Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ dyskusja o tym, czemu uważasz to czego słucha się na jedynym naprawdę dziś liczącym się rynku muzycznym w Europie za niecywilizowane mogłaby być bardzo pouczająca ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na czym polega zakład? Oczywiście, że za rok nie będzie tego grał, ani pamiętał bo to naturalny cykl życia nowego utworu. Pojawią się nowi wykonawcy i nowe albumy i single.

Na tej samej zasadzie 15 lat temu nikt nie grał już Capitana Jacka, Scootera czy Mr. Presidenta (powrócili do łask parę lat temu) tylko All Saints, Dru Hilla czy Destiny's Child (których z kolei nie gra się praktycznie w ogóle teraz, chyba, że w Radiu Kolor :-))), a dziś nawet na najniższej rotacji popularnych kanałów nie znajdziesz szlagierów typu Gotye - Somebody I used to know, Gangam Style czy innej Umbrelli Rihanny.

Te numery powrócą z nową generacją słuchaczy, może nawet na Stars TV ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie znacznie lepsze numery niż ten od Gotye lecą kilka razy w miesiącu więc wiesz jak jest. A teraz poważnie, rozumiem co do mnie mówisz. Ale czy Ty rozumiesz co ja Tobie mówię? Mówię, ze wartość artystyczna obecnych dzieł muzycznych jest tak wątpliwa, że nikt do tego nie będzie wracał po latach. Bo po prostu nie ma do czego wracać. Oczywiście są wyjątki, rodzynki ale generalizuję na potrzeby tej dyskusji. Dam Ci taki prosty przykład z grania na żywo. Bo w radiu czy w tv to można sobie badania zrobić, pogadać na forum ale nie jest to na żywo. Więc poprowadziłem w życiu ze dwa tysiące imprez, bardzo różnych. Na takich imprezach masz kontakt z odbiorca live, widzisz reakcję, ludzie przychodzą, pogada się, coś chcą zamówić itp. I wiesz co? Robię to od wielu lat i są numery które ludzie zamawiają tak dziś jak zamawiali w 2007 i zamawiali w 2001 i w 1996. To tzw kanon. Numery na zawsze, wszech czasów. I chcę jedynie powiedzieć, że nie widzę z dzisiejszej produkcji nic co wpadnie do tego kanonu, na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maks27, zgłaszamy temat w Radomsku, wiemy o nim. Walczymy! Długo nie było epg w drugim mux z Rybnika, podobno już jest?? :) Ktoś to może zweryfikować na własne oczy?

Nie wiem jak jest z nadajnika w Rybniku nadajnik w Ornontowicach nie nadaje epg na żadnym kanale w tym również stars.TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może do kanonu wiele numerów nie wpadnie, ale IMHO skoro po wielu latach wrócilismy do DJa Bobo i La Bouche to do i Kieszy czy One Direction też będzie come back, ale to musimy dać dorosnąć dzisiejszym 15-20 latkom ;).

Ale to też wiele zależy od wspomianych badań i dyrektorów muzycznych. Bo ja bym w życiu te 10-15 lat temu nie wpadł na to, że dzisiaj np. kanonem każdej rockowej stacji radiowej będzie akurat Nickelback - How you remind me, HIM - Join me i np. The Calling - Wherever you go.. ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy? Od dnia wydania Be My Lover gram to na każdej imprezie, od 1995 roku :)

Wiesz czemu wymienione przez Ciebie numery są podstawą rockowego formatu. To banalne, bo te numery stały się przebojami. I tu docieramy do sedna. Przebój lub zwykła piosenka. Nie hit na czasie, bo to żadne hity na czasie tylko piosenki na czasie. I bardzo niewielka część piosenek na czasie staje się przebojami. A przebój = życie wieczne. Tylko tyle i aż tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezy imprezami, ladidada musi być, tak samo jak Biały Miś też jest pewnie na każdym weselu. Mówie o tym co gra się w stacjach radiowych/tv, popyt na takie kawałki pokazał się wraz z Plusem i jego zawsze w rytmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, a ludzie przychodzą zamawiać numery których nie znają i o których nie pamiętają. Ale Plus im wszystko przypomniał :) Przestań, popyt na stare granie był od dawna tylko żaden magik tego nie widział. Chociaż w sumie jeden widział, ja :lol2: Ale nikt mnie nie chciał z moim pomysłem na granie, spadaj głupku było, nikt tego nie włączy. Więc szczerze mówiąc mam dziś dużo własnej satysfakcji widząc STARS.TV nie na końcu rankingu oglądalności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV: no własnie nie jestem pewien czy stały się rockowymi przebojami, czy zostały na przeboje zaprogrowane ;). Zagraniczne stacje rockowe grają Iron Maiden, Motorhead czy Niravanę, a nie Nickelback i HIM.

 

Co do staroci. Nie da się zaprzeczyć, że to ZPR dzięki Polo TV i Plusowi wypuścił ponownie na szerokie wody hity z listy Bravo z lat 90 czy disco relaxu, które dla wielu wydawały się obciachowe.

STARS TV gra od początku trochę bardziej ambitnie.

 

Stacje goldowe jak Złote Przeboje wolały grać popowe bezpieczne kawałki z lat 90, a tutaj nagle się okazuje, że wtedy był Nana, było Dune, czy inne Brooklyn Bounce i ludzie chcą tego słuchać.

I to wcale nie są dla mnie przeboje, a własnie "piosenki na czasie" z tamtych lat, które mają drugie życie. Na takiej samej zasadzie może kiedyś ktoś w 2040 stworzy format z tym co teraz widzisz na UK TOP 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars.tv

Jak już pisałem od ponad tygodnia w Radomsku nie ma epg, a teraz zaiast STARSS.TV jest emitowany czarny ekran, tak jakby był wyłączony telewizor.

Czyzby stars.tv zrezygnował z nadawania w mux Ntl Radomsko ?

Reszta kanalow jest emitowana bez zmian, nie licząc braku emisji epg

Maks27.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV

Witam was ponownie na wizji w Radomsku, emisja już dziala prawidłowo.

Zastanawia mnie tylko jedno czy na wypadek ponownej awarii światłowodu nie można skorzystać z dosylu satelitarnego.

W czasie gdy Ntl retransmitował TVN na swojej antenie odbierał jego sygnał własnie z satelity. Czreg dowodem byłlo to że w czasie wielkich opadów zanikał odbiór na mojej antenie sat. i jednoczesnie z nadajnika Ntl-tvn.

A miaszkam 2 km od Ntl wiec jedna chmura utrudniała nam odbiór.

I przu okazji mam pytanie jesli to nie jest tajemnica ?

Na jaki okres podpisał dyrektor umowę na emisję w mux lokalnym Ntl Radomsko, ?

Pozdrawiam z Radomska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już oficjalnie:

 

IDMnet Broker TV poszerza portfolio o Stars.TV

Od stycznia 2015 roku stacja muzyczna Stars.TV będzie obsługiwana przez IDMnet Broker TV.

 

IDMnet Broker TV będzie sprzedawał czas antenowy Stars.TV zarówno w pakietach GRP, jak i cenniku.

 

Stars.TV to stacja o profilu muzycznym nadająca przeboje od lat 60. do współczesnych. Kanał należy do spółki JBD. Nadaje od jesieni 2012 r. Dociera do 2,9 mln gospodarstw domowych. Jest w ofercie platform NC+ i Cyfrowy Polsat, w sieciach kablowych m.in. UPC, Multimedia, Vectra, Toya i Inea oraz w systemie DVB-T na multipleksach lokalnych (MUX L2 i MUX L3).

 

Stars.TV to kolejna obok Tele 5, VOX Music TV, Fokus TV, ESKA TV i Polo TV stacja obsługiwana przez brokera telewizyjnego IDMnet.

 

IDMnet jest częścią Grupy ZPR Media – jednego z największych holdingów medialnych w Polsce, w skład którego wchodzi kilkadziesiąt spółek, prowadzących działalność na takich rynkach, jak: radio, telewizja, prasa, internet, czy rozrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...