Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman

Jest postęp, w 2017 r pytałem o Stars HD w Orange.

Przy okazji miło,że   nadejecie w lepszej jakości  w Play w porównaniu z tym co " leci" w sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem pogratulowac pomyslu na cykl z serii TOP 36. Wczorajsza edycje na rok 1982 obejrzalem z zapartym tchem i nawet reklamy mi tak bardzo nie przeszkadzaly ;) Pomysl jest przedni. Pozwala wrocic wspomnieniami do konkretnego roku i przypomniec sobie owczesne hity. Akurat pierwsza polowa lat 80-tych to dla mnie "best of the best" w historii muzyki ;) Nigdy nie bylem uzytkownikiem social mediow ale dzis specjalnie wszedlem na Wasz profil na FB tylko po to, by sprawdzic kiedy kolejna emisja tego cylku (i juz wiem: rok 1983-1984 8 i 10 marca. Na pewno nie przegapie! ;) ), bo na wczorajsza zalapalem sie od miejsca 18-tego...

 

...dzisiejszy TOP 1991 tez postaram sie obejrzec

 

...a teraz lece poszukac mp3-jki "Run to the hills" Iron Maiden ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, STARS.TV napisał:

Dzisiejsze specjalsy:

 

19:00 BEST OF THE PRODIGY

20:00 TOP 36 ROK 1991

 

Podrygi zaczęły przed 19:00 a pod koniec wpadł jeszcze Tom Petty na 3min przed 20:00. Tak to wygląda, przynajmniej na słonecznym iptv - tzn. przesunięte wstecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, STARS.TV napisał:

Dzisiejsze specjalsy:

20:00 TOP 36 ROK 1991

Jak dla mnie na razie za dużo oklepańców. Wolałem sobotnie premiery:)

 

Aha. Beverley Craven – "Promise Me" 1990r.  - https://www.discogs.com/Beverley-Craven-Promise-Me/master/47997

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, STARS.TV napisał:

Pierwszy raz oglądałeś STARS? Nigdy nie pilnuję idealnie czasu, przeważnie programy u mnie zaczynają się minutę, dwie lub trzy przed pełną.

 

Nie pierwszy, ale fakt że nie za często, wpadam na muzyczne tv jak wiem że będą fajne specjalsy... Ogólnie "nie ma czasu" oglądać audycji o czasie więc się odkopuje z catchupu lub nastawia nagranie przez epg. No i wtedy widać że ruszacie przed czasem 🚅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...