Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi brakuje pasma z muzyką soul & r'n'b. Nie chce tu za dużo nawiązywać do dawnego MTV, ale w latach 90-tych mieli Soul of MTV (później Amour).

W tym programie leciały klipy: Salt'n'Pepa, En Vogue, Mary J. Blige, LL Cool J, Janet Jackson, Brandy, Monica, Mariah Carey, Aaliyah, R. Kelly, Lil' Kim, TLC, Tina Turner, 2 Pac, Whitney Houston, Fugees, Coolio, Toni Braxton, Prince, Warren G., Blackstreet, Eternal, Foxy Brown, SWV, Gabriel, Usher, Destiny's Child, Will Smith, Puff Daddy, Des'Ree, Missy Elliott, Sade, Mya, Dru Hill itp.

Puszczali tutaj jeszcze wybrane klipy George'a Michael'a (np. Father Figure) i Madonny (np. Justify My Love).

Pewnie nie ma szansy u was na takie pasmo, bo teraz to tylko dance i dance zapewnia oglądalność... Ale np. w nocnym paśmie np. 23 lub 24 chociaż raz w tyg. np. w ndz.

Zgadzam się również z djrafik, ale chyba pisałeś Stars, że jest ciężko takie klipy dostać. Najlepsze klipy dance moim zdaniem to te z początku lat 90-tych (czyli przeważnie eurodance) i konkretnie z roku 97 i 2000. Ale myślę, że z czasem się doczekam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
[...]

wiadomość dnia : Cyganie Was zawstydzili:D :jupi:

rumuński kanał mooz dance HD przeniesiony z częstotliwości dvb-s2 na dvb-s,

w dodatku bez reklam ;p :brawo: bedzie co oglądać

Rumuni ≠ cyganie. Trochę mniej ignorancji.

Poza tym dlaczego porównujesz stację greatest hits ze stacją dance? To tak jak porównywać TVN24 do Polsat Cafe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum tvpolsat napisaliście, że na obecność w Cyfrowym Polsacie Was nie stać, stąd moje pytanie czy chociaż doszło do jakichś rozmów/propozycji?

 

Dziwne to wszystko. Wczoraj oglądałem Stars TV cały wieczór i słucha się Was 100x lepiej, niż VH1. RBLTV stał się ostatnio drugim 4funem i tam już nie mam czego słuchać, więc wybór jest jeden w zakresie złotych przebojów - tylko Stars TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam chodzi o pojawienie się na liście na takich zasadach jak w nc+. A tym CP nie jest zainteresowany. Na rozmowy o płatnej obecności nas nie stać więc w ogóle do tematu nie podchodzimy, jest jak jest i trzeba walczyć bez listy CP.

 

Aaaaaa to Ty tak oglądałeś wczoraj wieczorem, no i widzisz - wygraliśmy z nimi więc dziś też oglądaj :lol2::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plackoman, każdy abonent CP z dekoderem HD może nas oglądać. To jasne. Chodzi o obecność na podstawowej liście programowej proponowanej abonentom przez CP. Ogromna większość abonentów nie wie, że może własnoręcznie wyszukiwać sobie kanały, oglądają tylko to co jest na liście wystawionej przez CP. I w tym cały problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mówisz nowa pasma a ja mówię ZASIĘG. Przy zasięgu 15% szczerze mówiąc to strach cokolwiek zmieniać. Nie trafisz i całość leci na łeb na szyję. Weekend specjalny, 3 from 1, best 90'.. cokolwiek. Nie trafiasz i przy tym zasięgu wystarczy, że mi się 3 osoby z telemetrem wyłączą i jestem załatwiony. Dlaczego najwięcej pasma BEST MUSIC obecnie? Bo jest neutralne, ma szansę zadowolić jak najwięcej widzów. Ale jak skoczymy z zasięgiem to i wodze fantazji będzie można odrobinę puścić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nikt nie wierzył jak mówiłem, że słaby lipiec i sierpień to połączenie niskiego zasięgu z wakacjami. Ale wychodzi na moje, pierwsze 8 dni września mieliśmy bardzo udane, amr łączny od 1 do 8 września to 3800 :brawo:

 

Ja tam wierzyłem, że po wakacjach będzie lepiej i jest. To czekamy na zimę... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...