Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja parę postulatów, o których nie było jakoś pisane ( na tym forum też, oprócz @nojszek) ). W przytłaczającej większości teledysków słaba czytelność tytułu piosenki. Czcionka w kolorze różowo-fioletowym rozmywa się na tle szarej gwiazdy. Początek tytułu rozmyty i prawie nieczytelny. Może inny, jaśniejszy kolor gwiazdy, może inny kolor czcionki, mniej "bijący" po oczach.

Druga sprawa- BEST MUSIC. Worek bardzo obszerny. I widzę coś z 83 roku a za chwilę z 2011, i po tym z 90. Groch z kapustą Może, tak jak było w innych stacjach bloki godzinne- lata siedemdziesiąte, osiemdziesiąte, dziewięćdziesiąte itd?? To tylko delikatna sugestia. Są pewnie tacy wolący "full random" obejmujący półwiecze.

Ostatnia sprawa- może epg w takiej prawie genialnej formie, jaka jest nadawana na Deluxe Music?

Poza tym- trzymam kciuki. I oby z reklamami pojawiły się np stare nagrania koncertowe.

Tylko nie "Last Christmas" co 10 minut, błagam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie nadajecie na MPEG2 :( Przez to was nie poglądam a ni ja , a ni nikt kto ma TnK bez HD.

A co to ma do rzeczy? Mogą nadawać i w MPEG2, tylko po 1. brak racjonalnego powodu dla którego mieliby tak nadawać a po 2. i tak byś tego nie odebrał, bo Twój tuner nie obsługuje dvb-s2.

 

Kanał ciekawy i oby tak dalej się rozwijał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw odśnież antenę, a potem ją ustaw porządnie. :) Większość problemów z odbiorem sygnału z danego transpondera jest spowodowana niedokładnym ustawieniem anteny. U mnie pada deszcz, śnieg, grad i wieje wiatr, a sygnał jaki był taki jest nadal. :)

 

@STARS.TV

Kto będzie dla Was sprzedawał reklamy? PremiumTV, PolsatMedia, atmedia, a może ktoś inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie nadajecie na MPEG2 :( Przez to was nie poglądam a ni ja , a ni nikt kto ma TnK bez HD.

A co to ma do rzeczy? Mogą nadawać i w MPEG2, tylko po 1. brak racjonalnego powodu dla którego mieliby tak nadawać a po 2. i tak byś tego nie odebrał, bo Twój tuner nie obsługuje dvb-s2.

Egoistycznie odpowiem. Mam TV Loeve z modułem Cam cyfrydodać i jak jest nadawane w MPEG2 to mogę podglądać co dzieje się na innych kanałach (PIP, PAP) nawet nadawanych z MPEG4 HD, i tak oglądając VH1 mogę podglądać STARS.TV ale odwrotnie już nie :( Dlatego wolę jak stacje stosują MPEG2 :P Co do bloków tematycznych to mają tyle samo zalet co wad, ale to tylko moje zdanie całkowicie obiektywne w całym swoim subiektywiźmie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiało mnie skąd znam pomysł na Stars.tv. Teraz już wiem, że w podobnym tonie nadawało kiedyś niemieckie Deluxe Music. Jednak przez wiele lat nie wyszli na prostą i mało nie upadli :)

 

 

A jednak Deluxe Music nadaje po dziś dzień i chyba ma się w miarę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...