Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Maks27, zero newsów na ten temat, chyba się coś im popsuło :(

 

Cidik, mówiłeś to ładnych kilka miesięcy temu i wtedy faktycznie było ok. Jednak z każdym kolejnym ubywającym kanałem z portfolio Atmedia może być tylko gorzej a nie lepiej bo się coraz mniej liczą na rynku, to żadna wiedza tajemna a jedynie logika. Od stycznia znika także z ich pakietu TVS który ostatnio prawie najwięcej w tym pakiecie ważył. No to będzie jeszcze gorzej niż było, chyba oczywiste. A kolejną oczywistością jest to, że jak się gdzieś biznesowo przechodzi to dla lepszej oferty a nie gorszej, no nie? :) Uważam, że IDMnet to dla STARS w tej chwili najlepsza możliwość na rynku, dlatego tak zdecydowaliśmy a nie inaczej. A argument Power, że tam są wszystkie kanały muzyczne ZPR to nietrafiony argument. Kanały muzyczne są również w ofertach TVN Premium I Polsat Media :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, wolę być w ofercie brokera którego kanały robią ogromnie więcej grp na rynku niż kanały w ofercie Atmedia, w związku z tym pakiet liczy się na rynku ale tych kanałów jest kilka a nie 100 :) IDMnet jak każdy broker zarabia tym więcej jak więcej ja zarabiam. Więc jest wspólny interes i do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV

Z radością informuję że w Radomsku w muksie lokalnym wrociło EPG.

Jedyny kanał na którym nie ma EPG jes Vox Music Tv,

Ale tu akurat nie ma co plakac, gdyż nie ogladam kanalów gdzie leci disco polo.

Dyrektorze powrót EPG zauważylem ok. godziny 14:00

Pozdrawiam wszystkic STARSOWICZOW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV

Miło się oglada i słucha Twój kanał,

a dobrze też miec możliwość sprawdzenia ramówki w epg,

I fajnie by było gdyby operator muks lokalnego bardziej poważnie traktował swojego klienta czyli Ciebie dyrektorze i nas widzów że byla awaria

a nie udawał że nic sie nie stało.

Ja jestem w na tyle dobrej sytuacji żę przeszedłem na odbiór z satelity. A mam kolegę który korzysta tylko z obioru naziemnego i myślał że dyrektorowi szkoda kasy żeby opłacić emisje EPG.

maks27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars.tv

Niedługo trwała moja radość z prawidłowego działania Epg w Muks Lokalnym Radomsko,

od wczoraj iwieczorem na kanalacc tv obecnych w muksie Epg pokazuje tylko 2 audycje tv:

1: co jest teraz emitowane.

2: to co bedzie pózniej.

Na póżniejszy czas w Epg jest brak danych niestety.

A prawidłowo w epg jest program na cały tydzień.

Pozdrawiam i czekam na prawidłowo dzialajace Epg w muksie Radomsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars.tv

Myślę że to nie problemy teczniczne tylko zwykłe lenistwo.

A chyba najlepszym tego dowodem, jest to że nawet wlasny program czyli NTL, jest e w epg nieaktualny. I czesto jest emitowane coś innego niż pisze epg. To moze potwierdzic każdy w zasiegu Tv Ntl Radomsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj się do kiedy tylko już głosuj. Po co czekać do ostatniej chwili? :) I nie TOP WSZECHCZASÓW tylko WSZECH CZASÓW :)

To w takim razie za chwilę dostaniecie moje propozycje :)

 

EDIT: Moje propozycje nie chcą się wysłać; cały czas się ładuje. Wyślę je jutro, gdy będę miał dostęp do komputera :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...