Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że jest drogo. Nie interesuję się specjalnie rynkiem reklamowym, ale widziałem wykresy w których był pokazany zarobek jeśli chodzi o reklamy i RMF był zdecydowanym liderem. Albo się pozmieniało albo po prostu RMF gra tak dużo reklam, że tyle na nich zarabia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik to jedno a realna kasa do zapłacenia to zupełnie inna sprawa, u nas jest tak samo. Wszędzie tak jest... Może dziś Trójka a za tydzień RMF? A później wszystko jak leci? Trzeba się jakoś wypromować no nie? Bo znajomość marki STARS.TV na rynku nadal znikoma, aż dziw bierze, że cokolwiek w Nielsenie wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już pojawił się temat rozgłośni radiowych to jest szansa by pojawił się u Was ten sympatyczny numer?

Gra to już oczywiście RMF i Radio ZET. Dla tych którzy nie wiedzą Poparzeni Kawą Trzy to grupa składająca się z dziennikarzy tych rozgłośni. ;)

 

PS. Miałem się pytać także o Donatana i zdobywający coraz wiekszą popularność kawałek "My słowianie"

Boję się jednak. :D RMF już to gra. Ubolewam w tym przypadku. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie, Ty generalnie jesteś wybrykiem natury :) W Twoim wieku nikt normalny nie może lubić STARS, my dla dziadków i emerytów gramy :lol2:
Marudzisz STARSie ;p ;d

PS. Naklejki z Magellana całkiem fajne, tylko teraz czas na 10 razy większe (lub jeszcze większe) i wio.

 

Ipo: No ale proszę Cię, to jest STARS TV! Nie wciskaj biesiady do gwiazd... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zadać pytanie, które co prawda już padło, ale jakoś nie chce mi się wierzyć w odpowiedź przedstawiciela STARS.TV (no chyba, że to tajemnica zawodowa i nie wolno udzielać takich informacji).

Zawsze mnie fascynowało układanie playlist w TV i radiu. W związku z tym, czy naprawdę przedstawiciel sam własnoręcznie układa playlistę, czy posługuje się jakimiś programami, Selectorami itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mi powiedzieć, że układając np dziś playlistę bez Selectora na piątkowy wieczór byś pamiętał co zagrałeś w poprzedni piątkowy wieczór? :lol2:

 

Playlistę układa człowiek ale przy pomocy odpowiedniego narzędzia, takiego które wszystko pamięta i nie pozwala powtórzyć układu z dnia poprzedniego, na tym polega moc Selectora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma dobrą pamięć i interesuje się tym, co robi to nie potrzebuje żadnego Selectora

Niestety - chyba w przypadku stacji radiowych po prostu ta robotę "odwalają" - kiedyś zdarzyło się w RMF e ta sama piosenka była 2 razy w ciągu tej samej godziny tylko podczas dyżuru różnych prezenterów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TV.DISCO coś było nie tak, bo pamiętam, że w 2011 jak lepiej grali, to co tydzień leciało to samo, najczęściej w weekendy. Potem TV.DISCO poszła w disco dance i NEXT Music po części straciła poważnego konkurenta :lol2: Teraz jakiś POWER TV wystartował, na początku nie ma się czego obawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...