Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jako człowiek niewierzący właśnie jestem zadowolony, że na Stars.TV nie ma takich niepotrzebnych świątecznych ozdobników, które w tym okresie na wielu stacjach niekoniecznie muzycznych mnie drażnią. Także mam nadzieje, że w przyszłości nie zdecydujecie się zaśmiecać ekranu takimi zbędnymi dodatkami.

Niezwykle rzadko są to ozdobniki związane z jakąkolwiek wiarą (bo np. czapki "mikołajkowe" są wynalazkiem komercyjnym), w ostatnie święta chyba tylko TVP Historia miała ozdobnik związany z katolickimi świętami (właśnie wspomnianą kilka postów wcześniej "gwiazdę betlejemską"). Z resztą całe to komercyjne telewizyjne otoczenie nie ma praktycznie nic do prawdziwych katolickich świąt (poza wspominaniem o nich, ale najczęśniej tylko o jakichś świętach, w krajach angielskojęzycznych już pisze się Xmas, nie Christmas, bo w tv i supermarketach to są takie święta dla niewierzących), więc nie wiem co wiara lub jej brak może mieć do drażnienia ozdobnikami. Śnieżynka zamiast gwiazdy by była ok, nawet dużej różnicy by nikt pewnie nie zauważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dziś włączyłem sobie stream w pracy. Alternatywa super, gdy w każdym pokoju (b)Z(d)etka lub RMF. Amandą Lear to dziś mnie rozłożyliście. Nie spodziewałem się takiej perełki wśród piosenek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze powtorke pasma sylwestrowego chetnie zobaczylyby osoby ktore nie mogly byc z Wami lub ci co nie dali juz rady ogladac do konca :wink:

No ale po co grać jedno i to samo? Przecież Pan Mariusz wyraźnie napisał, że klipy zagrane w Sylwestra znajdują się na playliście kanału, więc jako zapaleniec powinieneś go śledzić na bieżąco a nie rzucać kaprysami. W końcu każdy ma znaleźć tam coś dla siebie - jedni szukają kolejnych, nie zagranych jeszcze klipów, inni tych nadanych na koniec ub. r. - tak więc w obecnej formie mixu codziennego gdzie zawiera się wszystko. Może jeszcze te kilkanaście godzin piosenek mają podpasować pod Ciebie, żebyś miał czas i wiadro kawy przy sobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Samo zastanawianie się podoba? A co jak wyrok będzie niekorzystny? :)

Samo rozważenie jest dobrym krokiem. I proszę nie przejmować się takimi mistrzami intelektu @Karol. Wiadomo, że to potencjał równy bombie wodorowej, więc i do napisania czegoś potrzebny jest tytaniczny wysiłek. Zatem różne farmazony powstają u tego osobnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako człowiek niewierzący właśnie jestem zadowolony, że na Stars.TV nie ma takich niepotrzebnych świątecznych ozdobników, które w tym okresie na wielu stacjach niekoniecznie muzycznych mnie drażnią. Także mam nadzieje, że w przyszłości nie zdecydujecie się zaśmiecać ekranu takimi zbędnymi dodatkami.

I ja nie jestem zwolennikiem świątecznych dodatków na ekranie. Świąteczne ozdoby zostawmy takim kanałom jak: VIVA, 4fun.TV i Eska TV :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I proszę nie przejmować się takimi mistrzami intelektu @Karol. Wiadomo, że to potencjał równy bombie wodorowej, więc i do napisania czegoś potrzebny jest tytaniczny wysiłek. Zatem różne farmazony powstają u tego osobnika.

Cóż za sformułowania z górnej półki :) Chylę czoła mistrzowi ciętej riposty, ależ mi Pan dopiekł... Mogę liczyć na kolejne filozoficzne przemyślenia, czy muszę obejść się smakiem? :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jak lubicie oglądać powtórki, to zapraszam was do Polsatu 2 i ATM Rozrywki :P

A zagwarantujesz tam powtórkę sylwestrowego programu STARS.TV?

 

Myślę, że miarą wartości stacji jest jej reakcja na życzenia odbiorców. Jeśli więcej osoób będzie chciało powtórki, moim zdaniem należy ją zrobić.

 

Chylę czoła mistrzowi ciętej riposty

Dziękuję, nie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to za bzdury... przecież to tylko pasmo klipów, które lecą i tak w ciągu dnia, nocy - może nie codziennie, ale wydaje mi się, że są powtarzane. Poproś o playlistę z Sylwestra i wyszukaj sobie w YouTube, a nie każ widzom Stars.tv oglądać tego co już było - wydaje mi się, że wolą być pozytywnie zaskakiwani ewentualnymi nowościami, a nie patrzeć na jedno i to samo. Po petardy i szampana też mam lecieć do sklepu, żeby zrobić sobie powtórkę z prawdziwego zdarzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą odmiennością sylwestrowej playlisty było to, że została ona ustawiona w pełni ręcznie z zastanowieniem się nad każdym kolejnym ruchem. Tak jak układający zagrałby to na imprezie a nie w telewizji. Pary, trójkąty i inne układy utworów których na co dzień się nie praktykuje.

 

Decyzja została podjęta. Nie będziemy powtarzać dokładnie układu sylwestrowego ale układający zrobi to jeszcze raz. Specjalne BEST WEEKEND PARTY odbędzie się w ostatnia sobotę karnawału czyli 09.02.2013r. ( będzie jeszcze fajniej bo będzie więcej utworów do dyspozycji ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...