Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No coż szkoda starsa :(

Już widzę te kawałki

Doda, MIchał Wiśniewski, Edyta Górniak i inni "artyści".

I tak ile? 30% czasu antenowego? Masakra

 

Umiesz czytać?! Przecież przedstawiciel STARS.TV jasno zaznaczył tu na forum (dziś lub wczoraj), że po otrzymaniu polskiej koncesji nic w kwestii muzycznej się nie zmieni, bo już ją wypełniają pod tym względem, gdyż po prostu polskie kawałki też się dobrze oglądają. Niektórzy użytkownicy powinni mieć przed zazwoleniem na dodanie ich wpisu obszerny test wiedzy z tego, co już napisano w temacie (bez tego wiele tematów jest powtarzanych w kółko, bo niektórym się nie chce przeczytać tematu choćby dzień wstecz)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie trochę co tak wiele osób ma do takich artystów jak Doda, Wiśniewski czy Górniak, można nie lubić ich ale większość tych osób nawet nie kojarzy żadnej piosenki, a nie lubi ich z założenia. No i gdyby to byli artyści z przed kilkunastych lat lub z zagranicy nie było by problemu.

 

Nie nakazuje Stars grać takiej muzyki, ale nikt nie ogląda jednego kanału 24h na dobę i nie ma co robić wielkiego halo nawet gdyby kiedyś coś tam puścili nie dokońca odpowiadającego aby wypełnić wymogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że pozyskanie polskiej koncesji może wyjść stacji tylko na dobre. Na pewno zwiększy się zasięg. Oznaczenia wiekowe chyba nikomu nie przeszkadzają, prawda? Mi nie ;-)

A co do granej muzyki, myślę że w tym temacie wiele się nie zmieni, nadal będą puszczać świetną muzę :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że pozyskanie polskiej koncesji może wyjść stacji tylko na dobre. Na pewno zwiększy się zasięg. Oznaczenia wiekowe chyba nikomu nie przeszkadzają, prawda? Mi nie ;-)

A co do granej muzyki, myślę że w tym temacie wiele się nie zmieni, nadal będą puszczać świetną muzę :-P

 

Nie wiem jakim sposobem polska koncesja miałaby wpłynąć na zwiększenie zasięgu. Możesz mi to wytłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się nie zmieni?? Musi się zmienić, disco polo, polski dance i takie tam. Trzeba wreszcie zarobić na chleb no nie? :lol2:

Hahaha dobre, dobre :lol2:

 

Jeśli nasze przypuszczenia się potwierdzą i Stars.TV pojawi się w DVB-T, to dyrektorzy z ZPR powinni zacząć się już szykować na drastyczny spadek przychodów spowodowany mniejszą oglądalnością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że obecność Stars TV w DVB-T w dużych multipleksach mogła by się okazać zbyt dużym obciążeniem dla nadawcy, chyba, że szykowana jest jakaś oferta dla nadawców lokalnych, którzy mieli by możliwość dorzucenia do multipleksu tego programu, to wtedy koszty nadawania powinny być całkiem niskie. Albo może Cyfrowy Polsat zgodził by się na wykorzystanie ich sieci nadajników TV Mobilnej, do niekodowanego nadawania Stars TV, wtedy program byłby dostępny w głównych miastach w kraju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - skoro taka jest struktura odwiedzających stronę to powinny się pojawiać także odpowiednio sprofilowane reklamy. A czemu niby ci widzowie mają odwiedzać stronę na darmo? Biznes to biznes.

 

Co do DVB-T to nie byłoby złym pomysłem nawet po prostu dołączenie do oferty Cyfrowego Polsatu - przecież kanał nie musi być wszędzie FTA. Po drugie dobrym pomysłem jest proponowanie nadawcom lokalnym emisji na multipleksach także STARS.TV, bo przecież jak wiadomo na MUX-ach mieści się kilka kanałów, a więc nieopłacalne byłoby nadawanie tylko jednego, lokalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...