Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Wszystko zależy jaki chcesz dekoder, ale ogólne stwierdzenie, że za dekodery jest opłata miesięczna jest wprowadzaniem w błąd.

Za PVR oraz PVR Ready jest opłata, ale w przypadku PVR Ready bez dysku (działa tylko dysk od Cyfrowego Polsatu) nie ma miesięcznych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o rozwianie wątpliwości. Mam podpisana umowę z CP od 15.02.2012 na pakiet podstawowy Familijny HD i pakiety dodatkowe Extra HD i Sport HD. Umowa na 29 miesięcy i w ramach promocji pierwsze 6 miesięcy nic nie płace i po okresie promocyjnym mogę zrezygnować z pakietów dodatkowych zostając tylko przy Familijnym.

I teraz pytanie czy na pakiety dodatkowe też okres wypowiedzenia jest 3 miesiące i czy mogę zrezygnować tylko z jednego np. Sport a zostawić Extra czy te dwa pakiety są powiązane.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 29 miesięcy i w ramach promocji pierwsze 6 miesięcy nic nie płace i po okresie promocyjnym mogę zrezygnować z pakietów dodatkowych zostając tylko przy Familijnym.

 

Czy na pewno masz zapisane w umowie że możesz zrezygnować ? Bo z tego co się orientuję to podpisałeś umowę na te pakiety i do końca umowy chyba nie dasz rady zrezygnować.

Ale poczekaj na opinię innych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem. Do 4 lipca trwała mi promocja 6 miesieczna CP. 5 dni przed odnotowałem swoją pierwszą wpłate. Zapłaciłem pieniądze z przyzwyczajenia tak jak to robiłem w kablówce czy przy każdym zakupie w allegro poprzez moje internetowe konto w Banku Spółdzielczym. Dałem pojedynczy przelew wpisałem standardowo jak to się robi nadawce i odbiorce, PRAWIDŁOWY numer konta i kwote do zapłaty i wysłałem do nich siano. Pisze to bo wychodzi na to CP nie odnotował mi wpłaty. Przecież te pieniądze nie znajdują się w próżni, oni się wzbogacili ja mam normalnie potwierdzenie na moim koncie że pieniądze zostały zaksięgowane na ich koncie. Mało tego jeszcze na bank wpisali mnie na listę dłużników. Jeszcze jak na złość nie mogę się do nich dodzwonić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to byłem w BOK Cyfrowego Polsatu bo ciągle kusi mnie podpisanie umowy :)

 

jednak mam kolejne pytania:

 

Czy nie ma jakiś ukrytych kosztów aktywacyjnych czy coś?

Dlaczego każdy w BOK poleca branie dekodera Mini HD 2000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czerwo1990, ale w czym masz problem? dostałeś smsa, że masz zaległość? bo nie wiem w czym problem. Jeśli CP informuje, że masz zaległość to:

 

1. nie wyłączyłeś pakietów dodatkowych i za ten miesiąc masz za nie naliczoną normalnie opłatę

2. nie zaksięgowało jeszcze wpłaty w CP czy coś

 

@patro, byłeś osobiście w siedzibie call center? :> no, a na poważnie, nie ma ukrytych opłat aktywacyjnych, wszystko dostaniesz na fakturze do umowy, a dekoder jak dekoder. Były lepsze i gorsze, pewnie i tak w punkcie innych nie mają, ewentualnie hd500, które mają wyświetlacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no w call center nie byłem :D no dekodery mieli wszystkie ale mówią ze dekoder mini HD 2000 jest najlepszy, bo ma Iple szybko działa i nie wiesza się. A chodzi mi o to czy nie ma jakieś opłaty aktywacyjnej np jednorazowo 99 zł czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już Ci odpowiadałem na to pytanie jakiś czas temy, ale powtórzę się:

 

dekoder hd - opłata aktywacyjna 1zł.

dekoder hd + zewnętrzny dysk - opłata aktywacyjna 49zł.

dekoder hd pvr (dostępny tylko przy umowie na 29 m-cy)- opłata aktywacyjna 49zł + czynsz 5zł./m-c

 

za dekoder dodatkowy w multiroomie jest opłata aktywacyjna 1zł. (mini hd 2000)

 

ipla chodiz też na HD5000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam polsat ma ciekawa promocje (letnia obnizka cen)

interesuje mnie pakiet za 59.90 przy zamowieniu przez neta place jednorazowo 1 zl za dekoder ale nic nie pisze o aktywacji. czy ktos sie orientuje dokladnie ile sie placi co miesiac. domyslam sie ze tylko to 59.90 skoro dekoder jednorazowo czy sa jakies ukryte koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była już kilka razy o tym mowa :)

Jeżeli chcesz mieć pakiet za 59,90 zł to przez internet masz umowę na 15 miesięcy w tym 3 miesiące za darmo.

Jest też szansa wsiąść ten sam pakiet na 29 miesięcy przez co masz za darmo aż 6 miesięcy.

Standardowe dekodery płacisz 1 zł tylko za aktywację raz, jedynie chyba z nagrywaniem płacisz 5 zł na miesiąc lecz nie do końca się orientuje, było wcześniej o tym na forum.

Możesz też wynająć zamiast dekodera np. moduł CAM CI jeżeli posiadasz swój dekoder.

Nie ma żadnych ukrytych kosztów, wiem co mówię gdyż na umowie masz napisane czarno na białym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...