Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Rete 4 z 13E Sevilla vs Fiorentina FTA.

 

2v8pr14.jpg

 

EDIT. W 24 minucie i w 42 sekundzie zakodowano.

 

Od 2 w nocy hit 1/8 finału Copa Libertadores - Superclasico River Plate - Boca Juniors na TRT Spor.

 

Na TRTSporHD także spotkania Montevideo Wanderers FC - Racing Club i Emelec - Atlético Nacional. Tak więc fani piłki południowo-amerykańskiej mogą dziś oka nie zmrużyć :smile: Wszystkie mecze w zasadzie będą jeden po drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rugby AVIVA Premiership, WASPS vs Leicester

 

12,5W

12740 V 7120

 

izrt69.jpg

 

Liga serbska:

 

23,5E

12659 H 5000

Partizan Belgrad vs Spartak Subotica

 

5l2vm9.jpg

 

Też 1 liga polska:

Miedź Legnica vs Wisła Płock

12671 H 6666 (60 minuta)

 

A na NKTV Evrokom od 23:30 Palmeiras - Atletico Mineiro

 

2u6purq.jpg

 

I FTA na dosyle:

 

7E 10963 H 9874

id. CHEVC3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 14.30 Manchester City - Queens Park Rangers i Chelsea - Liverpool od 17.00 na Duhok TV.

Na TV Zimbo Udinese Calcio- Sampdoria od 15.00.

Od 20.45 na Duhok TV Lazio - Inter Milan.

Na NKTV Evrokom dziś dwa kolejne spotkania ligi brazylijskiej : 21.00 Cruzeiro - Paulista i 23.30 Gremio - Associacao Atletica Ponte Preta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwajcarska Super League FC Zurich - FC Basel: Eutelsat 10E 11024 H 7120.

nz0jmu.png

Przekaz Ekstraklasy od 18 Cracovia - GKS Bełchatów: Eutelsat 12,5W 12678 V 6666.

Liga ukraińska Dnipro Dniepropietrowsk - Zoria Ługańsk: Eutelsat 16E 12563 H 5632.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12717 mocniejszy, u mnie 61%, 12735 56%.

 

A według moich informacji meczu Chelsea vs Liverpool nie było na Bein Sport MENA, choć osobiście sprawdzić nie mogę, gdyż nie odbieram.

 

PS. Marsylia prowadzi :brawo:

 

EDIT. Jeszcze sobie coś przypomniałem:

 

eocuq.jpg

 

Prawda, że wygląda naturalnie (zrzut duży, żeby lepiej było widać)? Sam się na tym złapałem, że komentatorzy są na stadionie, a oni sobie siedzą w przyjemnym, klimatyzowanym wirtualnym studio :D (najczęściej zielonym). Jakby co to nie miejcie do mnie potem pretensji, gdy nasz C+ zacznie robić to samo, a przecież aż dziwne, że jeszcze tego nie robi, taka oszczędność pieniędzy i takie uznanie widzów, że wysyłają komentatorów :D (no chyba, że widzowie we Francji wiedzą, że oni na stadionie nie są, ale jednak założyłem, że to taki myk oszczędnościowy).

 

Liga brazylijska tak jak wczoraj niekodowana na 7E:

 

11080 H 9875

CHEVC3

Vasco da Gama - Goiás

 

11156rr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...