Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tylko, że tuż przed wymianą dekodera na HD w CP tego nie zastrzegłeś, informując ich, że chcesz na "starym" dekoderze pozostać z pakietem Mini.

 

Rzecz w tym, że w momencie wymiany nie było w planach uruchamianie go z mini. Teraz ktoś w rodzinie się zainteresował, więc w grę wchodzi zarówno przerejestrowanie jak i zostawienie go na moim rozrachunku. Tyle, że kiedyś sporo pisano na forum o tym, że mini tylko dla nowych abonentów a z COK zero informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja wróce jeszcze do mojego poprzedniego pytania {czy może mi ktoś odpowiedzieć na jedno pytanko czy jeżeli kończy mi się umowa z PC w sierpniu a mając pakiet mix a więdz mam pakiet film,bajka,muzyka,sport a ja oglądam tylko sport i chodzi mi o to co musze zrobić żeby zrezygnować z mixsa ale oprócz pakietu sportowego gdzie musze to załatwić i jakie pismo musze przedstawić oby taką sprawe załatwić } noi pytanie drugie jest gdzie można znaleść druk podania o zmiane abonametu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja wróce jeszcze do mojego poprzedniego pytania {czy może mi ktoś odpowiedzieć na jedno pytanko czy jeżeli kończy mi się umowa z PC w sierpniu a mając pakiet mix a więdz mam pakiet film,bajka,muzyka,sport a ja oglądam tylko sport i chodzi mi o to co musze zrobić żeby zrezygnować z mixsa ale oprócz pakietu sportowego gdzie musze to załatwić i jakie pismo musze przedstawić oby taką sprawe załatwić } noi pytanie drugie jest gdzie można znaleść druk podania o zmiane abonametu

Raz już odpowiadałem tu:

Trzeba wysłać wypowiedzenie do CP informując ich, z czego rezygnujesz, a co chcesz sobie zostawić - w twoim przypadku - to będzie Pakiet Familijny + pakiet Sportowy. Z tym, że takie pismo powinno trafić do CP, na jeden miesiąc (minimum) przed końcem Umowy na czas określony.

Nie, nie ma takiego gotowego druku. Pismo musisz sam zredagować - poprostu napisać. To nic trudnego.

Możesz jeszcze iść do APS, w którym zakupiłeś Cyfrowy Polsat, i tam na miejscu, przy pomocy sprzedawcy, załatwić swoją sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie : Skończyła mi sie umowa na 17 m-cy i mam ją teraz na czas nieokreślony.Korzystam z pakietu familijnego oraz pakietu sport . Jak mam wypowiedzieć umowe i czy będe musiał zapłacic kare???z góry dzięki za odp

P.S przepraszam jeśli dany problem sie pojawił w temacie ale nie mogłem go znależć

Pzdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przeczytać umowę, która obecnie Ciebie obowiązuje, zobaczyć jaki jest okres wypowiedzenia umowy (1 lub 3 miesiące) i pisać odpowiednie pismo do CP.

 

Najlepiej pisać ciut wcześniej bo nie liczy się data stempla pocztowego a dzień, w którym dane pismo zostanie zarejestrowanie w bazie danych CP.

A troszkę im się schodzi z taką rejestracją wiem bo przerabiałem to z nimi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pisać ciut wcześniej bo nie liczy się data stempla pocztowego a dzień, w którym dane pismo zostanie zarejestrowanie w bazie danych CP.

 

A nie przypadkiem data otrzymania przez nich pisma? Wtedy znaczenie ma data dostarczenia na zwrotce - takie pisma naljepiej wysyłać za potwierdzeniem odbioru. Rejestrować pismo to oni potrafią i 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15. sierpnia konczy sie moja przygoda z CP (mam Pakiet Familijny), wypowiedzenie wyslalem chyba z 5 miesiecy temu no ale niech im bedzie - nie wnikam kto zawinil (Poczta czy Polsat). Otoz dzisiaj dzwonil gostek z CP i pyta czy chce przejsc na Pakiet Mini :?: Wysle mi porozumienie na ten najtanszy pakiet z mozliwoscia 3-miesiecznego wypowiedzenia w kazdej chwili. Bardzo mnie to zaskoczylo... oczywiscie in plus! Wychodzi na to, ze w CP mozliwy jest downgrade :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako prawnik chciałbym się odnieść do tych wszystkich wypowiedzi, które sugerują, że o terminie oświadczenia woli decyduje data rejestracji tegoż oświadczenia w systemie. Otóż według polskiego prawa o momencie oświadczenia woli decyduje tzw. teoria doręczenia. Decyduje więc data na zwrotce a nie data rejestracji w sytemie. Z chwilą otrzymania pisma przez Cyfrowy Polsat, ten ma możliwość zapoznania się z treścią oświadczenia woli, więc dalsze okoliczności nie mają w tym wypadku znaczenia. Ważne jest tylko, żeby oświadczenie o rozwiązaniu umowy wysłać za zwrotnym potwierdzeniem odbioru, gdyż wtedy ma się dowód na to, kiedy adresat to oświadczenie otrzymał. Radzę też zawsze wysyłać duzo wcześniej tego typu dokumenty a nie czekać na ostatnią chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zapłaciłem abonament z góry na rok.. O jak się zdziwiłem, kiedy babka w obsłudze klienta, wyskoczyła z tekstem, że nie mogę opłacić zwykłego pakietu familijnego, tylko relax mix :/ Podobno sam się na to zgodziłem podpisując umowę.W Grudniu kupiłem Samsunga HD z umową na 2 lata.

Czy taka praktyka jest do przyjęcia? Przecież nikt mnie nie poinformował, że będę musiał tyle płacić po wygaśnięciu darmowego RELAX MIX ?

 

___________________________________________

300164061.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Po prostu wykorzstal to ze byles nagrzany na polsat i dlatego wcinsnal Ci najwyzszy pakiet bo dostal wiecej za Ciebie(PREMIA) PROSTE.ZA WYZSZY PAKIET DOSTAL WIECEJ.TAK SAMO JAK STUDENCI NIE MAJACY POJECIA O RYNKU FINANSOWYM SPRZEDAJA KREDYTY HIPOTECZNE I ZADLUZAJA LUDZI NA WIELE WIELE LAT.CO ICH TO OBCHODZI GRUNT ZE JEST PROWIZJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż zadzwoniłem do BOKu CP z zapytaniem czy mam możliwość skorzystania z oferty HD tylko, że musiałbym wymienić dekoder z SD na HD (umowę podpisywałem w listopadzie 2007 w promocji 5 m-cy abonamentu gratis). No i Pan powiedział mi, iż narazie nie ma możliwości podmiany (w moim przypadku) dekodora. Taka możliwość pojawi się dopiero w kwietniu 2009 jak minie mi okres podstawowy. I moje pytanie związane jest tym, gdzie tę sprawę się załatwia z podmianą dekodera (odbiór nowego dekodera HD). Czy u dystrybutora, u którego podpisywasłem umowę, no i czy mogę przy okazji wymienić antenę satelitarną CP (bo z tego co się oriętuje to ta antena CP do HD jest o średnicy 80 cm czyli większa o 10 cm od tej co mam obecnie) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...