Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Saudi Sport1 rozpoczął się mecz Club Brugge - Westerlo. O 20 ma być też spotkanie Racing Genk - Standard Liege. Na NKTV Evrokom dziś jeszcze dwa mecze ligi brazylijskiej. O 20 Gremio - Internacional i o 22:30 Corinthians - Santos. A na Sports TV MLS New England - Columbus Crew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś mógłby podjechać obrotnicą i sprawdzić jak z sygnałem na tych feedach :

3 E 11586 H 9600 MPEG 4 Inter-Hellas

Drugi :

Eutelsat 8 West A (8.0°W)

Fréquence: 12588 - Pol: H - SR: 9874 - FEC: -

Catégorie: Sport - Football

Transmis en: MPEG-4

Infos: About PSG-Marseille(s2/hdtv)+12577v,7200(s2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 3E długo był zatrzymany obraz na tym:

 

985b91.jpg

A teraz ruszyło i pokazują konferencję, coś o jakimś klubie chyba piłkarskim.

 

A na 8W 12577v,7200(s2)

Jest mecz ale w sd i bez grafiki i chyba też bez komentarza tzw. clean.

 

EDIT. Do kolegi niżej:

 

Wiem, przeczytałem sobie wyżej (i sam sprawdziłem), uzupełniłem informacje o drugi transponder, z którego nikt wcześniej raportu nie złożył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turecki Show TV z 42,0 e pokaże jutro mecz towarzyski w piłce nożnej Turcja - Brazylia o godz. 19;30

 

Jeżeli ktoś znajdzie transmisje (FTA) tego samego dnia do meczu Argentyny z Chorwacją to poproszę o info :)

 

W najbliższy czwartek godz. 18;00 - niemiecki Sport 1 pokaże mecz U-21 Niemcy - Holandia (może być ciekawie). :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisje w Sport 1 DE (19,2 E) :

 

Dziś:

20:15 Piłka nożna: Regionalliga Niemiecka - gr. południowo-zach., 17. kolejka: mecz Kickers Offenbach - Hessen Kassel

 

Jutro:

20:00 Piłka ręczna: Bundesliga - mecz. 13 kolejki: SG Flensburg-Handewitt - VfL Gummersbach

22:00 Rzutki: Turniej Grand Slam of Darts w Wolverhampton - 2. runda

 

czw. 13.11

20:15 Rzutki: Turniej Grand Slam of Darts w Wolverhampton - 2. runda

 

pt. 14.11

20:00 Rzutki: Turniej Grand Slam of Darts w Wolverhampton - Ćwierćfinały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutrzejszy dzień minie pod kątem reprezentacji młodzieżowych, oprócz wspomnianego meczu reprezentacji Niemiec z Holandią zobaczymy również następujące spotkania:

 

Transmisje:

Anglia U-21 - Portugalia U-21 godz 20;45 na kanale RTP Int. (13,0e)

Włochy U-21 - Francja U-21 godz 20;45 na kanale D17 (19,0e)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spotkanie także FTA na 7E: Eutelsat 7A (7.0°E) Fréquence: 10961 - Pol: H - SR: 9874 - DVB-S2 oraz Fréquence: 10976 - Pol: H - SR: 4937 - DVB-S2. Sprawdzę w przerwie, czy u mnie działa. Aktualnie oglądam na Show TV SD. To jedyna wersja tego kanału, która u mnie działa po zmianach na Turksacie, choć sygnał fatalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spotkanie także FTA na 7E: Eutelsat 7A (7.0°E) Fréquence: 10961 - Pol: H - SR: 9874 - DVB-S2 oraz Fréquence: 10976 - Pol: H - SR: 4937 - DVB-S2.

 

Pierwszy:

 

20sso0k.jpg

 

Drugi fajniejszy moim zdaniem, bo z grafiką (nawet znaczek Globo w prawym dolnym rogu i z komentarzem, a w pierwszym albo komentarz albo stadion)

 

k4fgjc.jpg

 

EDIT. Holandia-Meksyk

 

10E 11126 H 7200 8PSK (ze znacznikiem kodowania ale jeszcze FTA)

 

15mfj0o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...