Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym dostałem informację na meila, iż już wkrótce na antenie SportKlubu pojawią się 2 nowe ligi: austriacka i rumuńska.

Oto oficjalny komunikat od Sportklubu:

 

Witam,

Pragnę poinformować, że już wkrótce na antenie Sportklubu, będzie mogli Państwo obejrzeć spotkania ligi austriackiej (z udziałem takich zespołów jak Rapid Wiedeń, Red Bull Salzburg) oraz rumuńskiej (CFR Cluj, Steua Bukareszt czy Dynamo Bukareszt). Więcej informacji i plan pierwszych transmisji, otrzymacie Państwo już jutro.

Pozdrawiam,

.......................

 

No cóż, oprócz hitowych spotkań w lidze austriackiej i rumuńskiej raczej nie będzie co oglądać. No, ale plus, że chociaż oferują widzom w Polsce nowe ligi :P Chociaż osobiście wolałbym turecką i grecką. Czekam na jutrzejszą wiadomość od SK, może to nie koniec nowości.

 

 

Akurat dziś :>

I akurat kiedy ligi zaczynają kończyć rozgrywki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Czy mi się wydaje czy SportKlub poprawił jakość, a może to wiatr lepiej nosi sygnał :)

Oglądam właśnie ligę belgijską i jakość naprawdę dobra, jestem zaskoczony

Już o tym pisałem. Od przyjścia do Cyfry jakość SportKlubu jest naprawdę dobra.

Muszę przyznać, że ostatnio jakość SportKlubu znacząco się poprawiła. Teraz trwa transmisja MotoGP i mogę się pokusić o stwierdzenie, że jakość jest lepsza od chociażby Eurosportu.

No i warto zaznaczyć, że od teraz transmisje z MotoGP idą w letterboxie, a nie w jakimś 14:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość obrazu na Sportklub sama w sobie nie jest tragiczna, jest wręcz dobra a nawet bardzo dobra. Problemem tkwi w beznadziejnych przekazach z jakich korzystają - przy transmisjach na żywo pojawia się pikseloza, a czasem obraz zanika. Ehh, niech sobie kupią większą antenę:)

 

Dla porównania TVP Sport pokazując koszykówkę kobiet też się nie popisuje. Co z tego, że już praktycznie wszystko - zarówno z Polski jak i ze świata leci w 16/9, jak i tak obraz jest niewyraźny. A gdy wczoraj oglądałem jedno ze spotkań koszykarskich, nie mogłem wytrzymać. Dzięki Bogu mam dekoder z Vectry w pokoju, bo gdybym oglądał Pan&Scan z analogu, to by mi oczy wypadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dniach istotnie Sportklub wygląda lepiej. Sportklub+ bez zmian. Być może dało coś zmiana emisji z MPEG4 na MPEG2 w przypadku głównego Sportklubu. Inna sprawa, która mnie bardziej cieszy to fakt że w ostatnich dniach nie było tego całego "14:9", tylko normalny letterbox na obu kanałach. Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo to, że obraz już idzie w letterbox jest wielkim plusem dla tej stacji. Nie oszukujmy się, ale poprzedni format obrazu był komiczny. Widać zmiany tak jak zapowiadali właściciele, ale widać też, że jeszcze jest dużo do zrobienia w tym temacie. Format obrazu poszedł na plus, ale jakość moim zdaniem jeszcze pozostawia dużo do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz tego zbyt serio, bowiem będę się do Ciebie zwracał jak będzie mi się podobało. Nie traktuj tego dosłownie, lecz jako wyraz kultury z mojej strony. Nie zauważyłeś letterbox, ale inni zauważyli, wystarczy poczytać wcześniejsze strony tego tematu. Nawet pasmo "Show me sex" nocą leci w letterboksie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...