Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na laptopie podłączonym do światłowodu Orange działa bez zarzutu, telefon mam w Play i rzeczywiście nie działa. Muszę jeszcze spytać znajomych, którzy korzystają z mojego upctvgo na swoim tv podłączonym do lokalnej sieci. Jeśli tak jest rzeczywiście to zwała, bo na liście kanałów upctvgo uaktualnionej 12 lipca jest napisane, że w domu i poza domem. Bez sensu zabierać coś z czego można było korzystać kilka ostatnich lat a teraz nagle nie bo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez stronę www działa i w sieci UPC i innych ale jeśli chodzi a aplikację mobilną to działa tylko w sieci UPC. I jeszcze c h a m ó w a jest wstawiony komunikat, że to niby ja sobie nie życzę aby kanał był dostępny poza siecią UPC.

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, STARS.TV napisał:

Przez stronę www działa i w sieci UPC i innych ale jeśli chodzi a aplikację mobilną to działa tylko w sieci UPC. I jeszcze c h a m ó w a jest wstawiony komunikat, że to niby ja sobie nie życzę aby kanał był dostępny poza siecią UPC.

To prawda, aktualnie działa przez przeglądarkę, a przez apkę nie, trzeba interweniować, żeby naprawili. Irytujące, ja akurat lubię ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, STARS.TV napisał:

No to po co głowę zawracasz? Z przedstawicielami tych świetnych kanałów z UK rozmawiaj 🤣

Bo dance brytyjski dawno się znudził, wolałbym jakiś środkowo europejski, ale taki tylko na starych VHS'ach można oglądać, a nie na aktualnych kanałach muzycznych  :P

Edytowane przez djrafik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, djrafik napisał:

Spoko, wiadomo, że polskie kanały muzyczne dawno zeszły na dno, jakościowo i muzycznie, TV muzyczne z UK oferują o wiele więcej :P

 

Jest tak bo w Polsce panuje taka dziwna zakorzeniona mentalność, że to co nietypowe (metal, muzyka klubowa mimo braku powiedzmy dwuznacznych scen w klipach) jest emitowane gdy przeciętny widz.. idzie spać dlatego dotychczasowe stacje dopadnie rutyna, która prędzej czy później zadziała na ich niekorzyść. Nadzieja w tym, że kiedyś pojawi się trochę świeżej krwi na rynku, które w przeciwieństwie do dotychczasowych nadawców (bez wyjątku) zadbają KOMPLEKSOWO o widza, a póki co tak jak piszesz UK z przerwami na DE. Nie jest może idealnie, ale przewaga niepodważalna.

Edytowane przez dancehits
literówka
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie i nie :) metal? Wiele klipów nie może się pojawiać w czasie chronionym dlatego był późnym wieczorem. Muzyka klubowa? Po prostu jej nie lubię i nie chcę grać. 

No i mam właśnie drugi najlepszy miesiąc pod względem oglądalności w ciągu prawie 9 lat więc jakoś sobie radzę chłopaki ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność dobra, bo Konkurencja zerowa w PL jeśli chodzi o TV muzyczne, mało kto odbiera inne pozycje sat, w kablówkach też tylko polskie muzyczne + słaba Europejska paczka MTV, to co mają oglądać fani muzyki na sat? Muszą zadowolić się kanałem Stars TV 😉

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...