Skocz do zawartości

TV Mobilna


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie SatKuriera najnowsza informacja https://satkurier.pl/news/82642/tv-m ... dvb-t.html

 

Nie posidam umowy z CP tylko moduł CAM pre-paid, a interesuje mnie jak liczony jest okres zwolnienia z opłat.

1 -Zakładam ze biorę umowę na 12 m-cy TV mobilną z 4 m-cami zwolnienia z opłat, to okres płatny przez 12 m-cy liczy mi się dopiero po tych 4 miesiacach wolnych (razem 16 m-cy), czy będę miał w tej umowie tylko 8 m-cy płatnych?.

2- Czy po zakończeniu umowy będę miał dekoder na zasadzie pre-pajdu dla pakietu ekstra, czy należy umowę wczesniej wypowiedzieć ?.

3 -Czy wyjaśniła się juz sprawa mozliwości przedstwiana rachunków Telewizji na kartę do podpisania promocyjnych umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Umowa na 12 m-cy,4 pierwsze miesiące gratis czyli płacisz tylko za 8.

2. Umowę trzeba wypowiedzieć.

3. Rachunek za TNK może być, ale imienny i nie starszy niż 3 miesiące.

 

p.s. Nie wiem po co m\pisałeś o module, który nie ma tutaj nic do rzeczy. Chyba nie myślisz, że na nim uruchomisz powyższą ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie moduł to chodziło mi min. o możliwość uruchomienia w TV z wejściem CI i DVB-T, tej oferty, ponieważ jaki jest sens kupować dodatkowy dekoder, oraz czy mogę mieć na zarejestrowany moduł i kartę jakieś dodatkowe zniżki jakie mają na pakiet Ekstra abonenci.

Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 11.02.2013 dostępna jest oferta z dekoderem T-HD1000 za 49zł i umową na 12 lub 29 miesięcy i 4 miesiące gratis przy krótszej umowie lub 9 miesięcy przy dłuższej umowie. Dodatkowo otrzymujemy dostęp do wlki PPV Gołota vs Saleta. To jest odpowiedź na zgadywankę co zostało uruchomione jako test w Mobilnej TV o czym mow była tutaj

Byłem dziś w APS w centrum handlowym King Cross w Poznaniu.

Oferty na dekoder T-HD 1000:

-jako klient C+ 18 miesięcy ; w tym 1 miesiące bez opłat ,17*9,90

-jako klient CP 15 miesięcy w tym 3 bez opłat, 12*14,90

O tej promocji na T-HD 1000 pani nic nie wiedziała. Ja jej mówię że @swojadroga mi to mówił a ona że go nie zna :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się ża ta promocja wydaje się być najkorzystniejsza. Chyba udam się do starych znajomych z Rottronika na Wildzie, tam powinni być lepiej zorientowani.

W systemie jak najbardziej jest dostępna oferta z kodem promocji TVW1 (29m-cy) i TVW2 (12m-cy), którą opisałem wcześniej.

 

Dla abonentów Cyfrowego Polsatu abonament za Mobilną TV jest 9,90zł, dla pozostałych 14,90zł po okresie promocyjnym.

Wychodzi na to że dekoder kosztuje nas 9,9*8 + 49= 128,2 ale APS-y w Poznaniu nie znają takiej promocji. Nawet podaję im kod promocji i twierdzą że nie ma (np. Rottronik).

EDIT

Pol-Sat Os. na Murawie dokopał się do tej oferty ale jedynie za 14,90. Nie ma opcji 9,90 dla klientów CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nabyłem pakiet TV CP mobilnej (11 x 14,90zł) z dekoderem za 1 zł., na umowę 12 m-cy, kanały kodowane z Mux-4 włączono w ok 1,5 godz.

Umowa na zasadzie automatycznego przedłużania na kolejne 12 m-cy w przypadku braku rezygnacji 3 m-ce wczesniej przed koncem okresu podstawowego.

Poinformowano mnie również że w ciagu do 1 m-ca mogę zrezygnować z tej umowy , może ktoś wytłumaczyć na czym to polega, ponieważ w umowie nic takiego nie doczytałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z umową powinieneś dostać PWU (Promocyjne Warunki Umowy) gdzie w § 4 pkt. 4 jest o tym informacja.

 

Abonent, zawierający Umowę o świadczenie Usługi TV

Mobilna w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży na warunkach

Promocji, jeden raz w ciągu kolejnych 24 miesięcy

kalendarzowych, otrzymuje możliwość rozwiązania Umowy, w

czasie pierwszych 30 dni od dnia podpisania Umowy, bez

powstania po stronie Cyfrowego Polsatu roszczenia o zwrot

przyznanej ulgi w wysokości określonej w Umowie (oferta na

próbę). Warunkiem skorzystania przez Abonenta z prawa do

rozwiązania Umowy w ramach oferty na próbę jest złożenie

pisemnego Wniosku o rozwiązanie Umowy jest łączne

spełnienie następujących warunków:

a) zwrot nieuszkodzonego Dekodera z kompletem

akcesoriów,

B) złożenie pisemnego Wniosku o rozwiązaniu Umowy,

w tym samym Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży z którym

Abonent zawarł Umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Myślę, że najlepiej jak skorzystam z opcji - 'bez umowy' za 149 zł, "w prezencie otrzymujesz: 6 miesięcy pakietu Ekstra".

W moim przypadku, gdy nie wiem czy będzie dobrze odbierał MUX 4 nie będę pchał się w umowy na 29 miesięcy.

 

Niestety nie mam możliwości zweryfikować Ci działania dysków z interfejsem USB3.0 w tych dekoderach, ale zamiast umowy proponuję pre-paid. Wychodzi taniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz dokonać zakupu tego dekodera dla F1 to taniej będzie dla Ciebie w ofercie bez umowy.

 

Wariant 1 z umową:

Umowa na 29 miesięcy. 2 pierwsze miesiące gratis, potem 14,90zł/m-c, dekoder za 1zł.

27 miesięcy * 14,90zł + 1zł = 403,30zł wydane przez 29 miesięcy umowy na pakiet Ekstra.

 

Wariant 2 bez umowy:

Kupujesz dekoder za 149zł, rejestrujesz swoje dane i dostajesz 6 miesięcy gratis, potem robisz dwa doładowania za rok z góry każde po 119,40zł.

119,40zł * 2 + 149zł = 387,80zł wydane przez 30 miesięcy dostępu do pakietu Ekstra.

 

W obu wypadkach masz gwarancję wymiany dekodera w APS.

 

Zapomniałem jeszcze o trzecim przypadku - hybrydzie ;)

Kupujesz dekoder za 149zł, rejestrujesz dane i dostajesz 6 miesięcy gratis, potem podpisujesz umowę na 12m-cy po 9,90zł/m-c na ten dekoder.

24 miesiące * 9,90zł + 149zł = 386,60zł wydane przez 30 miesięcy dostępu do pakietu Ekstra.

W tym przypadku jednak jest założenie, że po 12 miesiącach cena się nie zmieni za pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ostatni jest 2014-11-23, więc by nie styłko :) Fajnie, że można wykupić tak na kilka miesięcy.

Dziękuje za pomoc, dowiedziałem się że u mnie w salonie Cyfrowego Polsatu można kupić dysk zewnętrzny HDD (jakoś 320 lub 360 GB) za 210 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Jak wygląda cenowo opcja zakupu jednocześnie dekodera T-HD 1000 oraz MT-5000 w ramach opcji multiscreen? Chciałbym kupić oba odbiorniki ale w ramach 1 umowy.

Byłem w 2 APS w Poznaniu- nikt nie słyszał o opcji multiscreen. Ale http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-fi ... y-2014.pdf definiuje dekoder dodatkowy w ramach telewizji mobilnej.

I okazało się, że jest możliwe podpisanie umowy na dekoder M-T 5000 na 18 miesięcy za 1 zł i podpięcie do umowy istniejącego nie doładowanego odbiornika T-HD1000. Czyli kanały kodowane dostępne na 2 urządzeniach w ramach 1 umowy!

Cytat: "Uprzejmie informujemy, że zgodnie z cytowanym dokumentem jeżeli podpisze Pan Umowę w zakresie usługi telewizji mobilnej z dekoderem M-T 5000 będzie mógł Pan w ramach usługi Multiscreen korzystać z zakupionych usług na jednym dekoderze dodatkowym (np. dekoderze T-HD 1000 o numerze DDAB-............, który to dekoder Pan posiada)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiscreen to możliwość dołączenia dodatkowego urządzenia (zakupionego w ofercie prepaid) w ramach jednej umowy:

- do stacjonarnego urządzenia głównego (T-HD1000/210/200) – możliwość dołączenia urządzenia mobilnego (M-T5000);

- do mobilnego urządzenia głównego(M-T5000) – możliwość dołączenia urządzenia stacjonarnego (T-HD1000/210/200).

@markar - umknęło mi Twoje pytanie, bo weekend majowy spędzałem z dala od komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...