Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Promocja Komfortowa (69,90zł) + HBO HD (25zł) + Multiroom (10zł) = 104,90zł (4,5GB danych dodatkowo w promocji "Więcej danych z telewizją") lub

Promocja Komfortowa (69,90zł) + HBO Cinemax HD (35zł) + Multiroom (10zł) = 114,90zł (5GB danych dodatkowo w promocji "Więcej danych z telewizją")

 

Umowa z Multiroom najkrócej na 29m-cy na głównym dekoderze a sam Multiroom na 24m-ce (szczegóły w wątku o Multiroom).

 

Internet zostaje jako oddzielna umowa (nie Multioferta).

 

Umowa przechodzi na okres dodatkowy (12 miesięcy) w wypadku milczenia klienta (brak wypowiedzenia, brak oświadczenia o przekształceniu umowy na czas nieokreślony, brak popisanego aneksu) na tych samych zasadach jak było dotychczas.

Mozesz podejść do APS-u i zapytać o promocję dla Ciebie z nowym Premium za 89,90zł + 10zł za Katalog VOD po okresie promocyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Umowa z Multiroom najkrócej na 29m-cy na głównym dekoderze a sam Multiroom na 24m-ce (szczegóły w wątku o Multiroom).

To od 14 lutego weszły jakieś nowe promocje? Z tego, co wiem to od 14 lutego jest możliwość wzięcia multiroomu już przy umowie na 18 miesięcy (na multiroom 13 miesięcy).

Czy jest to spowodowane czymś innym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@dziabolek7 :lol2:

@wiking - Tak. Weszły nowe umowy i promocje. Masz tutaj: http://tvpolsat.info/forum/viewthread.php?thread_id=706 opisane przez niejakiego Wikinga.

Wiem o tym, gdyż sam to opisałem. ;)

Dekodery z dyskiem nie są dostępne w umowach na 18 miesięcy.

Ale kolega @marcin.plonsk nic nie mówił o dekoderze z dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
:roll: Przecież to ten sam "Wiking" :)

Wiem o tym. Dlatego się dziwię, że pyta o nowe promocje. :)

Kolego, opisane promocje to promocje z 14 lutego, a ja zapytałem się czy od tego czasu weszły jakieś inne. Odpowiedzi na to pytanie w moim zestawieniu nie znalazłem. ;)

Może moje pytanie troszkę źle sformułowałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego, najtańszy Multiroom SD w Cyfrowym Polsacie jest za 10 zł miesięcznie.

Jeżeli jesteś zainteresowany multiroomem bez opłat to zostaje dla Ciebie promocja Komfortowa z umową na 36 miesięcy. Będzie to multiroom HD, w przypadku którego musisz dokonać jednorazowej opłaty za dekoder HD w wysokości 79 zł. Oferta dostępna od 6 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...