Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjechali posiadacze urządzeń telemetrycznych oglądających Starsa (tych posiadaczy takich urządzeń jest niewiele i każdy na wagę złota)

 

Akurat wyjechali wszyscy z telemetrami którzy ogladali Starsa? Chyba trochę naciągana teoria. Po kilku miesiącach lepszych przyszły i gorsze. Widownia spadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a nie pomyśleliście, że Ci co mają ten cały telemetr mogą mieć zakaz rozpowiadania o tym, a w szczególności w sieci. Gdyby taka grupka gimbusów z tych rodzin skrzyknęła się na necie, to nie jedna stacja mogłaby stanąć na skraju bankructwa. Pewnie już tak jest, że ktoś z rodziny mówi jak bd oglądać tą stację, to nie klikajcie na telemetrze, bo na co ma zarabiać. Na pierwszy rzut moją teorię można rozbić o kant wiecie czego, ale po dogłębnej analizie jest logiczna. Przecież większość z nas kombinuje, jak tu te reklamy ominąć w sieci i nie dać zarobić.

 

Mam jeszcze pytanie do Starsa. Czy są jakieś zewnętrzne firny trudniące się układaniem playlist czy robicie to sami? Skąd wiecie, które klipy mają być w rotacji i grane częściej? Jakieś ankiety, czy tylko Nielsen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr.Music, nie wiem czy zauważyłeś, że wypowiedzi o badaniach traktuję z przymrużeniem oka :) OCZYWIŚCIE MASZ RACJĘ. To tajne przez poufne, osoby podlegające badaniu muszą mieć jakąś klauzulę poufności. Przecież w innym wypadku cuda by się działy. Wiemy kto ma telemetr, dogadujemy się i oni mają Starsa non stop odpalonego. Wyniki byłyby kompletnie od czapki.

 

A co do drugiej sprawy, jakie zewnętrzne firmy? kto lepiej zrobi playlistę niż dyrektor??? :lol2::brawo: A skąd wiem? Nie wiem, zajmuje się graniem muzyki ludziom od kilkunastu lat, ufam swojej intuicji. Oczywiście można się wspomagać badaniami popularności piosenek ale gdyby tylko tym się kierować to natychmiast musiałbym dorzucić do playlisty całą masę numerów przy których większość obecnych widzów STARSA złapałaby za pilota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...