Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej xxzz5!

 

Po ostatniej reklamie...na pewno pamiętam, że ostatnim utworem było "Never Gonna Say I'm Sorry" z repertuaru Ace Of Base, wcześniej (przed nimi) poszedł obraz do "So Strung Out" z repertuaru C-Block.

A jeszcze wcześniej, to już nie mam 100% pewności, ale bodajże 2 Brothers On The 4th Floor z klipem "Never Alone". Szedł też Mr President z "Gonna Get Along", ale to jakoś ok. 17:40. To zarejestrowałeś?

 

Pozdrawiam

 

P.S. Fajnie, dziś w Best 80 Stars TV zagraliście "Sorry Little Sarah" z repertuaru Blue System :). Rozumiem, że macie więcej ich klipów? A przy okazji, czy zespół poprzedzający B.S. (Modern Talking) zostanie rozszerzony o inne klipy z tamtej dekady (np. "Geronimo's Cadillac", "Atlantis Is Calling (SOS For Love")? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej xxzz5!

 

Po ostatniej reklamie...na pewno pamiętam, że ostatnim utworem było "Never Gonna Say I'm Sorry" z repertuaru Ace Of Base, wcześniej (przed nimi) poszedł obraz do "So Strung Out" z repertuaru C-Block.

A jeszcze wcześniej, to już nie mam 100% pewności, ale bodajże 2 Brothers On The 4th Floor z klipem "Never Alone". Szedł też Mr President z "Gonna Get Along", ale to jakoś ok. 17:40. To zarejestrowałeś?

 

Ostatnim utworem, który spisałem była Aqua - Barbie Girl (już po ostatniej reklamie). Więc przypuszczam, że jedynymi niespisanymi utworami były Ace Of Base i C-Block. ;)

Dzięki za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars.TV potrzebne jest koniecznie jeszcze jedno pasmo "Best EuroDance" w ramówce u was! :-) Uwielbiam to pasmo bo lecą takie rodzynki że aż miło! :-)

Też uważam, że jest dobre, ale co za dużo to nie zdrowo :) . Z biegiem czasu mogło by się to przejeść. Choć za zwiększeniem z godziny na dwie, byłbym za :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ xxzz5 - zapomniałem o grupie Aqua. Faktycznie, to oni zakończyli. Pozostali, tak jak pisałem.

@ Stars TV - muszę nadrobić z oglądaniem. Zwłaszcza, że przy Stars TV fajnie się...ćwiczy ;). Zima jest, a kondycję trzeba utrzymać, więc w domu, przy "gwiezdnej muzyce" pasuje jak ulał ;). A przy Eurodance to już wogóle... :).

 

Co do Eurodance...w ogóle muzyki tanecznej. Pisaliście Stars TV, że program "Best 80's" cieszy się dużym powodzeniem, a bloki taneczne również mają sporą widownię. Co byście powiedzieli na stworzenie bloczku (na początek raz w tygodniu) z muzyką disco lat 80-tych? :) Gracie sporo przedstawicieli tamtych czasów (Modern Talking, C.C. Catch, Blue System, Bad Boys Blue, Sandra, Spagna, Sabrina, Numero Uno, Fancy), gdyby ich dać w jednym paśmie, przypuszczam, że oglądalność miałby sporą. Do tego dodać coś z Italo Disco (nie wiem jak z dostępnością klipów takich gwiazd, jak: Den Harrow, Radiorama czy Silent Circle) oraz polskie gwiazdy (Bolter - to gracie, Papa Dance). Chętni by się znaleźli na taki bloczek :).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworząc nowe pasma należy czujnie ustalić ile czego się posiada. Zrobić ogólne pasmo best 80's czy best 90's to w przypadku biblioteki starsowej pestka, jest tego dość sporo, można ustawić sensowną rotację. Ale im bardziej się zamykasz typu 80's ale same taneczne tym gorzej. Bowiem nie chodzi o to aby co trzy dni grało to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fart albo pech, w ostatnią sobotę FART :)

25.01.2014 STARS.TV zanotowała swój historyczny rekord oglądalności, wyniki kanałów muzycznych z tego dnia w grupie 4+ według AGB Nielsen wyglądają tak:

 

POLO TV - 106106

ESKA TV - 69688

VIVA POLSKA - 23531

STARS.TV - 18867

4FUN TV - 16290

ITV - 9383

TV DISCO - 7671

KINO POLSKA MUZYKA - 6885

VH1 POLSKA - 5080

RBL.TV - 4230

 

Najlepszą oglądalnością tego dnia cieszyło się pasmo BEST PARTY które w szczytowym :) momencie oglądało 78685 widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...