Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrze,że będzie oldies częściej będzie możliwość zobaczenia starszych kawałków,co innego jak leci wszystko ze wszystkich lat..


Oby tylko 8TV nie zaprzestali grać klasyki i dodali więcej klipów z lat 80...Naprawdę brakuję w DVB-t klasyki.Oprócz VIDEO MIX w Polo tv to same nowości lecą w naziemnej.Pozdrawiam u mnie tak to wygląda bo nie mam Stars w naziemnej.


Właśnie Polo tv oglądam zawsze jak leci Video MIx lecą stare piosenki często.

Edytowane przez rebel1995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan tv, przecież już wiele razy MJ tak graliśmy w zestawieniach większych lub mniejszych a z wynikiem różnie bywało, raz super a czasem beznadziejnie. Generalnie formuła BEST OF... i przez godzinę jeden wykonawca się nie sprawdza i ją zawiesiłem.

 

@rebel1995, podstawa oferty w godzinach 10:00 - 23:00 to będzie 80's / 90's. Numery do roku 1979 jako smaczek w BEST BALLADS, PARTY CLASSIC i BEST HITS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leci sobie BEST PARTY CLASSIC i ktoś ogląda, nagle zaczyna się BEST 00's i już nie ogląda.

Nie dziwię się. Ja już dawno pisałem żeby te pseudo hity z 00+ usunąć lub zredukować. Tylko troszkę przeraża mnie ta 23, bo akurat w godzinach 23-1 najwięcej oglądam muzycznej TV. :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda stacja powinna mieć swój charakter. Stara.Tv była utożsamiana z latami 70-90 i to było fajne. Rozmywanie tej formuły jest zgubne a kanał traci swoją grupę docelową. Polotv niech ma swoje discopolo, Eska najnowsze kawałki a Viva lata 00. Profile kanałów muzycznych powinny mieć własny charakter a widz pewność że kiedy wlaczy dany kanał trafi na odpowiednią do niego muzykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS TV nie mam obecnie dostępu do Twojego kanału,ale mam pytanie czy będzie powiększona jeszcze baza teledysków z lat 1980-1999 oczywiście chodzi o perełki typu,że nigdzie już nie emitowane na żadnym kanale.Pozdrawiam Dobrego wieczoru.

Edytowane przez rebel1995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się, jak wiesz, obracać w kategorii hitów bo tak STARS.TV jest pomyślane. W związku z tym takich klasyków mało znanych unikam. Jednak śmiem twierdzić, że w kategorii 70/80/90 gram najwięcej w Polsce :) oczywiście jest jeszcze trochę hitów których nie mam, jeśli tylko coś mi wpadnie w łapy to natychmiast :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak często planowane są emisje teledysków Hard Rockowych? Można liczyć na jakieś nowe, czy ich ilość nadal będzie mocno ograniczana? Gdyby chociaż na jedno Best 80 przypadały 2 takie teledyski, to byłbym zadowolony.

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nieco inną myśl a raczej pomysł na program. Moim zdaniem ciekawą propozycją mogły by okazać się program ukazujący wyłącznie klipy z koncertów na żywo. Z tym że niekoniecznie program musiał by się skupiać na nagraniach live z lat 70-80 w jakości VHS lecz mógł by ukazywać artystów którzy do tej pory koncertują a których twórczość sięga tamtych złotych lat. Program mógł by nosić nazwę BEST ON AIR lub po prostu BEST LIVE. Poniżej moje propozycje:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=1rJI89M5Keg

 

 

 

Skoro mamy przyjemność gościć na forum przedstawiciela tej stacji może akurat pomysł się przyjmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...