale napisałeś, że macie wykupione 2Mbps.

Dziś spojrzałem teraz i bitrate skacze. Minimum to 3,9Mbps i skacze do 5.2Mbps ;o więcej niż ma HBO HD

 

General

ID : 12000 (0x2EE0)

Complete name : C:\Users\test\Desktop\20130111 0344 - STARS_TV.ts

Format : MPEG-TS

File size : 37.4 MiB

Duration : 1mn 15s

Overall bit rate mode : Variable

Overall bit rate : 4 147 Kbps

 

Video

ID : 259 (0x103)

Menu ID : 15903 (0x3E1F)

Format : AVC

Format/Info : Advanced Video Codec

Format profile : High@L3.0

Format settings, CABAC : Yes

Format settings, ReFrames : 3 frames

Codec ID : 27

Duration : 1mn 15s

Bit rate : 3 683 Kbps

Width : 720 pixels

Height : 576 pixels

Display aspect ratio : 16:9

Frame rate : 25.000 fps

Standard : Component

Color space : YUV

Chroma subsampling : 4:2:0

Bit depth : 8 bits

Scan type : Interlaced

Scan order : Top Field First

Bits/(Pixel*Frame) : 0.355

Stream size : 33.0 MiB (88%)

Color primaries : BT.601 PAL

Transfer characteristics : BT.470 System B, BT.470 System G

Matrix coefficients : BT.601

 

Audio

ID : 515 (0x203)

Menu ID : 15903 (0x3E1F)

Format : MPEG Audio

Format version : Version 1

Format profile : Layer 2

Codec ID : 4

Duration : 1mn 15s

Bit rate mode : Constant

Bit rate : 256 Kbps

Channel(s) : 2 channels

Sampling rate : 48.0 KHz

Compression mode : Lossy

Delay relative to video : -824ms

Stream size : 2.31 MiB (6%)

 

Menu

ID : 32 (0x20)

Menu ID : 15903 (0x3E1F)

Duration : 1mn 15s

List : 259 (0x103) (AVC) / 515 (0x203) (MPEG Audio)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...