Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To, że będą jeszcze długo grali. Dłuższy czas nadawali bez reklam (piękny okres), to musiało odbić się czkawką. Zresztą po co mamy się martwić o finanse (telewidzowie)... grunt, żeby się nie zwinęli :D Ten projekt jest potrzebny Polakom, chociaż zdaję sobie sprawę, że to nie jest instytucja charytatywna lub dotowana z państwowych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam za to jak zazdrościłem innym, że mają STARSA, a ja nie. Ten wątek (jak i Fejsa) śledziłem od początku i byłem na bieżąco z wszelkimi newsami czy uwagami od widzów. STARSA mogłem zobaczyć osobiście dopiero gdy wystartował stream internetowy, a w mojej kablówce 10 kwietnia 2013 (przypadek, że akurat ta data? :D ). No i jestem z Wami praktycznie codziennie. W wakacje potrafiłem Was oglądać całe dnie. ;) Jak na razie się jeszcze nie znudziłem o czym świadczy choćby to, że wróciłem przed chwilą do domu z pracy i pierwsze co to odpaliłem STARSA na tv. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipo, to Ty? Natychmiast nam słupki wystrzeliły, musisz mieć chyba telemetra :lol2:

 

Nie zwijamy się oznacza, że jest ok a projekt jedzie w dobrą stronę :)

 

Z ciekawostek: wczorajsze BEST BALLADS pomiędzy 23 a północą miało wyższą oglądalność niż dwa kanały muzyczne w naziemnej w tym samym czasie. Bo tam seriale grają i dobrze :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ja! Cała rodzina ma telemetry i każdy ma nakaz sztucznie nabijać Wam oglądalność. :lol2:

 

Fajny pomysł z trzecią godziną BEST DECISION. Poprawiła się choć trochę oglądalność między 22, a 23? Ludzie czasami wybierają ciekawe kawałki. W tym tygodniu zerkałem sobie przed snem. Gdy leciało BEST ROCK jak już pisałem o 22 odpadałem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na esce nie mogą zrobic tak jak na stars w sensie takie bloki muzyczne, konkretny target. A tak walą jakieś powtórkowe serialiki, które oglądałem już wcześniej m.in. a fox, abc, cbs. Parodia i tyle.

Dobrze, że tracą widzów.

Stars,a co na to krrit? Przecież to ma być muzyczny kanał, a nie filmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle gracie, zwłaszcza w nocy, kiedy nie ma reklam. Ale wpadki się zdarzają, np. urwana w pół drogi Alanis Morissette albo rozjechany dźwięk z obrazem na Czarno-Czarnych (trza tam ten dźwięk popchnąć o jakeś 0,2 s.).

Może jednak spróbujcie dodać EPG z pełną playlistą. Bylibyście wtedy bezkonkurencyjni, bo chyba nikt czegoś tego nie daje, a przydało by się. Wystarczy codziennie wieczorem wpisywać to EPG na następny dzień (lepiej robić to niż odpisywać na jakieś głupoty w internecie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV Ale zmasakrowaliście teledysk MAROON 5 feat. CHRISTINA AGULIERA "Moves Like Jagger"!!! Z teledysku nagranego w 16:9 zrobiliście teledysk w 4:3. Reżyser klipu zamieścił w nim czarne pasy po bokach, a Wy w ich miejscu wstawiliście "lusterka". Efekt Waszej ingerencji w teledysk jest straszny, gdyż "lusterka" bardzo rzucają się w oczy i zajmują co najmniej 20% powierzchni ekranu. Po prostu przekombinowaliście...

A swoją drogą, dlaczego na jednych teledyskach jest efekt "mgiełki", a na drugich jest efekt "lusterka"? "Mgiełka" jest delikatniejsza, mniej inwazyjna i nie rzuca się tak bardzo w oczy jak "lusterko". Rozumiem, że korzystacie z dwóch różnych programów do obróbki teledysków w 4:3, ale powinniście zdecydować się na jeden. Najlepszy efekt daje oczywiście 'mgiełka".

P.S. Licznik na Waszej stronie odmierza czas do usunięcia z ekranu nazwy aktualnej audycji i kropeczek znajdujących się po nazwą czy pomniejszenia logo i nadaniu większej przeżroczystości gwiazdkom w logo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...