Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Senegal - Wybrzeże Kości Słoniowej powinien być na RTi 1.

 

Dzięki, a jeśli chodzi o pozostałe mecze afrykańskich eliminacji? Będzie coś może na 13E z HB?

 

Kiedyś pamiętam udało mi się obejrzeć coś na marokańskich, algierskich i tunezyjskich stacjach. Czy jest też teraz taka możliwość?

 

Dziś od 19.15 na Canal Algerie z Hot Birda Algieria - Burkina Faso.

 

Spotkanie Szwecja o Portugalia na RTPi i Iran TV3, Anglia - Niemcy na ARD, UTV i ITV, Francja - Ukraina na Russia 2, Turcja - Białoruś na Kanal D i Norwegia - Szkocja na BBC Two.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od 19.15 na Canal Algerie z Hot Birda Algieria - Burkina Faso.

 

Super :jupi:

 

Pamiętam, że chyba na tym samym kanale oglądałem awans Algierii przed czterema laty. Po meczu była niezła feta :)

 

Bałem się, że nie pokażą tego meczu, bo prawa TV do meczów rep. Algierii na ten region są podobno "w rękach" Al Jazeery Sport:

https://satkurier.pl/news/91551/piracka-transmisja-meczu-kw-ms-w-algierskiej-telewizji.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na kanałach sportowych z Hot Birda typu Al Jazeera Sports Global, Saudi Sport, Abu Dhabi Sport albo Dubai Sport 3 można znaleźć jakieś ciekawe transmisje?

 

Na Al Jazeera Sports Global w miarę regularnie retransmitują mecze Serie A.

Można obejrzeć tam również magazyn Serie A z gośćmi w studiu, ale w wydaniu arabskim niestety.

 

Ciekawe też są wiadomości codzienne, polecam przede wszystkim te weekendowe kiedy pod wieczór możesz obejrzeć multum bramek ze wszystkich lig do których prawa ma Al Jazeera Sport.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13:45 - F1 H20 z udziałem Bartka Marszałka - JSC Sport 1 - 26E

15:00 - Shakhtar Donetsk vs. Sevastopol - TVNET - 42E

18:00 - Sporting Charleroi vs. Anderlecht - TVNET - 42E

23:25 - Yoan Pablo Hernandez vs. Alexander Alexejew - ARD Das Erste - 13E oraz 19,2E (HD)

00:20(Sob/Niedz) - Atlético Rafaela vs. San Lorenzo - GSP TV - 16E oraz TVNET - 42E

03:00(Sob/Niedz) - Glory 12 - Kickboxing - JSC Sport 1 - 26E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...