Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno na BBC na 28°E, które jednak można odbierać u nas tylko na zachodzie. A na wschodzie, a zwłaszcza na południowym wschodzie względnie małą anteną na pozycji 52°E złapać można Abu Dhabi Sport 1 i 2 HD. U mnie, tj. na południowym zachodzie spokojnie wystarcza antena 1,2 m.

 

ADsport1541.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla ciebie dobrą wiadomość znalazłem, że mecz La Fiorita (San Marino) - Valletta (Malta) będzie pokazywany dziś od 20-45 na San Marino TV z 13E. Jeśli chodzi zaś o 19.2E to nie masz co liczyć na wiele meczy w rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europy. Z 19.2E będą pokazywane mecze niemieckich drużyn i ewentualnie jakieś mecze serbskich drużyn w pucharach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Arm_1 z 13E mecz Gandzasar - Aktobe chyba leci, ale nie jestem pewien na 100% czy to ten mecz.

Warto dodać, że ten mecz sędziują polscy sędziowie - sędzia główny: Daniel Stefański , sędziowie boczni: Rafał Rostkowski i Krzysztof Myrmus, sędzia techniczny: Bartosz Frankowski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś teraz zobaczyć na canal+sport z astry, bo pierwszy raz obserwuje ten kanał i okienka nie widać...

Jak się nie chce szukać parametrów FRANCUSKIEGO Canal+ Sport to okienka nie ma....... A te były tu i w internecie są powielone z 1000 razy --> :google: Aktualnie FTA powtórka Bartoli - Flipkens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla ciebie dobrą wiadomość znalazłem, że mecz La Fiorita (San Marino) - Valletta (Malta) będzie pokazywany dziś od 20-45 na San Marino TV z 13E. Jeśli chodzi zaś o 19.2E to nie masz co liczyć na wiele meczy w rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europy. Z 19.2E będą pokazywane mecze niemieckich drużyn i ewentualnie jakieś mecze serbskich drużyn w pucharach.

Ten Mecz na San Marino TV prawdopodobnie tylko drogą naziemną.

Edit: A jednak jest ten mecz na 13E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...