Skocz do zawartości

TechniSat DiGYBOXX HD C+


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

A ja chowam DiGYBOXXa głęboko do magazynu, Technisat podpadł mi na całej linii za brak reakcji, na tak poważne błędy w oprogramowaniu. Brak współpracy karty C+ z modułem CP - tragedia. Wrócę do niego jak poprawią soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A ja chowam DiGYBOXXa głęboko do magazynu, Technisat podpadł mi na całej linii za brak reakcji, na tak poważne błędy w oprogramowaniu. Brak współpracy karty C+ z modułem CP - tragedia. Wrócę do niego jak poprawią soft.

 

tuner dedykowany do odbioru C+ a ty masz pretensje o wspolprace z modulem CP. Masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@cidik: nie zgadzam się z twoją wypowiedzą. Owszem jest dedykowany tylko jak robi się miejsce na moduł CI to znaczy, że przewidują działanie z innymi modułami i kartami. A jak przewidywali tylko do C+ to wystarczyło czytnik. Dlatego nie masz racji. Ja już nie mam tego tunera - ufffffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźba zgadzam się z Tobą w 100% to tak jak byś kupił samochód z wbudowanym radiem i klimatyzacją i obie te funkcjonalności by nie działały a samochód przecież jeździ, to tak jakby towar był nie do końca zgodny z jego przeznaczeniem, skoro jest funkcja modułu to powinien również działać z modułem i dodatkowo w połączeniu z kartą C+.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuner dedykowany do odbioru C+ a ty masz pretensje o wspolprace z modulem CP. Masakra...

 

...przystosowany przede wszystkim do odbioru C+ ale nie dedykowany. Już na samym opakowaniu możemy przeczytać: "Dekoder umożliwia odbiór C+, N na kartę, telewizja na kartę, MTV unlimited" - wymieniono oczywiście te platformy, które nie wymagają modułu CAM bo z modułem to oczywiste, że będzie więcej. To, że automatycznie pobiera listę C+ również nie oznacza, że jest dedykowany. Niektóre modele TV samsung też automatycznie pobierają listę (w ich przypadku N na kartę) i to wcale nie oznacza, że są do tej oferty dedykowane. W związku z tym pomijając wszelkie zalety tego dekodera, opisywane wcześniej problemy należy wg mnie uznać za wadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy mam uprawnienia ? Posiadam pakiet Canal + Optimum HD. Z bardziej znanych kanałów HD chodzą mi Canal + HD, Canal + Sport HD, TVP 2 HD, TVN HD, TVN Style HD, TVN Turbo HD. Z tego co mi brakuje, bardzo zależy mi na Canal + Gol HD, Eurosport HD i Eurosport 2 HD. Może jeszcze TVN 24 HD, ale już nie koniecznie. Do tego nie chodzi mi jeszcze m.in. ani jeden National Geographic oraz żaden z kanałów paczki "autorskiej" Cyfry (Hyper HD, Planete HD itd). Jakbym źle włożył kartę, wtedy chyba nie powinien śmigać żaden kanał... Miał ktoś kiedyś podobny problem ? Czy może zależeć to od ustawienia anteny ? Może powinienem trochę poruszać czaszą i wtedy może udałoby się złapać mocniejszy sygnał z tych transponderów, na których umieszczone są ww. brakujące mi kanały... ? A może jeszcze coś innego ?

 

Dodam jeszcze, że na starym Strongu kiedyś nie chciały mi chodzić pewne kanały, jak Canal + Gol, Discovery Chanel. Po czym wymieniłem kabel antenowy i kanały zaczęły działać. Ten, który mam teraz jest stosunkowo nowy, ale może za słabej jakości ? Może to od tego zależeć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy sprawdzałeś na liście głównej czy nie ma innej "kopii" tego kanału, która działa normalnie? Ewentualnie jeszcze sprawdź aktualne parametry dla wymienionych kanałów i spróbuj je ponownie wyszukać. Te odbiorniki nie mają takich problemów więc jak to sprawdzisz a będziesz już pewny ustawienia anteny pozostanie tylko fachowa pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokładnie! To co kolega merx piszę... musisz dobrze ustawić czaszę wraz z konwerterem. Także problem może tkwić w liście bo może ułożyłeś sobie listę z kopiami, które nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...