Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To piosenka która posiada duży elektorat negatywny. Z powodu tego, że jej nie gramy widzów raczej nie tracimy natomiast gdybyśmy ją zagrali to dostalibyśmy dużo braw ale przy okazji kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt % widzów by nas wyłączyło. Dlatego też, nie kierujemy się jedynie badaniami w tym co gramy ale też własnymi nosami :)

 

OK, swojego czasu padło pytanie na fan page: gramy Weekend czy nie? Wypowiedziało się 100 osób, 13 powiedziało, że koniecznie a 87 ze jak zagramy to już po nas. Tyle w temacie, widocznie przyciągamy ludzi którzy disco polo nie chcą..

 

I tak właśnie jest. Ja to ten "negatywny elektorat".

 

Gratuluję decyzji i odwagi. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas akcji: sobota w godzinach 19-2

 

Wykorzystane utwory mają datę produkcji do 2005 roku.

Żadnych rozbiegówek, smętów i zwalniaczy, sam konkret :)

Klimat: jak zawsze, od sasa do lasa i dla każdego coś miłego, oby skocznie i tanecznie.

Oczywiście belka NEXT będzie w tym czasie nieaktywna, niespodzianki muszą być.

W tym czasie odbędzie się kilka "premier" na naszej antenie....

Wystarczy 2 strony wstecz zanurkować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie w jaki sposób Stars.tv wybiera teledyski do emisji, bo nie znam się na playoutach... Wyszukujecie według nazwy pliku (dlatego błędy jak z MJ czy Kukulską są możliwe), czy może według jakichś "tagów" jak w przypadku mp3? I w jaki sposób dodawana jest belka z wykonawcą i tytułem? Jest ona wgrana na klip w playoucie, czy może po prostu przypisana w "tagach" - już tłumaczę: system wyświetla ją bo odczytaniu danych z pliku teledysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta :)

 

1) układanie playlisty ( w przeznaczonym do tego oprogramowaniu )

2) załadowanie pliku z playlistą do systemu emisyjnego.

3) Podczas ładowania playlisty do systemu emisyjnego system automatycznie rozpoznaje ID wykorzystanych utworów i generuje do nich komendy do wyświetlenia odpowiednich podpisów.

4) Playout gra materiały video i komendy belkowe ( natomiast grafikę wyświetla oddzielna maszyna )

5) Maszyna do grafiki ma w sobie plik gdzie są przy odpowiednim ID opisy ( wykonawca, tytuł, rok )

6) Błąd opisowy na ekranie pojawia się wtedy gdy jest błąd w pliku z opisami jaki został załadowany do maszyny od grafiki.

 

I tak mniej więcej ten proces wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Żebyś nie był Kamil osamotniony to się dołączę i przy okazji dziękuję za wyjaśnienie poprzedniej kwestii. A także podoba mi się to, że słuchając streamu z neta nie ma przesterowań, jak np. na YT, widać normalizacja czy tam ReplayGain działa. Jestem trochę na to uczulony, bo sam ponad 6000 swoich utworów wysterowałem na 89 dB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...