Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszni z tym jesteście. Ja czuję dyskomfort w oglądaniu STARSA bez belki "Next", ale bez przesady. Mam jednak ciągle nadzieję, że jej brak to tylko chwilowa zachcianka pana dyrektora bo co ona komu przeszkadzała? Zresztą na Fejsie jakiś czas temu było zapytanie w tej sprawie i większość napisała, że belkę chce więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z powodu braku belki next przestanie oglądać Starsa to ja nie mam na to argumentów i nie będę polemizował. Na szczęście większość polskich tv muzycznych wyświetla belkę next więc zawsze jest wybór :)

No właśnie nie ma wyboru bo Wy jedyni puszczacie oldies (niestety również polskie) - trudno rezygnować z oglądania Waszej stacji ale podejmujecie decyzje które nie podobają się części widzów i teraz za to płacicie, może to zbyt mocne bo jesteście niecały rok na rynku ale...prosze, niech wróci to Stars.TV z listopada 2012 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

@STARS.TV - dwie kwestie:

Pierwsze primo: na niektórych teledyskach macie problem z dźwiękiem, mówiłem już o LAURI - HEAVY, coś nie tak jest też z klipem JUSTIN TIMBERLAKE - MIRRORS. W tym przypadku brzmi to jakby ktoś podkręcił "pitch".

Drugie primo: skoro zdanie widzów jest ważne ale nie najważniejsze, to przeanalizujcie jeszcze raz kwestię zegara podczas BEST MORNING. Teraz to nie jest konieczne, ale jesienią moglibyście zaimplementować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Uważam że zegar jest zbyteczny .Chyba że tylko we wczesnych godzinach rannych.Jeśli to ma być zegar który będzie przez cały czas będzie pokazywał czas to bez sensu.Każdego stać na osobisty zegarek.Pojawi się zegarek na ekranie . Pózniej ktoś napisze ze może jeszcze informacja jaki dzień tygodnia i rok .Tak bez końca będzie przybywać grafiki na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiking, każdy kij ma dwa końce, czemu tylko każdy widzi jeden????? Ty uważasz, że zegar jest zbędny, ok - rozumiem. Ale np. Peter Parker uważa że zegar jest fajny. Dlaczego Twoje zdanie ma być więcej warte niż jego?? Nigdy nie będzie tak aby wszyscy w jednej chwili byli zadowoleni. Nauczyłem się tego dawno temu i zdążyłem z tym oswoić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@STARS.TV

Przecież nigdzie nie powiedziałem, że moje zdanie ma być ważniejsze od opinii kolegi @Peter Parker. Po prostu uważam, że taki zegar jest zbędny, gdyż aktualną godzinę możemy sprawdzić poprzez naciśnięcie jednego guzika na pilocie. :)

Bardziej sensowny byłby stoper, który odliczałby minuty i sekundy do końca bloku reklamowego. ;)

 

Czy koncesja zobowiązuje was do wyświetlania nazwy stacji na ekranie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
To dla Petera zegar w poranku a dla Ciebie zegar podczas reklam?? Idziesz na taki układ?? :)

Jest to jakieś rozwiązanie. ;)

 

Tak, koncesja zobowiązuje do wyświetlania nazwy stacji na ekranie.

To szkoda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego napisz do TVN24 żeby zegar wyłączyli bo przecież każdy ma swój zegarek :)

 

Różnica jest taka, że w tv informacyjnej zegar, jak i inne informacje to rzecz normalna, a w tv muzycznej zbyteczna. A jeżeli chodzi o kompromisy - to może usuniecie belkę z aktualnie granym utworem, a zastąpicie ją belką "NEXT"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...