Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewne chyba dość wiarygodne źródła pokazują nawet, że to był rok 1979 http://www.discogs.com/Kombi-Kombi/release/6621055 Patrząc po tytułach nie znam nic z tego albumu. Z kolejnej z 1981 roku już prędzej. Instrumentalne "Bez ograniczeń" wykorzystane w czołówce programu "5-10-15". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne chyba dość wiarygodne źródła pokazują nawet, że to był rok 1979 http://www.discogs.com/Kombi-Kombi/release/6621055 Patrząc po tytułach nie znam nic z tego albumu. Z kolejnej z 1981 roku już prędzej. Instrumentalne "Bez ograniczeń" wykorzystane w czołówce programu "5-10-15". :)

 

 

Warto dodać, że utwór "Bez ograniczeń" doczekał się swojej klubowej odsłony za sprawą WET FINGERS w kompozycji NU LIMIT wykorzystujący główny motyw muzyczny z programu (nieco ponad 3 minuty). Do tego jest teledysk oficjalny, ale nie wiem czy to na klimaty Starsowej publiczności.

 

Może doczekamy się prędzej drugiego znanego hitu instrumentalnego od KOMBI jakim jest TANIEC W SŁOŃCU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naziemnej tv cyfrowej to tylko lokalnie i nigdy nie będzie inaczej, w najnowszym procesie koncesyjnym na MUX 8 KRRiT nie wyraziła zainteresowania uniwersalnym kanałem muzycznym. Dystrybucja kanału siada? Powoli bo powoli ale jednak cały czas rośnie :) Metal i punk to niestety, nie dla polskiego widza w tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bieda niewyobrażalna. Warto by bardziej wyspecjalizować kanał skoro nie ma potrzeby uniwersalnego? Warto również spróbować stworzyć chociażby pasmo z metalem/pukiem i pokazać Januszom, że istnieje coś coś innego od dicha którego jest za dużo na tej polskiej riwierze.

Czy skoro nie płacicie w PL podatków (sic!) możecie zrezygnować z beznadziejnego oznaczenia wiekowego wciskanego przez cesarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy MUZO.TV z muzyka alternatywna, która podejrzewam ma kilka razy większe grono fanów niz metal/punk i co? Czarna dziura...

Za 30-40 lat jak społeczeństwo polskie może dozna życia w cywilizowanych warunkach wzorem Szwjacarii czy Niemiec jest szansa, że disco polo odejdzie w zapomnienie i gatunki niszowe wyjdą z cienia. Narazie nie ma to szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od końca: Teoretycznie nie płacimy podatków w PL ale w praktyce płacimy, właścicielem czeskiej firmy STARS.TV jest polska firma JBD z siedzibą w Łodzi :) Nadajemy w ramach polskiej koncesji przyznanej przez KRRiT więc oznaczenie wiekowe być musi. STARS.TV jest bardzo dobrze wyspecjalizowany w tej chwili, pokazują to wyniki oglądalności. Z mniejszym zasięgiem wyprzedzamy stacje o większym zasięgu. Pasmo metal/punk.. bardzo chętnie. Zapłacisz za zerowe bloki reklamowe podczas tego pasma?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy MUZO.TV z muzyka alternatywna, która podejrzewam ma kilka razy większe grono fanów niz metal/punk i co? Czarna dziura...

Za 30-40 lat jak społeczeństwo polskie może dozna życia w cywilizowanych warunkach wzorem Szwjacarii czy Niemiec jest szansa, że disco polo odejdzie w zapomnienie i gatunki niszowe wyjdą z cienia. Narazie nie ma to szans

Co mają do tego warunki życia?

 

Od końca: Teoretycznie nie płacimy podatków w PL ale w praktyce płacimy, właścicielem czeskiej firmy STARS.TV jest polska firma JBD z siedzibą w Łodzi :) Nadajemy w ramach polskiej koncesji przyznanej przez KRRiT więc oznaczenie wiekowe być musi. STARS.TV jest bardzo dobrze wyspecjalizowany w tej chwili, pokazują to wyniki oglądalności. Z mniejszym zasięgiem wyprzedzamy stacje o większym zasięgu. Pasmo metal/punk.. bardzo chętnie. Zapłacisz za zerowe bloki reklamowe podczas tego pasma?? :)

Bardzo mnie cieszy, że płacicie podatki w PL. :)

Dlaczego niby ja mam płacić za zerowe bloki? Serio? To ma być oficjalne konto stacji :/ Wspieram artystów kupując ich albumy i jeżdżąc na koncerty, ale nie mam zamiaru płacić za to komercyjnej stacji :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspieram artystów kupując ich albumy i jeżdżąc na koncerty, ale nie mam zamiaru płacić za to komercyjnej stacji :lol2:

 

I w tym zdaniu zawarłaś wszystko. Komercyjna stacja musi mieć pieniądze by się utrzymać, a do tego są potrzebne reklamy. Pasmo bez widzów = brak reklamodawców. Wszystko jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila.. proponujesz mi robienie pasma z muzyką metal/punk. Ja mówię, że pies z kulawą nogą tego nie ogląda i dlatego takiego pasma nie ma. A propozycja płacenia za zerowe bloki reklamowe miała Ci uświadomić, że STARS.TV jest telewizją KOMERCYJNĄ utrzymującą się jedynie z emisji reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspieram artystów kupując ich albumy i jeżdżąc na koncerty, ale nie mam zamiaru płacić za to komercyjnej stacji :lol2:

 

I w tym zdaniu zawarłaś wszystko. Komercyjna stacja musi mieć pieniądze by się utrzymać, a do tego są potrzebne reklamy. Pasmo bez widzów = brak reklamodawców. Wszystko jasne?

Chodziło mi o to, że stars mogłoby poeksperymentować z gatunkami, a nie ciągle i wszędzie to samo. ;) Oczywiście najłatwiej od razu zakładać, że się na tym nie zarobi. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...