Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ STARS.TV to przełączyliście już dźwięk z 192 na 320? :)

 

@skukany: na liście CP przecież niema tego kanału tylko jest poza lista wśród kanałów FTA. no chyba że dodali do swojej listy a ja niewiem. to podaj numer kanału

widze że napis TEST z ekranu zniknął, czyżby technicy skończyli testy? zmienili dźwięk na 320?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars.TV nie ma na oficjalnej liście CP! Trzeba poszukać samemu. A tak apropos z innej beczki. Jesteście już na sat od kilku tygodni. Macie może jakieś zagraniczne newsy jak was komentują zagraniczni słuchacze np DE, IT, FR, W końcu jesteście FTA MPEG-4 na całą Europę i nie tylko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy sporo głosów o dobrym graniu z Hiszpanii :)

 

 

zasięg HOT BIRD pozwala na jeszcze większą widownię :brawo:

Vysílání Stars.tv bude zcela nebo převážně směřováno na tyto země: Polsko, Německo, Francie, Velká Británie, Itálie, Španělsko, Rusko, Nizozemí, Turecko, Švédsko, Belgie, Švýcarsko, Norsko, Rakousko, Řecko, Dánsko, Irsko, Finsko, Portugalsko, Rumunsko, Česká republika, Ukrajina, Maďarsko, Slovensko, Chorvatsko, Lucembursko, Slovinsko, Bělorusko, Srbsko, Černá Hora, Bulharsko, Litva, Ázerbájdžán, Lotyšsko, Kypr, Estonsko, Island, Bosna a Hercegovina, Albánie, Gruzie, Arménie, Makedonie, Malta, Moldavsko, Kazachstán, Uzbekistán, Turkmenistán, Irán, Saudská Arábie, Irák, Sýrie, Jordánsko a Egypt.
za parabola.cz

 

Dla mnie super tv stworzyliście :brawo: i jeszcze jesteście FTA :brawo:

 

Normalnie same PLUSY :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy sporo głosów o dobrym graniu z Hiszpanii :)

To dobre widocznie zbieracie jak od samego początku z problemami technicznymi opinie widzów. Stars wyrobiliście się w dwa tygodnie z koncesją i Gratulacje.

@SatExpert. Tęsknisz za reklamą bo ja nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko? czy posiadacie jakieś piosenki z krajów Nordyckich? DANIA? SZWECJA? FINLANDIA? ISLANDIA? NORWEGIA? kocham utwory z tych państw.

 

Może macie coś? np.

MEDINA (Dania)

BRYAN RICE (Dania)

INFERNAL (Dania)

LOREEN (Szwecja)

MANS ZELMERLOW (Szwecja)

VELVET (Szwecja)

MARIE SERNEHOLT (Szwecja)

Danny (Szwecja)

Lordi (Finlandia)

The Rasmus (Finlandia)

Bjork (Islandia)

The Monsters of Men (Islandia)

Alexander Rybak (Norwegia)

a-ha (Norwegia)?

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super;) widzę, że piosenki z Waszej biblioteki znacie na pamięć ;)no cóz mam nadzieję, że puścicie czasami coś z północy :) Miło byłoby coś usłyszeć nie z UK i nie z USA:D takie międzynarodowe kawałki :D A właśnie macie może coś piosenkarki ANGGUN? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...