Skocz do zawartości

TechniSat DiGYBOXX HD C+


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, no ja także mam nadzieję że będzie można oglądać nc+ i cp na tym odbiorniku w przyszłości, myślę że nie wprowadzano by pół roku przed fuzją odbiornika który by nie miał perspektyw na przyszłość, ja mam obrotnicę i nie chcę żadnych boxów od platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam prawidłowe działanie DiGYBOXX HD C+ po aktualizacji z modułem Cyfrowego Polsatu CI (stara wersja) i karty Cyfry+ w czytniku.

Wszystkie kanały są dekodowane prawidłowo; na liście kanałów mam MIX z oferty Optimum HD CANAL+ i Familijny Max HD. Po prostu rewelacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników DIGYBOXX'a HD.

Czy u was też w okolicach kanałów 200 - 204 (CNN i podobne) występuje pewien lag, tzn. coś tam "muli" i kanały przeskakują wyraźnie wolniej? Zauważyłem to już jakiś czas temu a wczoraj to w ogóle tuner restartował się gdy był ustawiony na jednym z tych kanałow. Dziś wgrałem nowy soft, ale ten lag jest nadal odczuwalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kanały może nie wskakują wolniej ale w tym rejonie trochę tuner zamula. Np. nie od razu reaguje na głośniej/ciszej.

Ja nie ma tych kanałów na swojej ustawionej liście więc tylko sprawdziłem tak na szybko ale zauważalna jest lekka zadyszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na tych kanałach dekoder wyłączał się.Nie mogłem przełączyć na inny kanał,poczym następował restart.No, ale mi tu jakiś mądrala odpowiedział,że to bzdura.Po powrocie do ustawień fabrycznych i mozolnym ułożeniu od nowa listy ulubionvch problem ustąpił.Dekoder trzeba odświerzyć co kilka miesięcy,bo miałem też problem z ustawieniem timera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam nasępujące pytanie:

- w jakim formacie nagrywa dekoder flmy, programy

- jakidekoder stosuje format dysku i czy jest mozliwosc podlaczenia dysku 250 gb lub wyzszego lub pendrive 8gb

- prosze jeszcze o napisanie czy dekoder nie dzieli plików nagranych na czesci jak to robi np. ferguson ariva 200 ze dzieli plik 4gb na 4x 1gb

Proszę o pomoc , pozdraiwam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrania są w formacie 'ts'. Ja mam podłączony pendrive 16GB. Można wybrać jak tuner ma sformatować dysk: fat lub jakiś jego własny format.

 

W tym wątku jest instrukcja jak zrobić kopie listy kanałów w technisatach. (pliki, o których tam mowa dostałem z serwisu więc jak ktoś chce to mogę podesłać - piszcie na priv).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam nasępujące pytanie:

- w jakim formacie nagrywa dekoder flmy, programy

- jakidekoder stosuje format dysku i czy jest mozliwosc podlaczenia dysku 250 gb lub wyzszego lub pendrive 8gb

- prosze jeszcze o napisanie czy dekoder nie dzieli plików nagranych na czesci jak to robi np. ferguson ariva 200 ze dzieli plik 4gb na 4x 1gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...