Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że ją już puszczają. Tylko czkać aż powstanie albo polski oddział MTV Dance oraz innych (ale to to tylko marzenia) albo polska stacja działająca na polskiej koncesji poświęcona muzyce dance i jej odnogom (a to chyba jeszcze dalsze marzenia i jak nie w tym to w następnym tysiącleciu postanie) :/

Na razie zostajecie mi Wy oraz inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draco_san: To nie jest dance ;).

 

STARS.TV: ja z powodu braku tych i innych klipów z kolei Stars.TV nie włączam prawie w ogóle. Kiedyś zaskoczyłeś mnie "Your drums, your love" od AlunyGeorge no ale to widzę, że już nie wróci ;).. Włączam za to MTV HD, BBC Radio One czy internetową Planetę FM, a niedługo zmieniam kablówkę na taką co ma tematyczne MTV (i dopłace za nie), bo oferta muzyczna Vectry nie nadaje się do niczego.

 

Prawda jest taka, żę Twój "ogladacz" ma do wyboru nadające w lepszej jakości VH-1, częściowo KPM, VOX i Power TV i jakieś 10 stacji radiowych.. Ktoś kto chce posłuchać czegoś minimalnie nowszego, troszkę ambitniejszego niż Pitbull czy Shakira to nie ma żadnego wyboru, jest albo Eska z rumuńskim disco, albo Mezzo Live HD na drugim biegunie. A że zaraz zniknie Radio PiN i Chilli Zet to powstanie jeszcze większa próżnia ;-). No ale wiadomo, że najlepiej grać zachowawczo, ludzie lubią to co już słyszeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV: Ale oglądalność jest dobra porównując do czego? Do kodowanych VH1 i KPM czy tematycznych MTV trzepiących kasę za każdego abonenta i jeszcze emitujących reklamy? To nie ten poziom zasięgów. Bo jeśli idziemy tropem widzów FTA to najlepszym kanałem muzycznym jest Polo TV, a najlepszym programem telewizyjnym "M jak Miłość". Jak na poziom dostępności (FTA, net, wszystkie duże kablówki) to oglądalność STARS jakoś szczególnie nie wymiata - owszem, w porównaniu do RBL jest wysoka, ale z drugiej strony można pokazywać wrózki i sex telefony jak ITV i mieć porównywalną..

 

Spójrz na rynek radiowy - kolejny miesiąc grające klasyki z lat 60 i 70 (których nie ma nigdzie indziej) Radio Nostalgia bije na głowę słuchalnością nie tylko Zet Gold, ale także RMF Maxxx, Plusa czy Radio Wawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugmenot, ale do którego VH1 porównujesz STARS? Do VH1 Classic czy do VH1 Polska? Bo ten pierwszy jak i tematyczna paczka MTV nie jest w badaniu oglądalności telewizji w Polce więc ciężko porównywać.

 

Ale jeśli chodzi o kodowane VH1 Polska i Kino Polska Muzyka to pomimo ich kodowania mają znacznie większy zasięg techniczny niż FTA STARS.TV

 

Szczegóły są takie:

 

Zasięg techniczny (% Polaków którzy w tej chwili mogą włączyć kanał i oglądać - VH1 Polska 39,3%, KPM 45%, STARS.TV 31,1%)

Pomimo znacznie mniejszego zasięgu STARS ma lepszą oglądalność od wymienionych tu kanałów, to jest mój sukces. Amen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Zasięg techniczny (% Polaków którzy w tej chwili mogą włączyć kanał i oglądać - VH1 Polska 39,3%, KPM 45%, STARS.TV 31,1%)

Pomimo znacznie mniejszego zasięgu STARS ma lepszą oglądalność od wymienionych tu kanałów, to jest mój sukces. Amen :)

To dlatego DMP notuje wysoką oglądalność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV: A do Twojego zasięgu technicznego wliczyłeś posiadaczy odbiorników FTA i DVB-T (muxy lokalne)? Czy może to tylko kablówki i platformy? ;)

A tematyczne MTV są w Spotlighcie, choć ja pisałem o VH1 głównym. VH-1 Classics to jest może w 2 większych sieciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja wliczam cokolwiek tylko Nielsen. I wliczyli, zasięg techniczny uwzględnia każdą możliwość odbioru, także posiadaczy odbiorników FTA których co ciekawe z każdym rokiem ubywa i nie stanowią dziś już istotnej grupy, lokalne muxy też.

 

Gdy miałem jeszcze dostęp do wyników Spotlight bo teraz już nie mam to STARS.TV na sieci UPC Polska tematyczną paczkę MTV MASAKROWAŁ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 31% zasięgu technicznego będąc w każdym pakiecie NC+, lokalnych muxach, na liście FTA CP i w każdej dużej kablówce? Ciekawe :-). Pewnie te dane są tak samo aktualne, jak to 2,7 mln gospodarstw Twojego zasięgu i 3,8 mln zasięgu Czwórki z Wizją, które podaje atmedia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że ją już puszczają. Tylko czkać aż powstanie albo polski oddział MTV Dance oraz innych (ale to to tylko marzenia) albo polska stacja działająca na polskiej koncesji poświęcona muzyce dance i jej odnogom (a to chyba jeszcze dalsze marzenia i jak nie w tym to w następnym tysiącleciu postanie) :/

Na razie zostajecie mi Wy oraz inni.

Po co ma powstać polski oddział MTV Dance? Lepiej, żeby po prostu ten kanał pojawił się w ofercie CP i nc+. Ja oglądam MTV Rocks na satelicie i nie zamieniłbym go na polską wersję, włączając Rock Radio atakuje mnie Nickelback, Milky Chance i inne pop-rockowe utwory obecne wszędzie, w MTV Rocks tego prawie nie ma. Większości utworów, które są tam puszczane nie usłyszysz na innej stacji, za polskim rockiem nie tęsknię :) Obawiam się, że polskiemu MTV Dance bliżej byłoby do Eski niż do brytyjskiego odpowiednika.

Jeszcze co do tych utworów - pojawiła się w telewizji Czwórka, puszczała takie kawałki, wszyscy byli zachwyceni, ale z powodu słabej oglądalności ten kanał powoli zwijał się z każdego możliwego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...