Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie uważam abym przesadzał. Nie pozostaje mi oczywiście nic innego jak pogodzić się z tym aczkolwiek jestem zaskoczony, że z jednej strony ludzie chcą wiecej rocka, a z drugiej na pierwszym mamy disco polo w czystej postaci. Chyba tylko dlatego, że to Piersi (bez Kukiza już) to większe media (choćby RMF) to grają. 4Fun.TV i ESKA grały Weekend więc to mnie akurat nie dziwi.

 

PS. Pamiętam jak się kiedyś dyrektor zastanawiał czy grac Vengaboys i ostatecznie nie gra chyba bo ja nie widziałem. Mozna juz więc spokojnie grac bo poziom duzo wyższy od "Bałkanicy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziom podoba się Weekend. Biorąc pod uwagę to kryterium trzeba by to zacząć grać. ;) Staram sie dbac jedynie o poziom STARSA. Naprawdę dużo lepiej bym zniósł gdyby na pierwszym była "Macarena" czy "Coco Jamboo" bo to "klasyki", a nie jakaś szmira z tekstem durnym jak [beep]a. Proponuje wprowadzić do propozycji "Jesteś szalona" Boysów i gwarantuję, że to będzie numer jeden tylko czy o to chodzi? Taka muzyke graja juz inni... Kolego krolu julianie zmieniając kanał trafie właśnie na "Bałkanicę", a tego bym nie chciał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dużo lepiej bym zniósł gdyby na pierwszym była "Macarena" czy "Coco Jamboo" bo to "klasyki", a nie jakaś szmira z tekstem durnym jak [beep].

No a Coco Jamboo to rzeczywiście inteligentny tekst ma w przeciwieństwie do Bałkanicy :D "jajaja, koko dżambo, jajajee"... ;)

A co do samej Bałkanicy. Hicior jak każdy inny. Może trochę "wieśniacka" piosenka, ale jest aktualnie na topie. W stacjach radiowych jak RMF i Eska ta piosenka lata po listach przebojów, więc czemu ma jej nie być na Starsie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hicior jak każdy inny. Może trochę "wieśniacka" piosenka, ale jest aktualnie na topie.

Takimi określeniami obrażasz twórców, którym zapewne daleko do tworzenia wieśniackich piosenek. Piosenki np. Eneja też nazwiesz wieśniackimi, bo grają styl i używają instrumentów, które nie są teraz cool :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącz sobie POLO TV to będziesz miał całą masę takich kawałków. Naprawdę nie jestem fanem jakiegos ostrego rocka i lubie różne rodzaje muzyki, ale "Bałkanica" jest dla mnie kolejnym po "Ona tańczy dla mnie" hitem disco polo.

 

To POLO TV już nie emituje tylko disco-polo i (czasem) jakichś starych znanych zagranicznych hitów? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczę, szukam, dramat. Ale zaciągam trochę zagranicznych świątecznych z Londynu, powinno być więcej niż w zeszłym roku. Wiadomo, w Londynie łatwiej coś załatwić niż w Polsce, bliżej to i kontakt łatwiejszy :)

Pieśni świąteczne w Starsie tradycyjnie, od Mikołajek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To POLO TV już nie emituje tylko disco-polo i (czasem) jakichś starych znanych zagranicznych hitów? ;)

 

Sierocki gra tam zagraniczną muzę. Ma jakiś program. Ostatnio zaczęli emitować "Świętą wojnę". Wczoraj trafiłem na 4 odcinek. :D

 

Walczę, szukam, dramat. Ale zaciągam trochę zagranicznych świątecznych z Londynu, powinno być więcej niż w zeszłym roku. Wiadomo, w Londynie łatwiej coś załatwić niż w Polsce, bliżej to i kontakt łatwiejszy :)

Pieśni świąteczne w Starsie tradycyjnie, od Mikołajek :)

 

To jak wszędzie chyba. RMF i Radio ZET grają od 6 grudnia na pewno. Szkoda, że z polską muzą się nie udaje. Mamy kilka fajnych kawałków. No choćby De Su "Kto wie". Bez tego trudno sobie wyobrazić święta w polskich rozgłośniach radiowych. Tutaj oficjalny teledysk do tej piosenki

Pochodzi z filmu "Świąteczna przygoda". Może trzeba popytać w dystrybutorem filmu? Widzę, że ten film na YT zamieściła autorka tekstu do tej piosenki więc może tu trzeba szukać? Fajny jest także cover Skaldów "Z kopyta kulig rwie" w wykonaniu polskich artystów (Qligowscy). Tu teledysk
, Anna Maria Jopek "Na całej połaci śnieg" http://www.youtube.com/watch?v=XeVekf7ASLY, Lady Pank ma nawet świąteczny teledysk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczę, szukam, dramat. Ale zaciągam trochę zagranicznych świątecznych z Londynu, powinno być więcej niż w zeszłym roku. Wiadomo, w Londynie łatwiej coś załatwić niż w Polsce, bliżej to i kontakt łatwiejszy :)

Pieśni świąteczne w Starsie tradycyjnie, od Mikołajek :)

 

Skoro już przy temacie świątecznych utworów jesteśmy to czy udało Wam się zdobyć klipy do "Mistletoe And Wine" Cliffa Richarda i "Happy Xmas" Johna Lennona? Pamiętam, że właśnie tych dwóch utworów mi w zeszłym roku najbardziej u Was brakowało, jeśli chodzi o świąteczne hity. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...