Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro dam Ci znać kiedy będzie w najbliższej przyszłości, teraz jadę ciężarówka w ets2 i nie mogę zerknąć do laptopa :)

 

Fan, można. Bo grałem już BEST POLISH w ciągu dnia wielokrotnie i w różnych konfiguracjach i szału z widownią nie było.

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że tylko telemetry się liczą bo kasa i te sprawy, ale czy wreszcie dla pozostałych ( większości) widzów będzie też coś na plus? Ja wiem takie są zasady, ale może chociaż kiedys jakieś pasmo fajne zostanie, a nie znikają bo parę osób z telemetrem nie oglądają, a np. kilka tysięcy innych osób chce to oglądać.

........

I dlaczego w Top 50 Polish Hits nie można było głosowac na piosenkę Perfect - Chcemy być sobą i Meza/Kasi Wilk - Ważne?

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zaskoczony, że tak się dzieje. Ludzie po całym dniu pracy wieczorem chcą sobie włączyć kanał muzyczny na którym zobaczą różną muzykę, a nie cały czas Gunsów czy U2. Coś takiego dla wybranych fanów danego artysty. Wiadomo że takich nie uzbiera się bardzo dużo, a z telemetrem to już w ogóle. Ja bym jednak zostawił takie pasmo emitując co tydzień. Może to się sprawdzi.

 

PS. Cieszy, że chociaż na Hey się uda w środę załapać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOP 50 POLISH HITS według widzów, zagłosowało 758 osób.

 

1. LADY PANK ZAWSZE TAM GDZIE TY 2. BUDKA SUFLERA JOLKA, JOLKA PAMIETASZ 3. AYA RL SKÓRA 4. PERFECT AUTOBIOGRAFIA 5. LADY PANK KRYZYSOWA NARZECZONA 6. HEY TEKSAŃSKI 7. KULT  BARANEK 8. ROBERT CHOJNACKI & ANDRZEJ PIASECZNY NIECIERPLIWI 9. KAYAH & GORAN BREGOVIĆ PRAWY DO LEWEGO 10. BAJM BIAŁA ARMIA 11. KOMBI SŁODKIEGO MIŁEGO ŻYCIA 12. MAGMA AICHA 13. ARTUR GADOWSKI ONA JEST ZE SNU 14. LOMBARD SZKLANA POGODA 15. PERFECT NIEPOKONANI 16. KUKIZ I PIERSI CAŁUJ MNIE 17. HEY MOJA I TWOJA NADZIEJA (PRZYSTANEK WOODSTOCK 2004) 18. URSZULA DMUCHAWCE, LATAWCE, WIATR 19. BRATHANKI CZERWONE KORALE 20. BUDKA SUFLERA TAKIE TANGO 21. OBYWATEL G.C. TAK… TAK… TO JA! 22. VARIUS MANX PIOSENKA KSIĘŻYCOWA 23. GABRIEL FLESZAR KROPLĄ DESZCZU 24. ROBERT GAWLIŃSKI O SOBIE SAMYM 25. WILKI BAŚKA 26. BORYSEWICZ & KUKIZ BO TUTAJ JEST JAK JEST 27. KAZIK 12 GROSZY 28. O.N.A. KIEDY POWIEM SOBIE DOŚĆ 29. DWA PLUS JEDEN WIELKI MAŁY CZŁOWIEK 30. KRZYSZTOF KRAWCZYK & EDYTA BARTOSIEWICZ TRUDNO TAK… 31. MYSLOVITZ DŁUGOŚĆ DŹWIĘKU SAMOTNOŚCI 32. URSZULA NA SEN 33. ANDRZEJ PIASECZNY CHODŹ PRZYTUL PRZEBACZ 34. ELEKTRYCZNE GITARY DZIECI WYBIEGŁY 35. VARIUS MANX ZANIM ZROZUMIESZ 36. CHŁOPCY Z PLACU BRONI KOCHAM CIĘ 37. ŁZY AGNIESZKA 38. MAANAM LUCCIOLA 39. LADY PANK STACJA WARSZAWA 40. SIDNEY POLAK OTWIERAM WINO 41. EDYTA GÓRNIAK TO NIE JA 42. UNIVERSE & BEATA KOZIDRAK TYLE CHCIAŁEM CI DAĆ 43. T.LOVE WARSZAWA 44. EDYTA BARTOSIEWICZ OSTATNI 45. ZIYO MAGICZNE SŁOWA 46. KRZYSZTOF KRAWCZYK BO JESTEŚ TY 47. ANITA LIPNICKA I WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZDARZYĆ 48. REZERWAT ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ 49. DE MONO  ZNÓW JESTEŚ ZE MNĄ 50. SEWERYN KRAJEWSKI UCIEKAJ MOJE SERCE

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...