Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podpiszesz umowe na pakiet Familijny to co miesiac bedziesz placil 37.90 a w pre paidzie 42.80 lub jak ci starcza podstawowe kanaly to pakiet mini i co miesiac 9.90. Ceny pakietow masz napisane na stronie CP. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo mi się kończy umowa na czas określony. Czy można przedłużyć tą umowę na czas określony, gdyż nie chcę płacić więcej za pakiet? Jeżeli się tak nie da to co trzeba zrobić

 

Nic nie robisz,nie mogą Ci podnieść opłaty bez powiadomienia.Jeśli jesteś na starym regulaminie to wyślą Ci nowy + nowy cennik + umowę przedłużeniową,i wtedy zadecydujesz.Gratisów to nie będzie,jak Ci na nich zależy to pisz wypowiedzenie,może ich uprzedzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli brać dekoder D1 lub F300 to tylko na użyczenie. W tym wypadku uszkodzony wymieniasz w każdym APS na sprawny. W przypadku wzięcia na własność, można czekać na naprawę nie dostając nic w zamian.Zresztą po co komu dekoder, który po zakończeniu umowy można wykorzystywać tylko do odbioru FTA lub jako podstawka pod kwiatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na pismo dotyczące rozwiązania Umowy uprzejmie informujemy,

iż nowy Regulamin świadczenia usług, na który Pan się powołuje,

obowiązuje Abonentów, którzy zawarli Umowę z Cyfrowym Polsatem po 31

października 2009 r, pozostałych Abonentów będzie natomiast obowiązywał po ich

uprzednim poinformowaniu na piśmie przez Cyfrowy Polsat o jego treści.

Nasuwa się małe pytanie- czy CP ma określony termin, w jakim powinien przesłać nowy regulamin.

czy może to być np wrzesień albo styczeń przyszłego roku. Wiąże się to z inną sprawą- złożyłem zamówienie

na pakiet HD, telefonicznie, kilkanaście dni temu. Czekam na porozumienie. Od momentu, gdy zarejestrują moje odesłane

i podpisane porozumienie

moja umowa będzie wtedy miała do swojego końca 15 miesięcy. W tej chwili ma do końca 12 miesięcy.

I co, jeśli CP raczy mi przesłać porozumienie nie w najbliższych tygodniach, lecz np w grudniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co kojarzę to ten regulamin był wynikiem jakieś interwencji UOKiK, ale ten termin chyba był 1 listopada tak jak wszedł nowy regulamin dla nowych klientów, na pewno można było zerwać ze względu na zniknięcie E! UOKiK się w tej sprawie wypowiedziała i zapis poprzedniego regulaminu nie jest zgodny z polskim prawem, a stanowisko było takie że jak ktoś oferuje w umowie kanał E! to po jego zniknięciu abonent może umowę wypowiedzieć, niezależnie co pisze w regulaminie, ale co do nowego regulaminu to Polsat nie ma chyba czasu na jego wprowadzenie wśród nowych klientów na pewno musi wykonać przed przedłużeniem umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...