Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na wstępie zaznaczam że nie wiem czy te pytania które zadaje były już zadawane w tym wątku, jak tak to przepraszam, jetem użytkownikiem TNK sd i właśnie skończył mi się czas od ostatniego doładowania i chciałbym przejść na SMART HD moje pytania to:

1. czy po aktywacji smart hd opłaty za abonament uiszcza się na dotychczasowy nr. konta ?

2. Jak aktywować ten pakiet tzn. najpierw uiścić opłatę czy może wcześniej aktywować pakiet przez internet ?

z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniej będzie jak na czas operacji wyciągniesz moduł i włożysz kartę TNK SD bezpośrednio do czytnika i wykonasz migrację w ten sposób. Na pewno się uda, bo sam tak migrowałem na Arivie 200, która podstawowymi bebechami niczym się nie różni.

 

Po udanej operacji wkładasz kartę z powrotem do modułu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze takie pytanko, bo głównie chodzi mi o Polsat HD.

Jak mi odkodują kanały to na Philipsie 6010 będę mógł sprawdzić tylko nowe kanały ale SD

np. AXN, Orange Sport, Polsat Sport News, TVP Seriale, TV6

Czy jak pojawią się te kanały to będzie można uznać proces migracji za zakończony i po włożeniu karty w moduł i do Arivy 210 odpali mi odrazu POLSAT HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem migrację u teścia na tym malutkim Opticum X80 i nie było tak dobrze.

Najpierw część kanałów wystartowała, czekałem cały wieczór w sumie. Niby rano było już wszystko, ale generalnie to kilka dobrych godzin trwała ta migracja.

Będę próbował na tym Philipsie 6010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz. Gdybyś nas posłuchał to na Arivie wskoczyłoby Ci to raz dwa :wink: właśnie dlatego polecałem migrację na Arivie, bo nie na wszystkich dekoderach przebiega to kolorowo.

 

Na Philipsie 6010 cośtam trzeba z CAID z 0B00 na 0B01 pozmieniać w liście kanałów, gdzieś mi się to obiło o oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy moduł firmy SMIT będzie dobrze współpracował z kartą SmartHD i telewizorem LG? Wiem, że lepszy byłby Technisat ale mam możliwość zakupu w dobrej cenie SMITa. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam. G
Nie wiem jak będzie całość współpracować z LG,kwestia oprogramowania,ale u mnie działał z kartą tnk sd bez problemu w fergusonie i w globo,spróbuje jutro z kartą tnk hd.

Karta tnk hd działa w module Smita,oczywiście kanały nie parowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłem kartę z Philipsa i włożyłem do Arivy.

Tam CAID jest 0x93

 

Zaświecił TVN

Uprawnienia ITI Neo.... 01000010

Polsat HD świeci, Polsat Sport News świeci :jupi::D

 

Widzę, że TVN 24 HD nie świeci.

Z tego co kojarzę to uprawnienia muszą wskoczyć na 01000014, aby było wszystko, dobrze prawię?

Trzymać cały czas na TVN SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeci też TVN 24 HD, weszły uprawnienia 01000014.

Tylko się zastanawiam, czy używać Polsat Sport News ze SMARTA HD (moduł CI i trochę wolno te kanały łapią) czy z DVB-T.

Tak czy siak, migrację można uznać za zakończoną i rzeczywiście, na Arivie 210 Combo odbyło się to raz dwa.

 

EDIT:

 

Jakiś problem z modułem, albo SMART nie bardzo chce chodzić na module. Ciąglę inicjalizuje i odinstalowuje i tak w kółko.

Tzn Polsat HD coś nieraz wskoczy. nSport to kompletnie nie chce załapać.

Karta ok bo w czytniku CA wszystko chula.

Jest problem ze SMART-em HD pod moduł, czy bardziej coś z modułem (uszkodzenie jakieś przy wkładaniu, wyciąganiu?).

Próbuje coś jeszcze zdziałać, ale już mi po głowie chodzi pytanie czy będę musiał moduł kupować czy kartę TNK SD bez migracji do SMARTA...

 

EDIT:

 

Zauważyłem, że Polsat HD i Polsat Sport News mają CAID 0x92 i chodzą.

nSport, TVP Sport, Disney Channel, TVN 24 HD mają CAID 0x12 lub 0x93 i nie chodzą.

Z drugiej strony jak wyjmę kartę Cyfry to na module SmartHD świecą takie kanały jak AXN, TVP Seriale, Orange Sport (CAID 0x93).

Nie świeci np. Kino Polska czy TVN HD

Próbowałem skasować z listy nSport i wyszukać ponownie i nic to nie dało.

 

Moduł Smard TV: modul-ci-conax-cam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tylko się zastanawiam, czy używać Polsat Sport News ze SMARTA HD (moduł CI i trochę wolno te kanały łapią) czy z DVB-T."

 

u mnie na 42" LG Polsat Sport News ZDECYDOWANIE lepiej chodzi na DVB-T. Ale to raczej problem przekazu satelitarnego bo TVP Sport na satelicie chodzi dobrze. W przeciwieństwie do nSport SD który jest bardzo słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwy powrót ze Smart HD do TNK SD?

Co się stanie jak wejdę na stronę TNK i aktywuje kartę TNK?

(mimo że obecnie karta jest SmartHD)

 

A nie łaska trochę poczytać o migracji z TNK SD do Smart HD TUTAJ i TUTAJ :szukaj:

 

Klikam na ten link który, mi przyszedł po rejestracji na smart hd i ciagle mi wyskakuje email nie potwierdzony a email jest prawidłowy nie wiem o co im chodzi.

 

 

Link od początku nie działa, nie przejmuj się tym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o czym ja pisze tez o sklepach przecież w restauracji nie kupisz startera . Nie potrafię powiedzieć jak jest w innych miastach ,ale u mnie w Przemyślu w Media Markt są startery 3 miesięczne, w innych sklepach 1 miesięczne za 29 ,90 zł i 2 miesięczne za 49zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...