Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tauron Basket Liga także w Sportklubie!

 

Mecze Tauron Basket Ligi, pokazywane na żywo w ramach projektu internetowej telewizji TV PLK, będą retransmitowane w całości w stacji Sportklub. Stosowne porozumienie zawarto w czwartek w Warszawie.

 

W ramach współpracy z TV PLK stacja Sportklub pokazywać będzie w formie retransmisji do kwietnia 2011 roku jeden mecz Tauron Basket Ligi tygodniowo. Premiera meczu odbywać się będzie o stałej porze - w każdym tygodniu we wtorek o godzinie 18.30. Sportklub gwarantuje co najmniej trzy powtórki każdego pokazywanego spotkania.

 

- Nie ukrywam, że myślimy o wspólnej produkcji cotygodniowego magazynu telewizyjnego Tauron Basket Ligi, który byłby dostępny na naszej stronie internetowej oraz w Sportklubie. Mamy nadzieje, że ten pomysł uda się zrealizować przed najważniejszymi meczami sezonu - dodaje Prezes Jakubowski.

 

http://www.plk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Może ma ktoś wiedzę na temat tego do kiedy obowiązują prawa piłkarskie Sportklubu? Głównie chodzi mi o Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej oraz Puchar Hiszpanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mówcie co złego chcecie na Sportklub, ale czwartek to jest ich dzień i chętnie oleję wykłady żeby sobie zrobić futbolowy dzień

 

12:00 Piłka nożna: Copa del Rey – Puchar Króla, Getafe – Betis (na żywo)

14:00 Koszykówka: TBL, Asseco Prokom Gdynia – Zastal Zielona Góra

16:00 Piłka nożna: Copa del Rey – Puchar Króla, Mallorca - Almeria (na żywo)

18:00 Piłka nożna: Copa del Rey – Puchar Króla, Villareal - Valencia (na żywo)

20:00 Piłka nożna: Copa del Rey – Puchar Króla, Espanyol – Atletico Madryt (na żywo)

22:00 Piłka nożna: Copa del Rey – Puchar Króla, Levante – Real Madryt (na żywo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kieloo raczej nie olejesz wykładów bo w czwartek ustawowo wolne także od szkoły :lol2: Mam nadzieję że spotkanie Realu będzie komentował Pan Bartłomiej Rabij.

W środę też mecze:

18:00 Copa del Rey – Puchar Króla: Malaga – Sevilla na żywo SPORTKLUB

22:00 Copa del Rey – Puchar Króla: Athletic Bilbao – Barcelona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę wyrazić swoje zdanie dotyczące tych rozgrywek ( oglądam czasem SportKlub ) to Puchar Króla ( Copa del Rey ) jest w Hiszpanii bardzo prestiżowym turniejem, o dużej randze i @MisterD, piszesz, że to szambo to nie uważasz, że obrażasz te rozgrywki? :/ Równie dobrze można by powiedzieć, że Ekstraklasa to szambo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki, wielki plus dla SK za ten dzisiejszy maraton z Copa Del Rey. Fajnie, że jest chociaż jedna stacja sportowa w Polsce, która wykorzystuje maksimum swoich praw. Teraz znowu weekend z angielską piłką i niedzielny szlagier Arsenal - Liverpool. To trzeba zobaczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ponadto w najbliższych dniach w Sportklubie będzie można zobaczyć sporo relacji tenisowych.

- 7 stycznia 2011, piątek

12:30 Tenis: ATP 250, Truniej Chennai Open - 1/4 finału (na żywo)

03:00 Tenis: ATP 250, Turniej w Brisbane - 1/2 finału (na żywo)

- 8 stycznia 2011, sobota

03:00 Tenis: ATP 250, Turniej w Brisbane - finał (na żywo)

- 9 stycznia 2011, niedziela

20:00 Tenis: ATP 250, Truniej Chennai Open - finał

- 13 stycznia 2011, czwartek

09:30 Tenis: ATP 250, Turniej w Sydney, 1/4 finału (na żywo)

01:00 Tenis: ATP 250, Turniej w Sydney, 1/2finału (na żywo)

- 15 stycznia 2011, sobota

09:30 Tenis: ATP 250, Turniej w Sydney, finał (na żywo)

http://media2.pl/media/73338-tenis-na-zywo-wraca-do-sportklub.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak w niedzielę szlagierowe spotkanie trzeciej rundy Pucharu Anglii Man Utd - Liverpool. Dla Liverpoolu Puchar Anglii, to ostatnia szansa na występy w przyszłorocznej edycji Ligi Europy. Dość ciekawie zapowiada się też sobotnie spotkanie Arsenalu Londyn z Leeds Utd.

Szkoda, że przy takich spotkaniach jakość kanału pozostawia nadal dużo do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wszyscy narzekacie na tą jakość Sportklubu, a ona kompletnie mi nie przeszkadza. Nie kluje tak w oczy jak jakość np. Polonii 1. Nie róbmy z tego aż tak wielkiego tragizmu, bo źle to nie jest.

 

PS. Mam telewizor LCD 26" i dekoder z Vectry HD, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się oszukiwać nadają fatalnie. Mimo, że mają świetną ofertę sportową sam często unikam oglądania tych kanałów ze względu na ich jakość. Ja posiadam telewizor LCD Panasonic 32" i też nie wygląda to ciekawie, ale trzecią rundę FA Cup będę oglądał na antenie Sportklub :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest wina Węgrów, a nie Polaków, jak niektórzy sądzą.

 

A ta stacja ma najmniej komentatorów wśród wszystkich mediów telewizyjnych sportowych, ale poziom mnie się wydaję, że najwyższy.

 

PS. Nie jestem fanem Sportklubu i staram obiektywnie patrzeć na media, w szczególności sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...